|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.8.2009 10:26:47   
dominik
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Mene cesto i pitaju - jeste u nekom postupku ili ste na odmoru - i uopce to vise nikom ne uzimam za zlo, niti me zivcira jer znam da nije iz lose namjere, kao i da oni koji to ne prolaze nemaju za to nekog veceg osjecaja i nisu za to krivi, pa mi je u stavri cesce drago da se ipak na neki nacin brinu i pokusavaju biti suosjecajni


user posted image user posted image user posted image vise puta sam pokusala izbjeci komentiranje na ove teme...tiki potpuno se slazem sa ovim postom...vecina ljudi nema takta ok...ali oni drugi ne pitaju sa losom namjerom...mislim zasto je trudnoca i pokusavanje iste postala tabu tema? jasno mi je da je to ogromna bol kad ne mozes ostati trudan ali zasto se meni koj pitam sa najboljom namjerom uzima to za zlo...zao mi je sto moram reci ali nisam ja (moja plodnost) kriva sto netko ne moze imati bebu...nisu niti ti parovi krivi sto ne mogu imati bebu...i cure vjerujte da boli (barem mene) sto sam "plodna" a vi se borite...i kad citam tekstove neke od cura koje se trude stvarno mi dode i zao ali budem i ljuta...oprostite

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Priča o ljudima koje pitaju: "A kada...
10.8.2009 14:16:26   
voljena
ma znam ja da nitko ne misli ništa loše,ali kad isti ljudi (ne preuveličavam) pitaju po 50-ti puta kad ćete,šta čekate,jel vam Zvonko (mačka) dijete,i takva slične nebuloze,ja jednostavno nemam više odgovora...bit će...to im kažem,i oni opet i opet i opet pitaju i uvijek dobiju isti odgovor,a ne vide tugu u mojim očima i automatski zagrljaj mog supruga k meni...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 27
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!