|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:19:33   
troubled
da sumiramo.....

nećeš večeru
nećeš poklone
nećeš sex
...
draga, suzila si nam izbor....jako......
user posted image user posted image user posted image

a da mu napišeš pjesmu? user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:20:09   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Tata

Godišnjica je pravo vrijeme za krizu identiteta.
Treba slaviti sve ostale dane kada ne znaš zašto slaviš.
.
.
.
.
.
user posted image




evo još jednog demoralizirajučeg za nas koje volimo romantiku!!!user posted image user posted image user posted image
dečki pa daj te vi recite kaj vas osim sexa i mašleka oko vrata mmože lijepo iznenaditi i da vas je fakat dirnulo!!!???user posted image user posted image user posted image





(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:20:20   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: FIONA

e user posted image user posted image jesem mu plave patliđane smislit čemo mi nešto pa koliko nas ima valjda ti bumo bacile koju bubu u uho!!!user posted image  user posted image  user posted image  user posted image ...


ajde smisljajte!!!!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:22:47   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: troubled

da sumiramo.....

nećeš večeru
nećeš poklone
nećeš sex
...
draga, suzila si nam izbor....jako......
user posted image user posted image user posted image

a da mu napišeš pjesmu? user posted image user posted image user posted image



ma cuj sve to jos dolazi u obzir volim ja sve od navedenog,a i ideja za pjesmu je dobra

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:22:50   
FIONA
voli brodove... uplati mu štednju i položi onoliko koliko bi potrošila na pokon i iz to mu podmetni sliku neke jahte... jahte pa da i ti imaš od tog broda nekajuser posted image user posted image user posted image user posted image ...
ne znam kak ti se to čini... teško mi je reč kad ne znam kak bi reagiral na to... mom bi to bilo lijepa gesta obzirom da je to trenutno nekaj kaj si nemre priuštiit!!!

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:23:19   
zg_cinik
user posted image
IZVORNA PORUKA: FIONA



evo još jednog demoralizirajučeg za nas koje volimo romantiku!!!user posted image user posted image user posted image
dečki pa daj te vi recite kaj vas osim sexa i mašleka oko vrata mmože lijepo iznenaditi i da vas je fakat dirnulo!!!???user posted image user posted image user posted image






a kaj misliš o sexu bez... mašleka...???
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:25:26   
FIONA
wow sve ti bolje ide moj sugrađanine!!! tak sam ponosna kaj mi purgeri imamo ovakav smisao za humor!!! sex bez mašleka nije sex!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:26:01   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: FIONA

voli brodove... uplati mu štednju i položi onoliko koliko bi potrošila na pokon i iz to mu podmetni sliku neke jahte... jahte pa da i ti imaš od tog broda nekajuser posted image user posted image user posted image user posted image ...
ne znam kak ti se to čini... teško mi je reč kad ne znam kak bi reagiral na to... mom bi to bilo lijepa gesta obzirom da je to trenutno nekaj kaj si nemre priuštiit!!!


cuj draga on ima sve moguce stednje i osiguranja,aaaaa sad vidite kako mi je tesko

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:27:33   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: zg_cinik

user posted image
IZVORNA PORUKA: FIONA



evo još jednog demoralizirajučeg za nas koje volimo romantiku!!!user posted image user posted image user posted image
dečki pa daj te vi recite kaj vas osim sexa i mašleka oko vrata mmože lijepo iznenaditi i da vas je fakat dirnulo!!!???user posted image user posted image user posted image






a kaj misliš o sexu bez... mašleka...???
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image




a daj stvarno dobro ti je pitanje fiona postavila,ajde fino se zamisli i reci sto bi tebe lijepo iznenadilo

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:27:49   
zg_cinik
sorry FIONA...
al meni sex bez mašleka puno bolje zvuči neg slika jahte...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

< Poruku je uredio zg_cinik -- 9.9.2008 22:28:03 >

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:29:45   
Tata
IZVORNA PORUKA: FIONA
evo još jednog demoralizirajučeg za nas koje volimo romantiku!!!user posted image user posted image user posted image
dečki pa daj te vi recite kaj vas osim sexa i mašleka oko vrata mmože lijepo iznenaditi i da vas je fakat dirnulo!!!???user posted image user posted image user posted image



Repić?
Uši?


user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:30:33   
troubled
Tata user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:30:46   
FIONA
ovaj tvoj fakat ima sve, divnu brižnu ženu, lijepo zdravo i pametno dijete, super mamu koja ga jaaaako voli i radi posao koji obožava... sad nek ja smišljam kak da ga iznenadiš... biti će teško, biti će teško...
Daj mu napraviti majce u kojima dela obzirom da zna biti daleko na pučini sa tvojom slikom .... ja imam takvu još od kad smo hodali na kojoj piše moj dečko je najjači!!!user posted image user posted image user posted image .. znaš da je guba... ne nosim ju po Trgu Bana Jelačića ali ju volim obuć...sad mi više nije tak fora jer mi je škemba za nju prevelika i više mi nije dečko nego muž!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:30:57   
zg_cinik
mlada mama....
kak sve, tak i mene...
najviše iznenadi iznenađenje...
kad bi ja izabral nebi bilo iznenađenja...
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 64
   [Brisano sporočilo]
9.9.2008 22:31:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu zg_cinik)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:31:40   
mlada mama
jao tata!!!!

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:33:05   
FIONA
joj kriplo ti niš ne kužiš i ne izvlačiš iz konteksta... mašlek bu došel na toj jahti kad se jednog dana kupi!!!

a ti TATA!!! da ti ja ne bi "nabila" repić i "nategnula" uši!!!
Pomozite bar jednom ženi u nevolji!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:35:15   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: FIONA

ovaj tvoj fakat ima sve, divnu brižnu ženu, lijepo zdravo i pametno dijete, super mamu koja ga jaaaako voli i radi posao koji obožava... sad nek ja smišljam kak da ga iznenadiš... biti će teško, biti će teško...
Daj mu napraviti majce u kojima dela obzirom da zna biti daleko na pučini sa tvojom slikom .... ja imam takvu još od kad smo hodali na kojoj piše moj dečko je najjači!!!user posted image user posted image user posted image .. znaš da je guba... ne nosim ju po Trgu Bana Jelačića ali ju volim obuć...sad mi više nije tak fora jer mi je škemba za nju prevelika i više mi nije dečko nego muž!!!user posted image user posted image user posted image user posted image



a da ja njemu unajmim striptizetuuser posted image user posted image stuser posted image o kazete tata i cinice bili to bilo dovoljno dobro??'ja sam nesto probala izvest,ali nisam ja bas za te stvari

zezam se ja nista od striptizete,nista,ne dolazi u obzir osim,ako ja necu dobiti isti poklon,samo u muskom roduuser posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:35:38   
Tata
mlada mama i FIONA:

rekla vam je Severina:

boca vina, cura fina..

tim redoslijedom...

ali s repićem, prosim lijepo! user posted image

< Poruku je uredio Tata -- 9.9.2008 22:37:16 >

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:35:47   
FIONA
draga moja od ovih ne buš puno dobila savjeta!!! bolje se raspitaj u njegovom društvu jer ovi naši fakini jednostavno za........

Iva Piva, kaj je da je... ali dobro mi je napisal ko mi je kriv...

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:36:40   
zg_cinik
IZVORNA PORUKA: FIONA

joj kriplo ti niš ne kužiš i ne izvlačiš iz konteksta... mašlek bu došel na toj jahti kad se jednog dana kupi!!!

a ti TATA!!! da ti ja ne bi "nabila" repić i "nategnula" uši!!!
Pomozite bar jednom ženi u nevolji!!!user posted image user posted image user posted image user posted image



fala na komplimentu...
al ipak mislim da nisam ja onaj koji ne kuži...
 
user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:38:25   
FIONA
Sevka je već stara i nije ni do koljena nama mladim ženama!!! neću da na ovo čujem niti jedan komentar... ja nisam trebala pumpat ćubu dabi me neki tajkun sa mašlekom na jahti!!! uz bocu vina naravno!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Tata)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:39:45   
Tata
offtopic: onaj henkel trocken s jahte je po 1,5 eura na akciji u austriji...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:40:19   
mlada mama
ajme meni,kuda ovo vodi??? nista bit ce mi red opet kupit masnu i bok, iznenadit cu ja njega sa racunom od interneta,cini se meniuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:41:26   
troubled
IZVORNA PORUKA: mlada mama

ajme meni,kuda ovo vodi??? nista bit ce mi red opet kupit masnu i bok, iznenadit cu ja njega sa racunom od interneta,cini se meniuser posted image user posted image user posted image



vidiš, nije loša ideja....ako već nemate, nabavi mu (sebi) za godišnjicu flat rate user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!