|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
22.2.2010 15:47:36   
MKata
Naša veza je počela na daljinu, vidjeli smo se po par dana mjesečno jer je m Dalmatinac, a ja Slavonka, ja još bila na faksu i tako...međutim, jako brzo smo znali da ćemo se s vremenom vjenčati. Jednom prilikom sam ja rekla kako bi bilo super romantično da me zaprosi tako da mi donese ružu i na ruži prsten i za sljedeći rođendan me dragi tako iznenadio...a nisam ni mislila da je zapamtio

Nismo imali klasične zaruke (ali smo zato imali ogromne svatove...slavonske od tri dana!!), mislim da smo se dvije ipo godine nakon toga vjenčali, tada smo bili oko 6 godina skupa, sad smo malo više od dvije u braku. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
30.5.2010 22:07:39   
cuba
Već smo u prvim misecima veze vidili da je to to, oko svega smo se slagali i nekako u pričama već počeli govoriti o budućnosti, zajedničkom životu, djeciuser posted image ... pa je mm nakon 1,5g veze kupio prsten i zaprosio me a na današnji dan prošle godine smo se i vjenčaliuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu MKata)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
21.9.2010 0:48:14   
beba1710
prohodali smo 01.10.'05.,zaručili se 20.01.'07., živjeli smo zajedno u zg prošle god,oboje radili i dugo već razgovarali o vjenčanju,napokon se odlučili i ja svojima objavila na uskrs da planiramo svatove na jesen.ovaj put su me napokon shvatili ozbiljno. vjenčali smo se 17.10.'09. u međuvremenu sam zatrudnjela,ali mi je drago da smo počeli planirati vjenčanje prije trudnoće i svima rekli, jer bi inače svi mislili da se udajem zbog bebe a to nisam htjela.
sad već 11.mj.živimo odvojeno zbog tog njegovog posla i sve je otišlo k vragu..nadam se njegovom skorašnjem prelasku ovdje....živim samo u toj nadi..jer smo se totalno udaljili jedno od drugoga..pisala sam o tome...user posted image


_____________________________

07.04.2010. <3 Tina <3

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
4.5.2011 1:08:18   
Bebač i ja
mi smo skoro 3 godine zajedno...navodno,on znao nakon 7 dana da ću mu biti žena...nakon 2 godine hodanja odlučili smo napraviti bebu...ubrzo nam je to i uspjelo...sad u subotu 7.5. nam je svadba....user posted image

(Odgovor članu beba1710)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
4.5.2011 10:11:40   
ELISABETH
Mi smo se zaručili nakon 7 godina veze, iako moram priznati da sam se iznenadila kad je dragi kupio prsten i kleknuo, vjenčali smo se gosinu dana posli, 20.9.2008. i sve je bilo prekrasno ko u bajci user posted image

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu Bebač i ja)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
4.5.2011 10:18:33   
sig
Mm i ja smo generacija znamo se zapravo cijeli život, i naši se znaju sa roditeljskih sastanaka user posted image
Mi smo vam bili onaj par u osnovnoj školi koji je rekao da će zauvijek ostati skupa... ali ... naravno da nismo cijelo to vrijeme bili skupa. Imali smo prekid od 3 godine za vrijeme srednje škole... naravno ja sam ostavila njega... (radi nekog drugog) on je u među vremenu isto imao drugu curu... I nešto nakon maturalne a prije upisa na fax smo se sreli... zbrijali... i eto od tada smo ponovno skupa... i više ga nikada ne mislim pustiti user posted image

Zaruke su pale... kada sam ja dipl. on je dipl. par mj prije mene... nemoram reći da mi je to bio najljepši poklon za dipl. tada smo krenuli graditi kuću... 1,5 god. nakon toga smo se oženili... evo u braku smo 6 godina i imamo dvoje predivne djece... oko kuće ima još toga što treba napraviti... ali budemo - pomalo!!!

Na piru nas je bilo ravno 100 i bilo nam je i više nego predivno!!!

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
4.5.2011 10:29:03   
ema55
upoznali smo se na faksu, nakon 4 godine hodanja smo se vjenčali, 3 mjeseca nakon vjenčanja sam zatrudnila, i sada imamo jednu prekrasnu djevojčicu

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu sig)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
4.5.2011 10:36:47   
Hubertica
Eto mi se upoznali i prohodali za vrijeme fakulteta... nakon 3- godine, svako se vratio u svoje mjesto prebivališta (udaljenosti oko 400km), nastavili smo sa vezom na daljinu i tako još 4 godine,  dok oboje nismo zaključili da je nakon 7 godina veze vrijeme da se ženimo ili da se raziđemo. S obzirom da se super slažemo nije nam padalo na pamet razdvajati se i mi smo bili spremni za sljedeći korak.... Stan je kupljen, sve opremljeno. Zaručili smo se u 5 mjesecu 2009, a ženili se u 2. mjesecu 2010. i krenuli u novi život user posted image . Super nam je, i u iščekivanju smo naše prve user posted image

_____________________________

.1.8.2011. u 14.20h stigao nam mali Šimun - 3950g i 53cm
27.09.2014. u 16,55 stigla nam je princeza Gloria - 3720g i 53cm

..

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
4.5.2011 12:23:28   
mare00
.i uspijeli smo-oženili smo se na grčkom otoku Santorini
IZVORNA PORUKA: njanja

Ovo mi se cini super....jeste se ovamo ponovo vjencali,nekuzim bas tu proceduru...???

Mi smo skupa 5god a  zarucili se nakon dvije i pol godine veze...na semaforu u autu, bilo je crveno zuto zeleno....morala sam na brzinu pristati jer bi nas inace netko lupio pozada...Ja sam slucajno nasla prsten u autu,posto ja volim preturati i sve pregledati malo sam ga preduhitrila pa je ispalo neplanirano u autu...user posted image
Vjencali se nakon godinu dana i opet nakon godinu dobili curicu, na krstenju smo sve obiljezili...user posted image


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
4.5.2011 12:30:05   
njanja

IZVORNA PORUKA: mare00

.i uspijeli smo-oženili smo se na grčkom otoku Santorini
IZVORNA PORUKA: njanja

Ovo mi se cini super....jeste se ovamo ponovo vjencali,nekuzim bas tu proceduru...???




nismo se u Rijeci ženili, certificirali smo grčke vjenčane listove. to je zakonska procedura, malo duže traje, ali imam vjenčani list izdan od Matice vjenčanih u Rijeci, samo mi e piše mjesto vjenčanja Rijeka, nego Santorini, Thira.... Imam i grčki vjenčani list na alfabetu user posted image


koga zanimaju detalji ako bi se tako ženili, neka mi se jave na pp

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu mare00)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
4.5.2011 13:15:13   
mariola
Mm i ja smo se jako brzo skužili. Dobro on malo prije nego jauser posted image
Mi smo se upoznali u trećem mjesecu, nešto malo se družili, prijateljski, prohodali smo u jedanaestom mjesecu i odmah počeli živjet zajedno. Znali smo odmah da je to to. Sljedeću godinu, nakon 10 mj. hodanja me mm zaprosio na moj rođendan. Sljedeću godinu 4.10. smo se vjenčali. sad smo 2,6 godine u braku user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
4.5.2011 21:30:37   
inesica
A koliko je to 2,6 godina?? :)

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
4.5.2011 21:33:51   
cuba
IZVORNA PORUKA: inesica

A koliko je to 2,6 godina?? :)

Pa valjda 2 godine i 6mjeseciuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
4.5.2011 23:32:43   
mamacita
Nasa ljubav je ljubav na prvi pogled, no ipak trebalo nam je 4 godine hodanja i prvo dijete prije nego li smo se vjencali. Maleni je bio godinu i pol star. Imali smo male svatove, svega oko 15 najblizih prijatelja.
Nesto sasvim skromno... nista zvucno. Eh, da, i medeni mjesec smo imali prije nego li smo dobili prvo dijete (mi smo sve pobrkali po redosljedu) isli smo u Rim, i vlakom se vozili do Firenze (i tamo nocili) i do Venecije (i tamo smo nocili), i tako vlakom nazad u Rim. Jako lijepo i romanticno putovanje.
Sada smo dakle 10 godina u braku, plus 4 godine hodanja, dakle sve ukupno 14 godina zajedno.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
5.5.2011 0:09:24   
lilia
Hodali smo 9 godina i stvarno se nauživali. Onda nam je 9-a godišnjica veze (prvi april) pala u subotu i odlučili smo zbrisati u Dubrovnik sa kumovima i oženiti se.
Slučajno mi je izletilo pred tatom i tako su nas starci odgovorili da se ne ženimo sami, tata nam je obećavao da ćemo se ženiti u najljepšem hotelu u Opatiji ali nismo htjeli, muka nam je od nje i tako su pali Brijuni. 27.05. 2006.

Bilo je prekrasno, sve smo obavili tamo, vjenčanje, večeru i feštu i spavanje.
Stvarno vjenčanje iz snova.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu mamacita)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
16.5.2011 12:45:51   
bubaMaja
Moj muž i ja smo ljubav na prvi pogled. Kad sam ga upoznala bila sam u jednoj kratkoj vezi, ali on me toliko oborio s nogu da sam umjesto van s tadašnjim dečkom skrenula na semaforu prema stanu od muža i pozvonila mu na vrata sva sređena i slickana za subotnji izlazak (jer smo se upoznali kad sam ja bila s treninga, on bolestan s posla - izgledali ko dva zombija ))) ja došla pozvonila mu na vrata i stala - nikad se nisam tako ponašala niti išta slično učinila.. on me uhvatio za ruku, uveo, poljubio, i tu večer zaprosio (hahah a nismo se ni seksali tad još)- skinuo je prsten kojeg je nosio na svojoj ruci i stavio na moj i bio je kao saliven!! rekla sam DA i za tri dana smo objavili zaruke, počeli živjeti skupa, upoznali starce, mislim živi smijeh je bio, nitko nam nije vjerovao, ali mi smo sve znali odmah..
negdje usred planiranja vjenčanja i renoviranja stana sam ostala trudna - bebu smo si napravili iz prve )))
tako da smo se ženili prošle godine 28.8.2010. - imali smo predivno vjenčanje na Velom vrhu (mala kapelica u koju stanu 4 čovjeka) - svećenik je zaboravio pola mise, svirali su nam makedonski Romi, a poslije smo imali feštu u Palachu - rock klubu, nije bilo stolova i sjedenja samo švedski stol, finger food i brdo cuge. tamo smo si puštali muziku na liniju i bilo nam je ludo i nezaboravno... svi su bi9li presretni, a njegova familija koja je prilično tradicionalna bili su oduševljeni!!
uglavnom kako je počelo ludo, tako je i sad- nikada nisam požalila svoju odluku, a naša Zvjezdica nam je sve to potvrdila svojim dolaskom 6.2.2011.

ma mogla bih o svom vjenčanju unedogled koliko mi je bilo genijalno, a ništa kako smo mi planirali ))))))))))))))))))

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
16.5.2011 22:42:45   
inesica

IZVORNA PORUKA: cuba

IZVORNA PORUKA: inesica

A koliko je to 2,6 godina?? :)

Pa valjda 2 godine i 6mjeseciuser posted image

Da , ona je izgleda tako mislila :)
Ali 2,6 godina je u stvari vise od 2 godine i 7 mj...tocnije, 2 godine, 7 mjeseci i 6 dana (ako mjesec ima 30 dana) :)
Bas sam si nekad smjesna ovak picajzlasta :)

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
16.5.2011 22:59:26   
patka
he he, mm i ja se prvo tjedan dana dopisivali prek neta i rekli kak su debilni oni koji se nalaze i na kraju se i mi nasli user posted image , 03.01.2004. smo prohodali, 30.08.2007 (na moj rodjendan) se zarucili, 06.06.2009. se vjencali, 7.11.2010. dobili nasu T
za zaruke cekali da ja zavrsim faks, kad sam zavrsila faks mm je jos dvije godine skupljao hrabrost ili je samo cekao da kupim auto user posted image to jos sa sigurnoscu ne znam, vjencali se bez "probnog roka" iliti nismo zivjeli zajedno niti dana, a T dosla kao posljedica slavlja kljuceva naseg stana user posted image user posted image user posted image


_____________________________

u Krasu vise ne proizvode slatkise.....sav secer otisao za nasu Tanju (07.11.2010.)

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
16.5.2011 23:11:43   
jagodicabobica
upoznali smo se 9 marta 2002..uzeli se nakon 3 mjeseca..u braku smo 9 godina....user posted image user posted image

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 16.5.2011 23:12:43 >

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
4.1.2013 16:18:27   
JELENKO VG
...upoznali smo se 2008. i tri godine kasnije zaručili ,nekako je sve išlo svojim tokom,znali smo da je to naš sljedeći korak,iako sam ga ja maltretirala da me mora zaprositi kao u filmu,na što je jadan i pristao i ispalo je grozno i smotanouser posted image ...no sve u svemu,na kraju je sve bilo okuser posted image ...Prije 3 mjeseca je bilo vjenčanje i najljepši dan u mom životuuser posted image

_____________________________

13.07.2013. Ema ljubav najveća
11.02.2015.-stiže druga ljubav

(Odgovor članu jagodicabobica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
5.1.2013 20:03:43   
angel@
Ja i mm smo se upoznali 14.3.2009. izašli na kavu i skužili se.... bilo nam je lijepo zajedno,a 28.5.2010. ja sam se preselila k njemu.... vjenčali smo se 27.11.2010 i bilo nam je savršeno... nismo pravili pir već samo vjenčanje i večera sa kumovima i njihovim boljim polovicama... i tu večer smo se toliko ismijali i zabavili da je ne bi mijanjala za nijedan pir.... sad smo 2 godine i mjesec dana u braku,a u 10 mjesecu prošle godine malo prije godišnjice braka saznali smo da sam trudna i sad čekamo naše najveće blago da nam dođe na svijet 7.7.2013.

I presretni smo.... ništa nam se u odnosu nije promijenilo sad nam je čak i bolje.... a kad dođe naše blago biti će još zanimljivije.... i nikako nam neće biti dosadno.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio angel@ -- 5.1.2013 20:05:27 >


_____________________________

** 27.11.2010.- najsretniji dan u mom životu-naše vjenčanje
**14.9.-mm Danijel-moja ljubav,ponos i najveća podrška
**07.6..- stigao nam David mamino i tatino najveće blago :-)))


Nebo strpljive voli....

(Odgovor članu JELENKO VG)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kako ste se odlučili za vaše vjenčanje?
30.12.2013 23:30:12   
dancy13
MM i ja smo nakon 3 godine veze se zarucili, razgovarali smo o tome i sve ali me svejedno uspio iznenaditi prstenom. Kako nije bas romantican tako me nije ni zaprosio kao u filmovima, ali opet to nebi bio on. Doma uz romantican film mi je poklonio buket ruza i prsten, i bilo je bas slatko. Zaruke nismo nikako posebno proslavili, a zato smo imali svatove sa 400 ljudi, ples do jutra i sve je bilo super.

(Odgovor članu angel@)
Neposredna veza do poruke: 47
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!