|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prijedlog curama sa potpomognute
29.9.2009 17:11:40   
tikica_69
Predlazem da u svom potpisu ukratko stavite svoje dijagnoze, dijagnoze vasih muzeva, broj postupaka i tome slicno, kako bi kod nekih pitanja koje upucujemo jedna drugoj imale neku predodzbu o paru i onome sto su prosli.Tako cemo izbjeci dosta dodatnih pitanja i puno lakse i brze se rjesavati probleme, davanje savjeta i sl. Pogledajte moj primjer ili primjer korisnice kika83.Naravno, ovo je samo prijedlog, nije nikakva obaveza pa postupite onako kako smatrate da je vama bolje i lakse.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prijedlog curama sa potpomognute
30.9.2009 9:29:49   
Kika83
Meni je ovo dobra ideja user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prijedlog curama sa potpomognute
2.3.2010 19:39:08   
Leptir5
I meni je ovo super ideja,bar ne pitamo šta smo sve prošle,mada je tužno čitati šta sve prolazite vi hrabre žene!!!
Ajde tikice nadam se da ćeš ti uskoro u potpisu staviti visoku betu! user posted image


_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Prijedlog curama sa potpomognute
10.7.2021 21:32:25   
xnrb09999
https://www.adultfunlist.com
There was once a blind man who had so fine a sense of touch that,
when any animal was put into his hands, he could tell what it was merely by
the feel of it. One day the cub of a wolf was put into his hands, and he was asked
what it was. He felt it for some time, and then said, "Indeed, I am not sure whether it is a wolf's cub or a fox's:
but this I know -- it would never do to trust it in a sheepfold."

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!