|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vasa vjencanica
11.8.2008 16:01:36   
božica
e njanja a jeste planirali vjenčanje(tamo tamo daleko) ili se tako desilouser posted image
btw bit cijele priće treba biti samo I  TI user posted image JA

< Poruku je uredio božica -- 11.8.2008 16:03:10 >


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Vasa vjencanica
11.8.2008 23:03:32   
njanja
Planirali, nekoliko mjeseci....nije baš jednostavno....zapravo sam se jako namučila jer mi nitko ništa nije znao reći...prvo smo htjeli na Canare pa smo saznali da se tamo ne možemo pa sam dalje čačkala i dugo istraživala...Treba prikupiti jako puno papira, ići na sud da se potvrdi pravovaljanost dokumenata, u grčki konzulat jer sve mora biti pravovaljano da kada se vratimo u RH da se samo upiše u maticu vjenčanih....Ali isplatio se sav trud...Poslije mene su se tako 2 frendice oženile-jedna prošle god u Las vEgasu, a 2. ovo ljeto na santoriniju..bilo im je puno lakše jer sam ih ja upućivala što trebaju raditi.... I da, sad imamo 2vjenčana lista: 1 grčki, a 2. isti kao svi vi-samo mi umjesto mjesto vjenčanja Rijeka-piše Santorini, Grčka....Da su se moji bunili (mama i tata), razmislila bi 2 x da li da odemo, ali kako se njima ideja svidjela, mogli smo punom parom naprijed...kad smo se vratili napravili smo feštu za roditelje i prijatelje-40 tak ljudi, bili su svi mladi i bilo je super i kažemo da je to bio mali pir.... I to što kažeš za bit priče samo TI & JA.... Točno tako je bilo, tim više što smo bili u stranoj zemlji i upućeni jedan na drugoga...A jutro prije vjenčanja smo planinarili na neko brdo, pa se kupali u moru pa kasnije opuštali u hotelskom bazenu....I onda se spremili i išli oženiti..... user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Vasa vjencanica
11.8.2008 23:12:08   
tiha
savrsenstvo nema sta!user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Vasa vjencanica
12.8.2008 13:48:38   
maja
Ja sam svoju iznajmila, i ovako je puno koštala , a kamoli da sam je kupovala!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Vasa vjencanica
12.8.2008 15:37:38   
koka
njanja tvoja priča je kao iz bajke user posted image user posted image user posted image . Ti i Onuser posted image user posted image user posted image user posted image . Odlično user posted image . I još k tome dvije godine poslije na taj dan vaša največa srećauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Vasa vjencanica
17.8.2008 18:14:24   
FIONA
čačkala sam po starim temama i naletila na ovu jako, jako zanimljivu. Vidim da sve manje parova želi velika tradicionalna vjenčanja.
Ja sam dala šivati crvenu haljinu sa perlama ko od starog zlata u indijskom stilu (falile su mi samo tetovaže od kane i bila bi oriđiđi!!!), muž je imao lanene hlače i potfrknuti košulju  (bez kravate i svečanih cipela, bil je u japankama!!) ... svadba je bila u malenoj crkvici a ručak u prekrasnom restoranu samo za roditelje ,brata, sestru i kumove. Torta je bila crveni kabriolet. Buket je bila lopta od 53 crvene ruže koju sam držala na uzici zlatne boje.
Inzistirala sam na vjenčanju u dva popodne tako da je ručak počeo u tri a svi smo bili u jedanaest sati doma.... Odmah poslje otišli smo na medeni mjesc na drugi kontinent i nije nas bilo 10 dana!!!! Kada bi radila ponovno svadbu bila bi ista jer buraz koji se ženio par mjeseci kasnije doživio je totalni fijasko. Fotograf im se nije pojavio jer je imao veču svadbu i nije došao, niti je odgodio. Klopa je bila pripremljena dva ali stvarno dva dana ranije( sama je gazdarica rekla jer joj se nije dalo plačati radnice!) haljina od šogorice padala je s nje jer ju kuma nije znala obući a bila je na tri probe sa njom.  Padala je kiša, bilo je hladno i sve su platili unaprijed!!!

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Vasa vjencanica
24.1.2010 15:34:13   
anuska08
ja sam svoju kupila i drago mi je jer takvu nisam našla za iznajmiti. Oblik sirene, bez naramenica . Predivna!! Sad kad gledam bila je duplo jeftinija nego sada za iznajmiti.user posted image

Nadam se da će se mojoj maleckoj sviđati i da će se u njoj udati!!!!!!user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Vasa vjencanica
24.1.2010 15:43:50   
pepeljuga
Kupila sam je jer je nisam mogla iznajmiti a slicnu nisam nasla,bilo mi je bitno da su otvorena leđe.....i ful sam zadovoljnauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Vasa vjencanica
24.1.2010 16:51:15   
Bebys
ja sam sa 20 godina sanjala o velikim svatovima kako je i obicaj kod nas u slavoniji i predivnu vjencanicu..kasnije me ta zelja obisla...sto sam starija drugacije sam razmisljala..na kraju sam se udala u odjelu roze boje hlace, prsluk i u zvono ogromno leprsavo jaknica...gore...i sandalice divne...mm u odjelu i kosulji tamnije boje...kravata i  boji mog odjelakumovi i mi...cak niti cvijece nisam imala...tako sam ja htjela...

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Vasa vjencanica
24.1.2010 16:55:30   
curice
ja sam moju šivala,vrlo jednostavnu,bez kiča i bila sam prezadovoljna

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Vasa vjencanica
24.1.2010 16:58:56   
MILLA
moja je bila boje krvi....španjolskog dizajna...iz moje glave,dala je šivat i bila je savršena...prvo su svi riknuli...kao "crveno?!" na kraju ,kad sam izašla u njoj,ostali su bez daha....hah!

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Vasa vjencanica
24.1.2010 19:50:28   
pula25
ja sam svoju kupila. Našla sam na netu sliku,od prilike šta sam htjela i sa kumom i slikom uputila se u BG. 2 dana smo obilazile dućane i nismo našle ništa slično event. da nam sašiju i na kraju zadnji dan, totalno preko volje uđem u dučan i bingo. Čim sam ju obukla bilo je to to. Bila sam prezadovoljna i najbitnije osječala sam se posebno u njoj.Bila je boje šampanjca bez naramenica i gore korzet.Mislim da ima slika u albumu.
BY the Way: MILLA tvoja je vjenčanica zaista pila predivna i stajala ti je božanstveno!


_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Vasa vjencanica
24.1.2010 22:18:56   
lee
ovo je moja vjenčanica.

user posted image



ja sam bila ovdje skoro 7mj trudna i jedina mi je ova vjenčanica odgovarala.predivna mi je, iznajmila sam je..uf dosta je koštala ali se isplatila.user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu pula25)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Vasa vjencanica
24.1.2010 22:37:33   
Ninaa
Ja sam svoju iznajmila u sposi i kad sam je prvi put vidjela bila mi je grozna, a na kraju kad su me nagovorile da je obučem bila se to ljubav na prvi pogled. Isto je bila dosta skupa.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 39
   [Obrisani korisnik]
25.1.2010 7:31:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu MILLA)
  Neposredna veza do poruke: 40
   [Obrisani korisnik]
25.1.2010 10:57:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Vasa vjencanica
25.1.2010 11:09:19   
ejmama
meni javlja neku grešku u albumima, ali vidjela sam Millu, haljina je predivna.
meni je svoju posudila šogorica, bila je tada stara ca16god, slike imate u mojim albumima, ja nisam hjtela vjenčanicu i ona su me svekrva i šogorica nagovoirle da je bar probam i tako mi se svidjela da sam se predomislila.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Vasa vjencanica
25.1.2010 11:19:27   
plavka
ovo je bila moja vjenčanica


san patrick Bridal Dress RONDALLA user posted image

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Vasa vjencanica
25.1.2010 11:23:52   
Bebys
Iuser posted image user posted image user posted image  ljepi steZVORNA PORUKA: lee

ovo je moja vjenčanica.

user posted image



ja sam bila ovdje skoro 7mj trudna i jedina mi je ova vjenčanica odgovarala.predivna mi je, iznajmila sam je..uf dosta je koštala ali se isplatila.user posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Vasa vjencanica
25.1.2010 11:24:42   
Bebys
IZVORNA PORUKA: MILLA

moja je bila boje krvi....španjolskog dizajna...iz moje glave,dala je šivat i bila je savršena...prvo su svi riknuli...kao "crveno?!" na kraju ,kad sam izašla u njoj,ostali su bez daha....hah!
   vjencanica odlicna...fenomenalna...

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Vasa vjencanica
25.1.2010 11:25:13   
Bebys
IZVORNA PORUKA: plavka

ovo je bila moja vjenčanica


san patrick Bridal Dress RONDALLA user posted image
ekstra zgodna moras biti...za ovu haljinu..kao VIOLINA..

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Vasa vjencanica
25.1.2010 11:27:43   
ejmama
http://album.ringeraja.hr/index.php?page=image&ID=1985

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Vasa vjencanica
25.1.2010 11:30:07   
lee
hvala hvala...user posted image  plavka lijepa ti je vjenčanicauser posted image user posted image  ja sam takvu htjela u početku ali nisam mogla zbog trudnoče.super ti je, imaš slike da vidimo ?
budem ja stavila kasnije od vjenčanja.

milla super ti je vjenčanica!!baš si zgodnauser posted image


ejmana kako je lijepa vjenčanica!user posted image

< Poruku je uredio lee -- 25.1.2010 11:31:14 >


_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Vasa vjencanica
25.1.2010 11:32:05   
Bebys
ej mama super je user posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Vasa vjencanica
25.1.2010 12:15:45   
BUMBIKA
Ja sam svoju iznajmila....stavit ću i ja u album pa da vidite...

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!