|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dolazi nam dečko
28.8.2009 7:42:39   
Puli
prekrasna vijestuser posted image

rastulila sam se od sreće

čestitamouser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: dolazi nam dečko
29.8.2009 16:30:02   
ELISABETH
Čestitam od srca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: dolazi nam dečko
29.8.2009 17:35:32   
Marta j
Joj ja tek sada vidjela cestitam tvojoj seki.

Bas mi je drago da je uspijela.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu ELISABETH)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: dolazi nam dečko
1.9.2009 13:38:48   
ninolina
evo mi bili u petrinji i nismo vidjeli dečka user posted image jer su još 4 para bila na razgovoru
Uglavnom javit će kroz sedam dana jer moraju odabrati par koji će ga dobiti i onda se upoznaju s njim a njega pripremaju na to. Sve u svemu razgovor prošao super a sve ostalo je u božjim rukama


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: dolazi nam dečko
1.9.2009 13:40:26   
Kika83
Tek sad sam ovo vidjela. Ajme super, želim im svu sreću svijetauser posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: dolazi nam dečko
1.9.2009 14:16:02   
lee
ninolina draga pored toliko djece oni moraju izabrati komeče djete dati...user posted image user posted image ma nemam kometara pa nismo na tržnici....koja smo mi država.user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: dolazi nam dečko
1.9.2009 14:17:19   
dominik
necu staviti smajlica koji place jer molim se i nadam da ce izabrati tvoju seku...a jesu li vidjeli decka...mislim znaju li kako izgleda kikac

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: dolazi nam dečko
1.9.2009 15:02:03   
Thea
nisu klinca niti vidjeli niti znaju kako se zove.....

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: dolazi nam dečko
1.9.2009 15:10:20   
dominik
strasno...i sad se oni bore za djete a ne znaju kako izgleda...mislim nije to presudno ali ipak...jako lose se to kod as radi moram primjetiti

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 59
   [Obrisani korisnik]
1.9.2009 15:15:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lee)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: dolazi nam dečko
1.9.2009 16:00:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: lee

ninolina draga pored toliko djece oni moraju izabrati komeče djete dati...user posted image user posted image ma nemam kometara pa nismo na tržnici....koja smo mi država.user posted image


I ja navijam za ninolininu seku jer je "naša",ali plače mi se i zbog drugih parova. To je zločin šta rade tim ljudima


samo cu prepisati cvrcak. user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: dolazi nam dečko
1.9.2009 22:13:21   
ninolina
necu staviti smajlica koji place jer molim se i nadam da ce izabrati tvoju seku...a jesu li vidjeli decka...mislim znaju li kako izgleda kikac

hvala draga.
maleckog nisu vidjeli ni saznali kako se zove ni kad je točno rođen... nisu smjeli dati te podatke user posted image . Sada su tražili par koji je najidealniji za posvojenje. Ma koma je taj naš sustav, u totalnom k.... Sad si samo zamislite pet obitelji neće moći spavati od iščekivanja i neizvjesnosti a najgore što će biti razmišljanje cijeli život a moglo je biti moje. Ko god da ga dobio neka ga voli, ljubi, mazi, pazi... Žalosnouser posted image
Iako mislim da su trebali par po par zvati i imati razgovor a ne ovako uliti nadu i sad čekati. Ma poludit čemouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: dolazi nam dečko
2.9.2009 9:39:55   
Kika83
Baš mi je žao dragauser posted image Prestrašno u kakvoj državi živimouser posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: dolazi nam dečko
2.9.2009 22:05:41   
ninolina
a je..... kad je to sve u banani

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: dolazi nam dečko
2.9.2009 22:07:58   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: ninolina

maleckog nisu vidjeli ni saznali kako se zove ni kad je točno rođen... nisu smjeli dati te podatke user posted image . Sada su tražili par koji je najidealniji za posvojenje.


Ili koji će ponuditi više novca? Ljudi su spremni dati sve za dijete. Ne bi se uopće čudila da se i to dešava. Da praktički prodaju djecu u obitelj a ne udomljavaju. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: dolazi nam dečko
2.9.2009 22:12:56   
lavica81
i ja isto

IZVORNA PORUKA: Nellyca

IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: lee

ninolina draga pored toliko djece oni moraju izabrati komeče djete dati...user posted image user posted image ma nemam kometara pa nismo na tržnici....koja smo mi država.user posted image


I ja navijam za ninolininu seku jer je "naša",ali plače mi se i zbog drugih parova. To je zločin šta rade tim ljudima


samo cu prepisati cvrcak. user posted image


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: dolazi nam dečko
2.9.2009 22:23:15   
lee
kako žalosno...naša država sustav ma sve...baš me zanima da li su neki slavni kod nas sve to prolazili...ma ne vjerujem da li su im novce i dobili djete...user posted image user posted image user posted image user posted image  da se rasplačeš...moj ujak radi u domu i baš je prije nekog vremena jedan dečko bio kod nas na praksi u uredu pun nade i snova da upiše fakultet a oni trguju djecom....ma treba ih dati u novine...user posted image user posted image  kako žalosno....

ninolina navijam da tvoja seka ipak dobije tog malenog.user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: dolazi nam dečko
2.9.2009 22:29:08   
Anoniman
Ajme meni, čitam ovo ispočetka i ne mogu vjerovati! Ko u filmu!
Stvarno sam se razveselila kad sam čitala početak, al ovo je zbilja na kraju... ma ne, nemam komentara! user posted image  Kako mogu tako reći - dobili ste dijete, i onda na kraju, ne, niste dobili, nego ste možda dobili a možda i ne! Pa to je tako blesavo (sorry na izrazu)... baš prave majmune od ljudi koji su ionako već svi jadni od čekanja, neizvjesnosti, želje za djetetom...

O, Bože, smiluj se i tom djetetu koje treba normalnu obitelj i dom i tim ljudima koji to dijete žele... i daj da Ninina sestra dobije dijete i u njemu uživa!

(Odgovor članu lavica81)
  Neposredna veza do poruke: 68
   RE: dolazi nam dečko
2.9.2009 22:30:08   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: Mariachi


O, Bože, smiluj se i tom djetetu koje treba normalnu obitelj i dom i tim ljudima koji to dijete žele... i daj da Ninina sestra dobije dijete i u njemu uživa!



Pridružujem se molitvi!

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: dolazi nam dečko
2.9.2009 22:34:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Zvonki


IZVORNA PORUKA: Mariachi


O, Bože, smiluj se i tom djetetu koje treba normalnu obitelj i dom i tim ljudima koji to dijete žele... i daj da Ninina sestra dobije dijete i u njemu uživa!



Pridružujem se molitvi!


Amen

(Odgovor članu Zvonki)
  Neposredna veza do poruke: 70
   RE: dolazi nam dečko
2.9.2009 22:37:36   
ket
IZVORNA PORUKA: Zvonki


IZVORNA PORUKA: Mariachi


O, Bože, smiluj se i tom djetetu koje treba normalnu obitelj i dom i tim ljudima koji to dijete žele... i daj da Ninina sestra dobije dijete i u njemu uživa!



Pridružujem se molitvi!

pridružujem se...
ovo je za ne povjerovatiuser posted image user posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: dolazi nam dečko
3.9.2009 17:29:15   
ninolina
hvala vam žene od srca i mi se nadamo da će taj mališan doći k nama, to je strašno šta su sve rekli i izgovorili, kako su to dijete opisali... ma njima je to sve sprdanje s ljudima

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: dolazi nam dečko
3.9.2009 17:33:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ninolina

hvala vam žene od srca i mi se nadamo da će taj mališan doći k nama, to je strašno šta su sve rekli i izgovorili, kako su to dijete opisali... ma njima je to sve sprdanje s ljudima


user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ninolina)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: dolazi nam dečko
3.9.2009 17:41:36   
ivanaa
strasno je to da su domovi puni djece koja nisu za posvajanje,vidla sam to jednom meni je srce puklo..ne kuzim te roditelje,daj ak si ga se vec odreko i stavio ga u dom potpisi taj papir za posvojenje..mislim neznam nemogu suditi ko zna sta im je u glavi kad moraju dijete ostavit u domu ,daj BOze da nikada nit ne doznam

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: dolazi nam dečko
3.9.2009 17:42:29   
ninolina
da pojasnim, neke stvari kao koliko molba za njega ima, kako bi mu kod koga bilo...on naime nije jedino djete ima ih 4 braće, najstarija curica ima 9 god, pa 8, i 7 i onda je on od pet i pol. Svi imaju zajedničku mamu i četri različita oca. Žalosno je to sve al nekako ne sudimo djecu po tim roditeljima.Oduzeti su majki i svi su za posvojenje. Malu su htjeli posvojiti neki ljudi iz zg ali ona nije htjela... Djete je jako živo i po  njihovom opisu ide 250 na sat tako su one rekle. Teško je reči išta s obzirom da nam ga nisu htjeli pokazati, nadam se da će bez obzira kome došao imati sretno i bezbrižno djetinjstvo


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!