|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 11:59:32   
m600
sad smo mi počele ratovati zbog breneuser posted image user posted image
tko voli nek izvoli......user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 12:05:59   
mama mery

...malo mi je teško ovo pojasniti bez akustike i gestikulacije...to je mana ovog pisanja...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

[/quote]

user posted image

nitko neratuje vec je bas ovako kako je fiona napsala

_____________________________




(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 15:20:30   
tikica_69
Bude li rata, zakljucavamo temu i za cas ce primirje user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 15:29:25   
twitty
ne idem i necu ici .ne volim tu vrstu glazbe!user posted image user posted image


_____________________________

gibam...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Koncert lepe Brene
9.6.2009 23:33:32   
miha
kad su brenu pitali da objasni ove slike srpskoj uniformi u brčkom rekla je da je to napravila da bi izvela svog oca koji tamo ostao.brčko je bilo okupirano,a oni su muslimani i rekla je da je to napravila da bi mogli mirno izaći iz grada. koliko znam nije nikad prije ni poslije ništa slično napravila...neznam,ne branim ju i ne slušam,ali da sam bila u takvoj situaciji i ja bi obukla štagod i slikala se bilo s kim ako to znači da ću spasiti nekoga od svoje obitelji...

(Odgovor članu twitty)
Neposredna veza do poruke: 55
   [Brisano sporočilo]
11.6.2009 9:40:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Koncert lepe Brene
11.6.2009 10:46:35   
cokolada
Nisam za zabrane ali mi nisu jasni ljudi koji ce ici na koncert jer je time podrzavaju i kao da su zaboravili sto smo prozivjeli tih ratnih godina, kolike i danas posljedice osijecamo i koliko je ljudi ostalo bez svojih najmilijih a sada ce oni pjevati i plesati sa njom.
Ne bih nikada isla.

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Koncert lepe Brene
11.6.2009 10:54:40   
ejmama
Meni iskreni više smeta što se povratnicima obnavljaju kuće dok naši branitelji neznaju kako prehraniti dijecu i gdje će živjeti i što se u našim školama uči ćirilica. Ako im je tako stalo da žive u Hr neka se prilagode, a u slobodno vrijeme neka imaju kulturna društva gdje učiti o svojoj kulturi i jeziku. Muzika nikome nije loše napravila, protiv san svih zabrana, i neka se okane i našeg Thompsona. Neka ljudi rade i zabavljaju one koji to žele.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Koncert lepe Brene
11.6.2009 10:58:58   
lema
Nije da volim politiku niti mi ona kroz život nešto znaći niti sudim ljude ko su šta su . Ali imam velik naglasak na jednu stvar neznam ko je tu rekao glavešine su zakuhale rat i nemojte zaboravit da ko što smo mi izgubili nekog i ljudi su ginuli isto tako i oni su izgubili nekog i njihovi su ginuli ali za sve to nije krv narod nego politićari, Dok je narod ginuo politićari su zajedno većerali . Zato nemam ništa protiv da nastupi u areni ako Tomson može nastupat po hrvatskoj i poticat ljude na mržnju onda u ćemu je razlika,.....????user posted image

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Koncert lepe Brene
11.6.2009 11:35:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: ejmama

Meni iskreni više smeta što se povratnicima obnavljaju kuće dok naši branitelji neznaju kako prehraniti dijecu i gdje će živjeti i što se u našim školama uči ćirilica. Ako im je tako stalo da žive u Hr neka se prilagode, a u slobodno vrijeme neka imaju kulturna društva gdje učiti o svojoj kulturi i jeziku. Muzika nikome nije loše napravila, protiv san svih zabrana, i neka se okane i našeg Thompsona. Neka ljudi rade i zabavljaju one koji to žele.


Pa kao sto svuda u svetu, nacionalne manjine imaju pravo da se obrazujui na svom jeziku, ne vidim zasto bi to bilo zabranjeno i u hr. a nekima je naravno stalo da zive u hr, jer su mnogi tu odrasli, vezu ih odredjene uspomene, generacije su tu odrasle, dok hrvatska drzava jos nije ni postojala, i ne mozes praviti da to tako nikad nije bilo.

(Odgovor članu ejmama)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Koncert lepe Brene
11.6.2009 11:37:01   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: lema
Dok je narod ginuo politićari su zajedno većerali . Zato nemam ništa protiv da nastupi u areni ako Tomson može nastupat po hrvatskoj i poticat ljude na mržnju onda u ćemu je razlika,.....????user posted image



potpisujem! user posted image user posted image

(Odgovor članu lema)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Koncert lepe Brene
11.6.2009 11:54:43   
Didi71
IZVORNA PORUKA: Nellyca


IZVORNA PORUKA: lema
Dok je narod ginuo politićari su zajedno većerali . Zato nemam ništa protiv da nastupi u areni ako Tomson može nastupat po hrvatskoj i poticat ljude na mržnju onda u ćemu je razlika,.....????user posted image




A majko milaovo moram komentirati kako to Thompson potiče mržnju ne mogu vjerovati on je bio i branitelj a tu se radi o LEPOJ BRENI,tko ju voli nek izvoli al neka ne bljuje po nama!!!

< Poruku je uredio Didi71 -- 11.6.2009 12:01:23 >

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Koncert lepe Brene
11.6.2009 11:59:40   
tikica_69
Cure, moram vam napomenuti da je tema otvorena kako bi se komentiralo o koncertu lepe Brene i toj vrsti muzike, te kako bi dali svoje misljenje da ili ne za koncert i sa argumentima ili bez njih ali bez poticanja nacionalne mrznje, pa vas molim da se toga pridrzavate. U protivnom cemo zakljucati temu. 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Didi71)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Koncert lepe Brene
11.6.2009 12:04:37   
jelena j.
ja imam jedan komentar na ovo sve,samo da vam kazem kao sto su hrvati ginuli u ratu tako su ginuli i srbi i muslimani zato budimo realni i recimo istinu jer sav je taj narod od krvi i mesa a mene sto se tice mogu i tomson i lepa brena gostovati gdje hoce

(Odgovor članu Didi71)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Koncert lepe Brene
11.6.2009 12:06:13   
jelena j.
slazem se sa tabom u potpunosti

(Odgovor članu jelena j.)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Koncert lepe Brene
11.6.2009 12:15:11   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Didi71

IZVORNA PORUKA: Nellyca


IZVORNA PORUKA: lema
Dok je narod ginuo politićari su zajedno većerali . Zato nemam ništa protiv da nastupi u areni ako Tomson može nastupat po hrvatskoj i poticat ljude na mržnju onda u ćemu je razlika,.....????user posted image




A majko milaovo moram komentirati kako to Thompson potiče mržnju ne mogu vjerovati on je bio i branitelj a tu se radi o LEPOJ BRENI,tko ju voli nek izvoli al neka ne bljuje po nama!!!



na ovo samo moram da odgovorim...potice mrznju tako sto dozvoljava da se i dan-danas na njegovim koncertima cuju antisrpski uzvici (necu spominjati koji, svi znamo), a on kao odredjeni uzor danasnjoj omladini to treba da spreci, a ne jos da potpaljuje vatru sa prepevavanjem pesama (pesma grkinja), i odobravanjem ustaskih znakova na svojim koncertima. eto tako potice mrznju. u to sa kakvim pesmaam se proslavio i sta je radio pre, ne ulazim, ali to sta radi danas ne mogu da se pravim da ne vidim.

(Odgovor članu Didi71)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Koncert lepe Brene
11.6.2009 12:20:28   
tikica_69
OK....zakljucat cemo temu user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Koncert lepe Brene
11.6.2009 12:20:50   
lema
 KAKO TO TOMPSON POTIĆE MRŽNJU .? Pa poslušajte samo pijesmu Moj dida i ja .( dijed mu je bvio ustaša i on pijeva o osporedbi) Samo čitajte među redovima čudno da su samo crnokošučljši među njegovim redovima .Ja sam ćista hrvatica i imam sve proitiv njega i svih ostalih koji neznaj šta je pijesma od srca ili .......Žao mi je što ga neke vole i nemojte se ljutit ali ja ga nemogu i gotovo žao mi je ako ste se našle uvrijeđene.user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Koncert lepe Brene
11.6.2009 12:25:29   
Anoniman
Lema ja ne govorim o toj vrsti pesme. Dala sam primer pesme, i mozes da odlusas na youtubu na sta sam mislila. Sto se tice pesme Moj dida i ja, meni je ta pesma prelepa, i kad mi je deda umro pre godinu i po isplakala sam suza i suza uz tu pesmu. user posted image ja govorim o njegovim nastupima, i sta se na njima dogadja. a i to mozes videti na youtubu, da ne ispadne da pricam gluposti i da pricam napamet...

(Odgovor članu lema)
  Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Koncert lepe Brene
11.6.2009 12:26:14   
nedijeljka
nacionalnost je itekako bitna zato dragi srbi pokrite se ušima i mučite više je glupo stalno oko vas titrati doslovce gade mi se

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Koncert lepe Brene
11.6.2009 12:27:42   
tikica_69
Cure, zadnji put vas upozoravam da se kontrolirate oko nacionalne mrznje jer to ovdje nije dozvoljeno.Molim vas da procitate pravila foruma kako bi izbjegli daljnje restrikcije. http://www.ringeraja.hr/forum/Pravila_kori%C5%A1tenja_foruma/m_24214/tm.htm

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu nedijeljka)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Koncert lepe Brene
11.6.2009 12:39:14   
lema
Stvarno lijepo nedijeljka.... Znaći da nemogu svi na ovaj forum?user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Koncert lepe Brene
11.6.2009 12:40:36   
uspavana
IZVORNA PORUKA: m600

sad smo mi počele ratovati zbog breneuser posted image user posted image
tko voli nek izvoli......user posted image


slažem se s tobom user posted image


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Koncert lepe Brene
11.6.2009 12:43:28   
nedijeljka
dvosmislenost i glumu nikako ne kužim ja sam svoje rekla stalno neko titranje čemu više to

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Koncert lepe Brene
11.6.2009 12:44:12   
lema
Slažem se i ja samo se ne slažem da se neko na forumu ko je mama ili će to postat osijeća malo prozvano zbog nekih....user posted image Mislim da bi sve trebale biti složne ko što se pokazalo do sada i pomagat jedna drugoj a ne se vrijeđat međusobno.user posted image

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!