|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žaba odustaje
29.11.2009 19:43:02   
zaba
hvala vam puno cure moje,moram priznati da cijelo popodne prebirem o svemu što se jutros dogodilo.Do neki dan smo se dogovarali da više ne želimo čekati da se "primi",nego ćemo u postupak iza Nove godine,odnosno mog rođendana.Ne znam što nam se to dogodilo u glavama i promijenilo naš plan,ali naš odnos se poljuljao,izrekli smo štošta,a možda nismo mislili,kako god - trenutno nismo zreli ni spremni na taj čin i tako smo odlučili.Kako da objasnim,ja želim i on želi,ali nas dvoje zajedno trenutno nismo toliko čvrsti.


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Žaba odustaje
29.11.2009 19:46:35   
zaba
vjerujem da si teška srca odlučila da odustaješ
pogodila si točno od riječi do riječi


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Žaba odustaje
29.11.2009 19:46:54   
ZVRK
žaba znaš da kada ljudi odu negdje za vrijeme godišnjeg vrate se odmorni i spremni za rad...
vi ste krenuli sa prvim danima godišnjeg a poslije ćete biti spremni za raduser posted image

šaljem big hug

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Žaba odustaje
29.11.2009 19:48:51   
zaba
i tebi draga,hvala

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Žaba odustaje
29.11.2009 19:55:00   
ZVRK
IZVORNA PORUKA: zaba

ja sam 22.na listi,pa kad bum ja došla na red?
čestitam novim trudnicama

zaba glAvno je da DOĐEŠ -TI JE BIO MOJ ODGOVOR TAMO NA TEMI


MORALA SAM TI SA ONE TEME ''ZALJEPITI''OVDIJE



_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Žaba odustaje
29.11.2009 20:23:37   
natalijax
žaba nadam se da če biti sve po starom i da ce ipak biti bebicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Žaba odustaje
29.11.2009 20:52:37   
malizia
Žaba nemoj odustati, vjerovatno ćeti biti žao jednog dana!

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Žaba odustaje
29.11.2009 21:00:44   
dominik
nadam se da cu ovo srocit kak treba i da bu me se shvatilo kak spada...posto je sa oboje sve ok ...slobodno odustani u smislu brojanja dana i  sl...ali nadam se da necete odustati od ljubavi i sex-a jer dok je god toga "nasa" nada za tvog bebaca jos postojiuser posted image

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Žaba odustaje
29.11.2009 21:03:55   
twitty
ja se nadam da će ti biti ko meniuser posted image
čekala sam 5ipo godina na trudnoću i plakala ko i vi sadašnje trudilice da me nitko ne vidi kad bi user posted image stigla i par mjeseci nakon  šta sam sebi rekla da je dosta i da imam jedno dijete stigla je user posted image

žabo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio twitty -- 29.11.2009 21:04:13 >


_____________________________

gibam...

(Odgovor članu malizia)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Žaba odustaje
29.11.2009 22:45:21   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dominik

nadam se da cu ovo srocit kak treba i da bu me se shvatilo kak spada...posto je sa oboje sve ok ...slobodno odustani u smislu brojanja dana i  sl...ali nadam se da necete odustati od ljubavi i sex-a jer dok je god toga "nasa" nada za tvog bebaca jos postojiuser posted image


slazem se sa dominik, i prvo vam zelim da vas dvoje kao par ponovo stanete na noge, preveliki je to stres i na najjace moze da utice! a zatim vam zelim, kao sto su cure rekle, pravo Bozicno cudo user posted image user posted image user posted image znas da smo mi tu uz tebe user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu dominik)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Žaba odustaje
29.11.2009 23:11:56   
mrkvač
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Žaba odustaje
30.11.2009 0:06:58   
m600
žao mi je dragauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Žaba odustaje
30.11.2009 8:20:57   
Ninaa
Ja sam bila tužna kad sam pročitala tvoju temu i isto se nadam s ostatkom cura da će beba stići i ja ti to želim. Vi najbolje znate kak se osjećate i vjerujem da vam treba i predah od nadanja i  brojanja dana i akcije u te dane. Da se želite malo opustiti i možda ne razmišljati o tome. Iskreno se nadam da će ovo Božićno vrijeme donijeti čudo u vašu obitelj i u obitelj svih onih koji to žele i već se dugo nadaju. Uz tebe sam što god odlučilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Žaba odustaje
30.11.2009 11:20:39   
gljiva
Znam da ti je ovo bila teška odluka, šaljemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,
sigurna sam da će se ostalo polako složit samo od sebe.

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Žaba odustaje
30.11.2009 11:49:38   
lueman
draga, znam da ti je ova odluka sigurno jedna od težih, i da te malo možemo svi skupa utješit. ali ti i sama znaš da je najvažnije da ti i tm najprije riješite situaciju između vas, a kad se to posloži onda user posted image .želim ti od sveg srca da u novu godinu uđeš sa ispunjenim željama i dragim ljudimauser posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Žaba odustaje
30.11.2009 12:01:32   
Kika83
Žabice neodustati. Rekla si mi da nečeš. Molim te, uzmite si vremena, uživajte vas troje u ovim nadolazećim blagdanima i nakon nove god na ITI. Ja vjerujem u tebe, vas. Uspjet čete. Drži se draga i nemoj odustat user posted image  user posted image

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Žaba odustaje
30.11.2009 18:16:39   
katarinast
jako mi je žaouser posted image ,želim ti svu srećuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

KARLO 9.03.2009
*IMAMO DVA ZUBIĆA-GORNJA*

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Žaba odustaje
30.11.2009 18:21:25   
daniela 31
Ne odustajte, sigurno je teško razdoblje,al to će proći.
Drži seuser posted image

_____________________________

Tara,11.02.2009.
Naša najveća ljubav
Imamo 13 zuba

(Odgovor članu katarinast)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Žaba odustaje
30.11.2009 19:16:27   
zaba
najdraže moje user posted image .Trebam predah,trebam vrijeme samo za sebe,pa sebe i Luciju,a onda za sebe,Luciju i mm.Hvala vam što mislite na mene i što ste tako brižne.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu daniela 31)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Žaba odustaje
30.11.2009 20:56:14   
ninolina
prvo sam pomislila da bi te uhhh neznam šta zbog ove odluke, a onda kad pogledaš situaciju u cjelosti, možda i bolje da malo odahneš, posvetiš se sebi, ljepotici, mužu... Iako Kad malo dođeš k sebi bit će beba a Luce će dobiti bracu ili seku. Ljubim vas.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Žaba odustaje
1.12.2009 21:44:30   
Leva
Zao mi je zabice user posted image
Nadam se da priroda ima drugi plan s vama i da ces do kraja godine uspjeti postati user posted image

_____________________________

JA-ok, ON- Oligospermia
http://sunasce.blogger.ba/
5 x IUI /AIH = 0
1. stimulirani ICSI = 0
1. prirodni IVF/ ICSI - bez JS

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Žaba odustaje
1.12.2009 21:56:49   
lee
joj Žaba baš mi je žao.ali nemoj mi se dati.glavu gore ti si jaka žena i ne brini sve če doči na svoje!user posted image user posted image  šaljemo ti ja i Aleks veliki zagrljaj!user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Žaba odustaje
9.1.2010 17:09:31   
zaba
najdraže moje,mislim da imate i vi pravo znati što se događa po ovom pitanju.Naime,taman kako sam objavila temu,čula sam se sa svojim ginićem.Rekla sam mu kako stvari stoje i da trenutno nisam za akciju.Saslušao me,razumio,podržao da predahnem,ali mi mrtav hladan rekao da ne dolazi u obzir da odustanem.U međuvremenu smo se vidjeli dva puta i razgovarali,kao da mi je psihijatar,a ne ginićuser posted image ,i to zato što sam se trebala javiti u 12.mj,a nisam i u 1.mj,a nisam niti to.Nisam mogla,nisam imala snage.Čovjek je inače moj klijent,pa je došao k meni na posao.Danas smo se opet vidjeli.Na jedan vrlo inteligentan i fin način mi je dao do znanja da je dosta "luftanja" i odmora i da je vrijeme da nastavimo.Njegov prijedlog je da nazovem prvi dan sljedeće vještice,dakle početkom 2.mj i da krenemo.Mm je ZA.A ja?Ne znam.Ja znam da želim još jedno dijete,tu nikad nije bilo nedoumice,ali osjećam užasan strah,nervozu i odmah se pokunjim.Ne znam koji mi je vrag,bojim se neuspjeha,razočarenja,bojim se da ga neću nazvati,uopće se ne prepoznajem,jer ja nikada nisam bila kukavica,nikada nisam odustajala.Samoj sebi bi opalila šamarčinu.....


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Žaba odustaje
9.1.2010 17:14:56   
curice
IZVORNA PORUKA: zaba

Samoj sebi bi opalila šamarčinu.....



e kad sam ovo pročitala i ja bi ti dala jednuuser posted image user posted image
NEMA ODUSTAJANJA1!!!!!
Probaj da ne bi za koju godinu jako žalila,A ja ti želim svu sreću i uspjeh ovoga svijeta,i da postaneš trudnica čak i prije meneuser posted image
Drži se i navali u akcijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Žaba odustaje
9.1.2010 17:15:48   
natalijax
žabo,ja mislim da se nemaš čega bojati,nazovi covjeka kako ti je rekao,ovo je zbilja krasno,ovo prvi puta cujem od nekoga da ima zbilja krasnih ginekologa koji vode brigu o svojim pacijentima,zato ne posustaj ucini kako ti je rekao,Sretno user posted image user posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!