|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dojite!
1.10.2013 19:21:15   
Sunshine28
ribicatt ima ti nasa andydea tu sa foruma udrugu i grupu za potporu dojenju pa se mozes javiti njoj

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu ribicatt)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Dojite!
19.12.2013 15:05:41   
BakicaZG
Mojem su sinu i kćeri zbog hoposenzibilizacije odmah po rođenju mijenjali kompletnu krv
i danas nakon tridesetak godina vjerujem da su izrasli u zdrave i normalne ljude ponajviše
zahvaljujući dojenju. Nije bilo lako, trebalo je izdajati i nadohranjivati ih tim mlijekom jer su
bili preslabi prvih ekoliko mjeseci kako bi se sami nadojili...isplatilo se. Preporučam svim
majkama da se maksimalno angažiraju oko dojenja, izdajanja...

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Dojite!
22.12.2013 17:05:10   
zelja1
Slažem se kao majka 2 djece. Obje sam duže dojila i smatram da je to važno jer je majčino mlijeko najzdravije, čak i kad se dijete ogrebe ili udari, samo malo namažete mlijkom i prođe. Majčino mlijeko je lijek. :)

(Odgovor članu BakicaZG)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Dojite!
23.12.2013 10:42:47   
Manda Mare
Hvala svima na ohrabrenju za dojenje! Kad sam bila na trudničkom tečaju, pomislila sam da je to stvarno teško za poluditi-moraš biti smirena, strpljiva, piti tekućine dosta, dijete skoro pa stalno na dojkama, pa njega bradavica, pa ne znaš jel beba dovoljno pojela, pa upale-ne daj Bože, izdajanja, masiranja i tako, svašta nešto. Koliko god me je strah poroda,mislim da me je više strah tog perioda neposredno nakon poroda-neispavanosti, hoću li imati dovoljno strpljenja za dojenje... Vaše rečenice su stvarno ohrabrujuće i smirujuće. user posted image Hvala vam još jednom na tome!

(Odgovor članu zelja1)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Dojite!
23.12.2013 23:04:30   
nina noa
Moj maleni doji i jede normalnu hranu.Pije čaj iz flašice i dudu traži kad ide spavati. Bar zasad.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Dojite!
23.12.2013 23:06:30   
nina noa
bojim se odbijanja cike.kada to nastupa?

(Odgovor članu nina noa)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Dojite!
23.12.2013 23:13:30   
kckama
Mi smo prestali sa deset mjeseci. Mislim da je važno odustajati postepeno: prvo smo ukinuli dnevna, onda noćna cicanja. Mi smo večernje ostavili za kraj. Ona je sama kad se nacicala uzela dudu, stavila je u usta. Onda jednog petka (prije vikenda, u slučaju nespavanja da se imamo vremena odmoriti) muž i ja nabrijani i pripremljeni (na plač, urlanje i dreku) odlučili ukinuti večernje cicanj. A ona...ko da nikad nije ni cicala. Dudu u usta, tata ju je uspavao, prespavala cijelu noć bez buđenja. I to je bilo to!

(Odgovor članu nina noa)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Dojite!
23.12.2013 23:13:50   
telanu
Da, samo dojite. Flasicu ne priblizavajte jer i kad je najsitija beba moze je pojest. A dojku ce odbacit jer je puno muke oko toga.
Svaka beba ce navuc mlijeka koliko joj treba

(Odgovor članu nina noa)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Dojite!
26.11.2014 11:18:22   
boki11
Dojenje treba da bude glavna zanimacija malene bebe, a uz to je i najzdraviji oblik jačanja i razvoja. Na početku ide teško, mame smatraju da nemaju dovoljno mlijeka, ali to nije istina i ne treba da bude razlog za prestanak dojenja i uvođenje bočica za dohranu.

(Odgovor članu telanu)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Dojite!
26.11.2014 11:21:40   
boki11
Eh da, jednom sam pročitao kako dojenje može da smanji visoki krvni tlak kod majki, pa sam pronašao članak
Dojenje i krvni tlak

(Odgovor članu boki11)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Dojite!
4.12.2014 9:59:30   
tonka86
Imate na ovom linku dosta članaka o dojenju, informacija, možete i postavljati pitanja...uglavnom, ima ih negdje 40-ak ako idete pretraživati baš "dojenje" - dojenje pitanja iz prakse pa možda nekome pomogne :)

(Odgovor članu boki11)
Neposredna veza do poruke: 161
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Anketa

.
пеперутка16

.

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!