|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 17:04:33   
Krky
Joj ženske, pa šta se žalite! MM mi je jednom prilikom rekao "Šta će ti cvijeće, imaš ga puni vrt?!". Ipak,jednom, za neki ročkas, dobih ogroman buket i neki poklon. Poklona se zaista ne sijećam, ali zbog buketa sam morala sjesti i doći k sebi. Godišnjice nam sve propadoše, iznenađenja ne trpi. Jednom prilikom, za rođendan ili godišnjicu, poslala mu ja telegram u firmu, njega ko za inat nije bilo, ali mu poštar ostavio ceduljicu, pa kako nije znao što je, otišao po njega usred posla...ono što sam čula nije bilo nimalo romantično. A ja  poklone naručujem

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 20:38:31   
tiha
IZVORNA PORUKA: lilivana

IZVORNA PORUKA: tiha

moj ce meni dati otkaz ako to vidi!



ja jessam romanticna ali djeca su tu pa malo teze ali mm nije uopce!

e da romantican je bio za dan zena kad je reko otvori gepek ja otvorim a buket ruza unutra mislim romantika u pm!


Tiha, stvarno si prezahtjevna, pa ipak si dobila buket! mm je uvjeren da mi je on sam dovoljan dar za godišnjicu user posted image  user posted image  user posted image

Nama je godišnjica 16.10. Baš me zanima hoće me s čim iznenadit. Svaki put ja nekaj smišljam, ove godine baš neću niš. Sama ću se izvest na večeru ak on niš ne isplanira user posted image  user posted image  user posted image



to je bilo prvi puta da sam dobila buket a ljuta sam bila jer mi cijeli dan nije cestitao i onda kaze otvori gepek....pukla sam i hladno ga zatvorilauser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 20:51:26   
zg_cinik
malo sam zbunjen..user posted image
mislim, treba se sjetit...
al sad nekakva velka čestitanja i pokloni...iznenađenja...user posted image user posted image user posted image
ak se nemrete iznenadit, međusobno, druge dane... netreba ni taj...
ovak ispadne da slavite...kaj???
da ste uspjeli izdržat još jednu godinu..user posted image user posted image user posted image user posted image

(sorry ak sam povredil nečije osječajčiće...)
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

< Poruku je uredio zg_cinik -- 9.9.2008 20:57:45 >

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 20:52:30   
tiha
IZVORNA PORUKA: zg_cinik

malo sam zbunjen..user posted image user posted image user posted image
mislim


sta si zbunjen?

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 29
   [Brisano sporočilo]
9.9.2008 21:24:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu zg_cinik)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 21:27:57   
tiha
ja ocekujem da mi se samo cestita! nemoram uvijek bit prva


uostalom meni je za nasu godisnjicu imendan-valentinovo!

< Poruku je uredio tiha -- 9.9.2008 21:30:43 >

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 21:30:48   
FIONA
IZVORNA PORUKA: zg_cinik

malo sam zbunjen..user posted image
mislim, treba se sjetit...
al sad nekakva velka čestitanja i pokloni...iznenađenja...user posted image user posted image user posted image
ak se nemrete iznenadit, međusobno, druge dane... netreba ni taj...
ovak ispadne da slavite...kaj???
da ste uspjeli izdržat još jednu godinu..user posted image user posted image user posted image user posted image

(sorry ak sam povredil nečije osječajčiće...)
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image




znaš tko priča kao i ti netko tko u životu nije imao osobu koja je u stanju napraviti nešto posebno za njega/nju!!!
Istina je da taj dan nije po ničemu drugačiji od ostalih i da su iznenađenja tamo gdje ih i kada ih najmanje očekuješ ali ako nisi u stanju osobi sa kojom djeliš život taj dan na nešto posebniji način pokazati da ju voliš kao i svaki drugi dan... i da taj dan bude ispunjen nekom drugom energijom onda nisi bio u takvoj iskrenoj vezi.... sorry ak sam ja tebe uvredila ali je tak...
MM meni iz vedra neba donese ružu poslije posla ili čokoladu zagrli me i kaže da me voli... na jedan običan dan usred radnog tjedna.. na našu godišnjicu poklonio mi je poklon koji ću imati za cijeli život i zna da mi puno znači jer MI RAZGOVARAMO i on je iz NAŠEG RAZGOVORA to izvuka.. načina koji mi ga je dao isto ima svoje i ja sam se od sreće što mene moj muž sluša i čuje rasplakala... svaki puta kada pogledam poklon sjetim se nekih posebnih trenutaka pa i toga sa naše godišnjice... da možeš sada i trabunjati da nam je prva nek ti se javim za koju godinu... i znaš da hoću i mišljenje će biti isto!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 21:44:30   
zg_cinik
IZVORNA PORUKA: FIONA



znaš tko priča kao i ti netko tko u životu nije imao osobu koja je u stanju napraviti nešto posebno za njega/nju!!!
sorry ak sam ja tebe uvredila ali je tak...
...da možeš sada i trabunjati da nam je prva nek ti se javim za koju godinu... i znaš da hoću i mišljenje će biti isto!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....



neznam kaj Te je raspalilo...user posted image user posted image user posted image
to kaj neko ima drukčije mišljenje...user posted image
jako mi je drago zbog Tebe i TM... i iskreno vam želim da se poklanjate i na zlatnom piru...(bdw... bil sam na jednom ove godine, i bilo je dirljivo do suza...)

kaj se tiče "osobe koja je u staju napravit nešto za njega/nju..." fala anđelima... imam ih više od jedne... i nisi me uvrijedila... i nebum Ti trabunjal... poštujem Tvoje mišljenje...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 21:52:12   
FIONA
znaš kaj me raspalilo ... kaj si nekad baš pravi cinik i svima koji ne misle kao ti ubiješ volju i želju... ak je mlada mama tražila savjet za poklon nije tražila zato da ga ne pokloni ili proslavi...i ona je jedna od onih koja smatra da je taj dan ipak nešto drugačiji od ostalih...
eto na to sam ja mislilauser posted image user posted image user posted image user posted image ...
mir, mir, mir... nitko nije kriv... ava, ava, ava... ti si nekad pravi cinik!!!!user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 21:53:54   
Krky
Joj Ciniče, jedini si, ali si pravi predstavnik svog roda! I MM ima isto mišljenje.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 21:55:33   
zg_cinik
ajd... da ne  misliš kajjaznamkaj...
vrati se na početak... pa buš vidla da sam ja odgovoril mladoj mami... i mislim da je odgovor bil vrlo konstruktivan...
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

< Poruku je uredio zg_cinik -- 9.9.2008 21:56:05 >

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 36
   [Brisano sporočilo]
9.9.2008 21:55:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 21:58:28   
zg_cinik
user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Iva Piva

IZVORNA PORUKA: FIONA

ti si nekad pravi cinik!!!!user posted image



user posted image user posted image


kaj Ti je...user posted image nick je sasvim slučajan... na mnogo mjesta...(ukucaj na google: zg_cinik)
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

< Poruku je uredio zg_cinik -- 9.9.2008 22:00:24 >

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 21:58:47   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ... bolje da niam pročitala... pa ovak si više mislil na njenog muža nego na nju!!!
Mi žene volimo pokoln koji dajemo od srca ali i mi imamo koristi... znam imamo i od vezanja mašleka ali ipak.... zamisli da se nečiji muž sjeti da uplati vikend u nekom wellnes centru za dvoje... ma zavezale bi i tri mašleka ak me razmeš!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:03:34   
mlada mama
ljudi godisnjica  se blizi,a ja jos nista nisam smislilauser posted image user posted image  vidim bilo je malo rasprave dok me nije bilouser posted image user posted image ja sam zena, mozda sam malo preromanticna,ali meni to znaci puno,pa zar ja koja mu kuham perem,spremam,24h se brinem za nase djete ne zasluzujem neki znak paznje,pa makar to bilo i skuhana kava jedno jutro? da me probuduser posted image i s rjecima:"volim te,sretna ti godisnjica??" zato su ljudi i izmislili godisnjice da se nekako zabiljeze,to ti je isto kao da djetetu recimo ne zelis napraviti slavlje za rodjendan!! to je moje misljenje,i dalje ostajem pri svome da cu ga iznenaditi

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:04:31   
FIONA
podržavam te stara u potpunosti!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:06:23   
mlada mama
ali kako cu ga iznenaditi nista mi ne pada na pametuser posted image user posted image a sa masnicama smo malo pretjerali u zadnje vrijeme,pa tako da to nece biti nikakvo iznenadjenjeuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:07:21   
zg_cinik
O.K.
kad ste me napale...
jel slavite (znate) godišnjicu prvog izlaska, poljupca, sexa, svađe...user posted image user posted image user posted image user posted image
 
kaj to ni vredno za obilježiti...user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:07:49   
troubled
IZVORNA PORUKA: mlada mama

ljudi godisnjica  se blizi,a ja jos nista nisam smislilauser posted image user posted image  vidim bilo je malo rasprave dok me nije bilouser posted image user posted image ja sam zena, mozda sam malo preromanticna,ali meni to znaci puno,pa zar ja koja mu kuham perem,spremam,24h se brinem za nase djete ne zasluzujem neki znak paznje,pa makar to bilo i skuhana kava jedno jutro? da me probuduser posted image i s rjecima:"volim te,sretna ti godisnjica??" zato su ljudi i izmislili godisnjice da se nekako zabiljeze,to ti je isto kao da djetetu recimo ne zelis napraviti slavlje za rodjendan!! to je moje misljenje,i dalje ostajem pri svome da cu ga iznenaditi


ja se u potpunosti slažem s tobom....
svakako zaslužuješ i to ne "neki znak pažnje"....već svakodnevnu pažnju, privrženost i ljubav....

ali nisi otvorila temu - kako da dobijem ono što zaslužujem....
nego kako iznenaditi dragog user posted image user posted image user posted image

aj otvori novu, pa da vidimo konstruktivnih prijedloga user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:09:05   
FIONA
znam kak ti je ... ja sam ti svoje rekla mislim kaj sam ja napravila.. teško je reči za drugog ak tu osobu bar malo ne upoznaš prije!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj si odustala od onog kaj sam ti rekla da mi je frendica napravila tortu u obliku !!!!!!????

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:10:41   
FIONA
IZVORNA PORUKA: zg_cinik

O.K.
kad ste me napale...
jel slavite (znate) godišnjicu prvog izlaska, poljupca, sexa, svađe...user posted image user posted image user posted image user posted image
 
kaj to ni vredno za obilježiti...user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


tebe treba u top strpat... i svaki dan proslaviti kaj smo to napravile!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:15:32   
mlada mama
Fiona ma nisam odustala,ali ja ne mogu nista planirati u naprijed jer nikad ne znam kad ce mi muz raditi,pa necu imati dovoljno vremena da se organiziram pozovem drustvo i narucim tortu kuzis? to svakako jos stoji,ali vidjet cemo kako ce raditi....

TROUBLED: malo sam se krivo izrazila, meni je muz puno put donio i kavu i hot-dog u krevet...zna i on mene iznenaditi,ali ja pitam za godisnjicu, vjerojatno cemo se iznenaditi,ali ja bi nesto drukcije,vecerice,pokloni to mi je vec isfurano kuzis me sto ti hocu reci??

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:16:52   
Tata
Godišnjica je pravo vrijeme za krizu identiteta.
Treba slaviti sve ostale dane kada ne znaš zašto slaviš.
.
.
.
.
.
user posted image




(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:18:08   
FIONA
e user posted image user posted image jesem mu plave patliđane smislit čemo mi nešto pa koliko nas ima valjda ti bumo bacile koju bubu u uho!!!user posted image  user posted image  user posted image  user posted image ...

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: iznenadjenje za godisnjicu braka
9.9.2008 22:19:02   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: zg_cinik

O.K.
kad ste me napale...
jel slavite (znate) godišnjicu prvog izlaska, poljupca, sexa, svađe...user posted image user posted image user posted image user posted image
 
kaj to ni vredno za obilježiti...user posted image
 
evo ja znam jer sam oduvijek vodila dnevniktako da znam sve i jedan datum,ali malo mi je glupo svaki dan reci cestitam ti ovo,cestitam ti ono vjencanje je nesto drugo!!!

 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!