|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Posvajanje starije djece
20.4.2009 21:28:39   
anne
Godišnje se u Hrvatskoj posvoji približno 150 djece. U dječjim domovima u Hrvatskoj ima oko 2000 djece mlađe od 18 godina, no od njih samo je dvjestotinjak djece mlađe od sedam godina.
Najveće je zanimanje za djecu mlađu od 3 godine.
Što je djete veće manja je mogućnost da se posvoji.
Biste li vi posvojili starije dijete, školarca?

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Posvajanje starije djece
20.4.2009 21:30:59   
tikica_69
Mislim da ne bih imala hrabrosti za to user posted image
Divim se ljudima koji to mogu i za mene su takvi ljudi pravi zemaljski andjeli....


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Posvajanje starije djece
20.4.2009 21:33:04   
novamama
mislim da bih...tko zna, možda i hoću....uz jedan iskren odos pun ljubavi i poštovanja sve je moguće....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Posvajanje starije djece
21.4.2009 10:59:31   
zaba
da,ako ne uspijemo imati svoje,Lucija će dobiti brata i sestru.Nadamo se da bi mogli,raspitivali smo se,pa recimo do 10 god dvoje djece.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Posvajanje starije djece
28.6.2009 0:45:45   
Viky
da,željela bih posvojiti i starije dijete.Naime,moj razlog je čisto humane prirode,a ne zbog toga da želim imati dijete.Jedini problem je mm,koji za to nema petlje.On radi sa djecom koja su,između ostalog,usvojena i nagledao se svega i svačega.Razumijem ga,ali moja želja je velika i več ga godinama nagovaram ...

_____________________________

Tara 22.3.2004

"Bogatstvo se smiješi onima koji se osmjehuju"

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Posvajanje starije djece
13.7.2009 7:30:08   
inna
Bi, ali mm nije nikako za to. On se boji da nebi mogao onako iskreno voljeti to dijete. Obožava djecu, ali kaže da ga je strah i da to onda nebi bilo fer prema tom djetetu. Iskren je i to poštujem, mada moram priznati da baš i ne razumijem jer ja djecu obožavam.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu Viky)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Posvajanje starije djece
12.11.2010 14:48:49   
Anoniman
Pozz. svima
Posvajanje dijece je plemenito, ispunja život...user posted image
znam kako je teško posvojiti dijete, jer moji prijatelji su prije nekolko god posvojili dijete od 2 god.
to je bila divna vijest svi smo bili presretni...user posted image user posted image
no iznenadila sam se kad sam nedavno ćula da su posvojili još dvoje starije dijece 8-15 god, a otac ima 37,
a ćujem (ali ne vjerujem) da male dijece nema za posvojenje??
jesam li se s pravom iznenadila?? što mislite o svemu tome??



(Odgovor članu anne)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Posvajanje starije djece
14.11.2010 20:14:51   
lee
plemenito jako,ja bi posvojila jedno djete do 10god..ali moram biti 5god u braku tako da još moram čekati.taj naš zakon....user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Posvajanje starije djece
27.8.2012 23:05:25   
Anoniman
Hey ja sam jedino djete svojih roditelja imam 15 godina i ne želim mlađeg brata ni sestru do ove godine nisam razmišljala ni o starijem bratu ili sestri,ali sve se promjenilo.Moja želja je da moji roditelji mi posvoje starijeg brata jer mi treba netko da mi daje savjeta i da se družimo....Ja ne znam kako da svoje roditelje pitam o tome jednostavno me sram molim vas ako imate bilo kakvo rješenje da mi pomognete

(Odgovor članu lee)
  Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!