|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
23.4.2009 8:06:32   
ivanaa
ja perem 2 puta za redom a i onda nekad nista

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
23.4.2009 8:25:55   
mamulinčica
Ja sam sebi našla savršenu formulu,u Lidlu sam kupila sprej W5 za čišćenje štednjaka i s tim poprskam mrlje i sve skine,a koristim i njihov prašak Lel i odličan je a 9 kg košta 55 kn(bio je na akciji) i ja sam prezadovoljna,a imam mašinu s kojom i nisam baš zadovoljna,ali ova kombinacija mi je stvarno pun pogodak i ovo sredstvo ništa ne uništava tkaninu.

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
23.4.2009 10:19:20   
m600
ja za iskuhavanje koristim Idu i super mi je
nestane sve

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
23.4.2009 10:59:21   
ejmama
Naši šparškovi su prava katastrofa. ako imate priliku prašak kupujte van Hr. Ariel iz Austrie npr,. nema veze s našim, robu pere super, a od njega miriši ne samo roba nego i ormari i cijela kuća.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
23.4.2009 11:03:25   
pako
svi su katastrofa! od ariela mi smrdi veš, a niti ostali ne operu baš dobro. A kad stavim omekšivać miriši mi veš samo dok je mokar kasnije ništa tak da sam ja u vezi toga strašno ogorčena,nikako nači nešto što valja i opere veš u potpunosti.

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
23.4.2009 11:05:53   
ninolina
ja sam već luda stim praškom evo sad sam prešla na rex i nebi vjerovali dobar mi je. Za sad

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
23.4.2009 11:08:06   
novamama
ufff, znači ima nas, nažalost...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 32
   [Obrisani korisnik]
4.11.2009 11:47:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu novamama)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
4.11.2009 12:03:01   
zaba
za bijelo koristim samo dush,a za šareno onaj woolite,ako imam kakvu flekicu,stavim dozu vanisha u prašak i sve mi ode,zadovoljna za sada.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
7.11.2009 20:58:58   
miha

IZVORNA PORUKA: zaba

za bijelo koristim samo dush,a za šareno onaj woolite,ako imam kakvu flekicu,stavim dozu vanisha u prašak i sve mi ode,zadovoljna za sada.


ajd pliz reci gdje kupiš taj dush,prvi put čujem..

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
7.11.2009 21:06:53   
curice
moj rođak donosi svojoj ženi prašak iz Austrije,oni tvrde da je totalna razlika između toga i našega Ariela

(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
7.11.2009 21:12:01   
ninolina
moj rođak donosi svojoj ženi prašak iz Austrije,oni tvrde da je totalna razlika između toga i našega Ariela

meni su ko dan i noć. Meni teta iz Njemačke donese ko da nisu dva praška istog imenauser posted image . Baš se osjeti razlika. Kako to?


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
7.11.2009 21:13:52   
ninolina
Ima negdje tema gdje cure spominju da im sve fleke odu sa Ariel professional. Kupila ja,iskuhala veš,i sada opeglala(što me i ponukalo da nađem ovu temu),ali nikakav ariel prof.,kao ni bilo koji drugi prašak s namakanjem ili bez ne skine ajvar sa kuhinjske krpe,ruž je ostao na ručniku(on će se skinuti nakon 100-og pranja),ali zbilja poludim kada vidim te reklame na tv-u gdje se sva nečistoća sama skida dok ti nasmijana,odmorna,sa frizurom i make up-om samo stojiš i smiješ se u kameruuser posted image

Ne znam da li je stvar do vode ili šta,ali definitivno mi ostaju fleke čak i nakon iskuhavanja

haha ovo mi je poznato, ja kažem da imam pajceke u kući kad ne mogu skinuti takve fleke, neka k meni dođu reklamirati pa da vidimo kaj bu pomoglo user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
7.11.2009 21:14:50   
mamica29
Ja se previše ne sekiram ak ne ode fleka s prvim pranjem bude s drugim trećimuser posted image pranjem. Ja korištim Rex onaj rozi sa bademom Taj je kakti sensitive i Perwoll za šareni veš i Vanish tekući rozi. Zadovoljna sam

_____________________________

JAN 04.05.2006.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
7.11.2009 21:14:59   
curice
IZVORNA PORUKA: ninolina

moj rođak donosi svojoj ženi prašak iz Austrije,oni tvrde da je totalna razlika između toga i našega Ariela

meni su ko dan i noć. Meni teta iz Njemačke donese ko da nisu dva praška istog imenauser posted image . Baš se osjeti razlika. Kako to?


ko zna šta nama spakiraju??user posted image user posted image Neke loše ostatke pomiješane sa ko zna čimeuser posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
7.11.2009 21:17:59   
ninolina
Ja korištim Rex onaj rozi sa bademom Taj je kakti sensitive i Perwoll za šareni veš i Vanish tekući rozi. Zadovoljna sam

e ovo potpisujem tako i ja i za sad zadovoljna ljepo miriši


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
7.11.2009 21:21:05   
mišica 666
prije dvije godine je čak bila neka afera sa arijelom i dokazano je da je naš lošiji od onih vani. meni je osobno arijel loš uništi mi robu i ne skida fleke. persil mi je ok. a za baš jake fleke npr ajvar upečem stoljnjak u sunce i fleke nestanu. a za masne fleke koristim dax univerzal iz konzuma i naštrcam na fleku i bacim prati normalno.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
7.11.2009 21:27:31   
Ruža
Evo da se i ja nadovežem. Zadnji put kad smo bili u muleru uzela sam njihov Lenor ( proizveden za Njemačko tržište) i neusporediv je sa našim, od pola čepa mirišimo svi, zimska jakna i nakon tjedan dana nošenja još miriši.. Fenomenalan je i svima preporučam.
Gledala sam i praškak, ali sve su neka mala pakovanja ( a ja navikla na bar 6kguser posted image ), idući puta i njega uzimam.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
7.11.2009 21:30:48   
Ninaa
Ja perem s arielom i sto posto sam sigurna da ariel u njemačkoj i ovaj su dva različita. Kak je mm živio dugo tamo imamo dosta prijatelja pa kad dođu doma se družimo. Često se zna dogoditi ljeti da odemo tamo po danu pa zaglavimo do navečer i posudi mi kuma svoju majcu koja miriši strašno uvijek je pitam s čim pere i to ariel i lenor a kod nas da staviš cijelu litru ne bi tak mirisala i bila mekana.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
7.11.2009 21:58:05   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: Ruža

Evo da se i ja nadovežem. Zadnji put kad smo bili u muleru uzela sam njihov Lenor ( proizveden za Njemačko tržište) i neusporediv je sa našim, od pola čepa mirišimo svi, zimska jakna i nakon tjedan dana nošenja još miriši.. Fenomenalan je i svima preporučam.
Gledala sam i praškak, ali sve su neka mala pakovanja ( a ja navikla na bar 6kguser posted image ), idući puta i njega uzimam.


Ružo, prepisujem te. Kupila sam i njihovo pakiranje Ariela i jučer Persil. Nešto odlično. Iako imaju i marku Softlan, jako sličan Lenoru i ima isto dobre mirise.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
7.11.2009 22:10:09   
Ruža
Vidiš Zvonki čula sam za taj Softlan, znači dobar je?

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
7.11.2009 22:13:07   
Zvonki
Meni u rangu s Lenorom. Iako mu je i cijena u rangu s Lenorom.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
7.11.2009 22:15:00   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Ruža

Vidiš Zvonki čula sam za taj Softlan, znači dobar je?

I meni je ok....

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
7.11.2009 22:21:01   
Ruža
Ako cure s raje tako kažu, onda ćemo i taj probati! user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Prašci loše kvalitete...grrrr.....
7.11.2009 22:21:32   
BruMa
Ja sam koristila neko vrijeme Softlan plavi i super je.A od praška sam probala Spee i isto je super.
Sad koristim Rex i zadovoljna sam.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!