|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
25.2.2010 13:31:42   
kikilica
Cure evo ja sam nova na forumu i bila mi je veeelika želja da sa vama podijelim + na testu.Meni je to još nestvarno jer je plus malo svjetliji tako da ću se izgleda uvjeriti tek kad mi gin. potvrdi. Ali + je tu  jeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
25.2.2010 13:35:06   
kikilica
E zaboravila sam,neznam dali sam upala na krivu temu ako jesam sorry,nije namjerno.

(Odgovor članu kikilica)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
25.2.2010 13:35:57   
ZVRK
čestitaaaaaaamuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu kikilica)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
25.2.2010 13:39:59   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: ZVRK

čestitaaaaaaamuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
25.2.2010 13:42:58   
lema
 
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: ZVRK

čestitaaaaaaamuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
25.2.2010 13:45:55   
Anoniman
supeeer!!! user posted image user posted image user posted image  user posted image

(Odgovor članu lema)
  Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
25.2.2010 13:50:42   
ivana801
Supeeer! I ja se pridružujem čestitkama. I sa malim zakašnjenjem, zaboravila sam na ovu temu javiti promjenu o svome statusu. Više nisam trudilica nego user posted image

_____________________________

25.02.2008. LUCIJA - zovem je "klopotec" jer ne prestaje pričati
30.09.2010. LAURA - veeelika pospanka

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
25.2.2010 15:16:09   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: kikilica

Cure evo ja sam nova na forumu i bila mi je veeelika želja da sa vama podijelim + na testu.Meni je to još nestvarno jer je plus malo svjetliji tako da ću se izgleda uvjeriti tek kad mi gin. potvrdi. Ali + je tu  jeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image


Cestitam!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu kikilica)
  Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
25.2.2010 16:42:10   
Tsmee
Čestitam!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu kikilica)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
25.2.2010 16:55:23   
adryosijek
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Tsmee)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
25.2.2010 19:25:52   
tikica_69
ivana801, kikilica - cestitam im evo, mijenjam status user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
25.2.2010 19:27:08   
tikica_69
Trudilice - planiralice  

1. Maja  user posted image
2. Florijan Jakov  user posted image
3. Ruža user posted image
4. Beba 13 user posted image
5. Ninishka  user posted image
6. Uspavana user posted image
7.
Candy user posted image
8. Puli user posted image
9. Manda  user posted image
10. mirna user posted image
11. elle1 user posted image
12. lavica81   user posted image
13. ima nas jos 
user posted image
14. voljena user posted image
15. ninaos  user posted image
16. pepeljuga  user posted image
17. mamice user posted image
18. dalli user posted image
19. dobra mačeha user posted image
20. sina user posted image
21. zaba user posted image
22. Sanchy007 user posted image
23. duks84 user posted image
24. lilivana user posted image

25. diba user posted image
26. ZVRK user posted image

27. tikica_69 user posted image
28. mischa34 user posted image
29. Almaa user posted image

30.m isica 666  user posted image
31. cokoladauser posted image
32. Mariachiuser posted image
33. *Mare*user posted image
34. leptir5 user posted image
35. ant29
user posted image
36. Najki user posted image
37. mlada mama user posted image
38. Tamara user posted image
39. piggy user posted image
40. ale1981 user posted image
41. Wukovarka  user posted image
42. alanis user posted image
43. mijana   user posted image
44. sakica user posted image
45. Vikyuser posted image
46. Levauser posted image
47. Lampikauser posted image
48. ema stuser posted image
49. funnyuser posted image
50. Giannauser posted image

51. ABEuser posted image
52. curiceuser posted image
53. Bebysuser posted image
54. MILLAuser posted image
55. Flowuser posted image
56. Ela28user posted image
57. ivana801  user posted image
58. Milanauser posted image
59. ciba  user posted image
60. Spavalica user posted image
61. Satelliteheart   user posted image
62. mara bubamara  user posted image
63. JUdy  user posted image
64. CORNY  user posted image
65. ines  user posted image
66. neronuser posted image
67. snoopycauser posted image
68. Tsmee user posted image
69. lana 25 stuser posted image
70. crna mica user posted image
71. xxl 
user posted image
72. pdada user posted image
73. šašava user posted image
74. nikolina22 user posted image
75. beebeth user posted image
76. dajra user posted image
 
Sretno cure!!
 
A uskoro otvaramo i plan za 2011.

Sretno svima! 

< Poruku je uredio mariola -- 28.4.2010 9:34:29 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
25.2.2010 19:29:43   
koka
Sretno cureeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
26.2.2010 8:45:43   
ZVRK
tiki broj 7 bi trebala da ispraviš nažalostuser posted image
nadam se da je lu okuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
26.2.2010 11:10:22   
crna mica
ivana801, kiklica - bravoooooooooo cure!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

izvještavajte nas kako napredujete, dajte da vam malo zavidimo user posted image

od mene sve dobre vibre i najbolje želje da izgurate tih 9 mjeseci veselo,
lako i da uživate u njima!


_____________________________

mamin mali muškarac stigao 14.11.2010....

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
26.2.2010 12:07:24   
boba125
user posted image bravo za nove trudnice a ostalima sreeeeeetnooooooo
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________




(Odgovor članu crna mica)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
1.3.2010 9:40:06   
crna mica
dobro jutro cure!

evo, ja da prijavim jedan veeeeliki, čvrsti plus od jučer ujutro!! user posted image user posted image user posted image

user posted image je trebala stići u petak... nije dolazila pa ja po dolasku kući s posla napravila test s onom Pregnancy Test trakicom sa neta i ništa... user posted image mislim, nisam se jako ni nadala budući da nam je to prvi ciklus da smo se uopće počeli
truditi, ali ipak... naime, i zadnji puta kad smo se odlučili za bebača nam je upalilo od prve, samo što nisam uspjela zadržati trudnoću pa mi se činilo da bi uistinu bilo previše za očekivati da opet uspijemo zatrudnjeti od prve... nisam se usudila nadati, jer se nisam željela razočarati...

no kako user posted image nije stigla ni u subotu, ujutro sam opet s trakicom napravila test i pojavila se neka toliko bljedunjava crtica da sam više mislila da ju umišljam nego što se uopće vidi... podijelila sam s mm svoje sumnje i nade i on je odmah htio da idemo u ljekarnu po neki skuplji, pouzdaniji, osjetljiviji test  user posted image tako smo i učinili, no unatoč tome što me svakih pola sata tjerao da idem piškiti, ja sam odlučila stvar odgoditi do jutra. pa rekoh - ako ne dođe, a mrva se uhvatila, na jutarnjem urinu će se morati vidjeti. prije spavanja na inizistiranje mm popila čašu vode (kako bih imala što piškiti, kako on veli) i ujutro u pola šest se i popiškila... Clearblue, plusčina k'o kuća :))

izvela sam psa u šetnju i plakala pola sata po kvartu k'o zadnja budala... sva sreća da je bila nedjelja i tako rano svi normalni ljudi spavaju jer bi se u protivnom susjedi zasigurno zabrinuli za moje mentalno zdravlje user posted image siroti pas nije znao bi li piškio i kakio ili u mene zabrinuto gledao budući da mu nište jasno nije bilo... user posted image

no dobro... mm se zbudio u pola osam, nakon toga oboje plakali i sad smo sretni, uplašeni i trudni... user posted image

oprostite ako sam odužila, ali... moram s nekime ovo podijeliti budući da smo prva tri mjeseca odlučili ovu veliku vijest zadržati za sebe pa onda kad to najgorije razdoblje prođe podijeliti s roditeljima i prijateljima...


isto tako vas molim da se u svojim molitvama sjetite i moje mrve i pošaljete nam koju dobru vibru... treba nam... jako, silno želim da nam ovaj puta uspije i da moja bebica nakon 9 mjeseci dođe zdrava, sa svim pristićima i svim ostalim što joj treba u životu na broju, a mm i ja ćemo sve dati od sebe da bude i sretna beba.... user posted image


_____________________________

mamin mali muškarac stigao 14.11.2010....

(Odgovor članu boba125)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
1.3.2010 9:45:49   
Anoniman
micek, pa ČESTITAAAMMM!!!!! prekrasno! user posted image user posted image user posted image
od user posted image  ti želim urednu, školsku trudnoću i da se beba rodi zdrava i u terminu!!!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu crna mica)
  Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
1.3.2010 9:45:53   
Domy

IZVORNA PORUKA: crna mica

dobro jutro cure!

evo, ja da prijavim jedan veeeeliki, čvrsti plus od jučer ujutro!! user posted image user posted image user posted image

user posted image je trebala stići u petak... nije dolazila pa ja po dolasku kući s posla napravila test s onom Pregnancy Test trakicom sa neta i ništa... user posted image mislim, nisam se jako ni nadala budući da nam je to prvi ciklus da smo se uopće počeli
truditi, ali ipak... naime, i zadnji puta kad smo se odlučili za bebača nam je upalilo od prve, samo što nisam uspjela zadržati trudnoću pa mi se činilo da bi uistinu bilo previše za očekivati da opet uspijemo zatrudnjeti od prve... nisam se usudila nadati, jer se nisam željela razočarati...

no kako user posted image nije stigla ni u subotu, ujutro sam opet s trakicom napravila test i pojavila se neka toliko bljedunjava crtica da sam više mislila da ju umišljam nego što se uopće vidi... podijelila sam s mm svoje sumnje i nade i on je odmah htio da idemo u ljekarnu po neki skuplji, pouzdaniji, osjetljiviji test  user posted image tako smo i učinili, no unatoč tome što me svakih pola sata tjerao da idem piškiti, ja sam odlučila stvar odgoditi do jutra. pa rekoh - ako ne dođe, a mrva se uhvatila, na jutarnjem urinu će se morati vidjeti. prije spavanja na inizistiranje mm popila čašu vode (kako bih imala što piškiti, kako on veli) i ujutro u pola šest se i popiškila... Clearblue, plusčina k'o kuća :))

izvela sam psa u šetnju i plakala pola sata po kvartu k'o zadnja budala... sva sreća da je bila nedjelja i tako rano svi normalni ljudi spavaju jer bi se u protivnom susjedi zasigurno zabrinuli za moje mentalno zdravlje user posted image siroti pas nije znao bi li piškio i kakio ili u mene zabrinuto gledao budući da mu nište jasno nije bilo... user posted image

no dobro... mm se zbudio u pola osam, nakon toga oboje plakali i sad smo sretni, uplašeni i trudni... user posted image

oprostite ako sam odužila, ali... moram s nekime ovo podijeliti budući da smo prva tri mjeseca odlučili ovu veliku vijest zadržati za sebe pa onda kad to najgorije razdoblje prođe podijeliti s roditeljima i prijateljima...


isto tako vas molim da se u svojim molitvama sjetite i moje mrve i pošaljete nam koju dobru vibru... treba nam... jako, silno želim da nam ovaj puta uspije i da moja bebica nakon 9 mjeseci dođe zdrava, sa svim pristićima i svim ostalim što joj treba u životu na broju, a mm i ja ćemo sve dati od sebe da bude i sretna beba.... user posted image


e baš mi je drago ..želim ti svu sreču i da trudnoču izneseš do kraja i da se rodi jedna malauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu crna mica)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
1.3.2010 9:49:29   
ninolina
micica, jako mi je drago, bravo za vas... neka sve prođe u najboljem redu i polako samouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
1.3.2010 9:53:28   
novamama
user posted image mica čestitam na +user posted image


mislit ćemo i na tvoju mrvicu, željno iščekujemo sve vijestiuser posted image




_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
1.3.2010 9:53:30   
cuba
Eeee kako lipe vjesti!!! Odlično i svim novopečenim trudnicama od srca želim lijepu, mirnu i zdravu trudnoću a trudilicama da se uskoro pridruže klubuuser posted image ...
Evo i malo vibrica za sve user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Domy)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
1.3.2010 9:55:02   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: ninolina

micica, jako mi je drago, bravo za vas... neka sve prođe u najboljem redu i polako samouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
1.3.2010 10:11:37   
lueman
samo da se zna.nisam odustala, možda malo posustalauser posted image user posted image

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Tko sve planira bebu u 2010-toj?
1.3.2010 10:13:24   
ninolina
samo da se zna.nisam odustala, možda malo posustala

user posted image user posted image user posted image user posted image tako i treba, drži seuser posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!