|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vaše vjenčanje
24.4.2009 10:54:25   
zaba
prvi put sam se udala 15.5.1999. i vjenčanje je bilo jako lijepo,tradicionalno. E sad sam se udala 12.12.2008.,bili smo mi,kumovi,Lucija i starci,samo večera,ali jako slatko.Kod matičara nas je bilo puno i svi su bili veseli. 

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: vaše vjenčanje
24.4.2009 11:06:52   
novamama
naš datum je 27.8.2005. - na šestu godišnjicu veze...

vjenčanje je bilo katastrofa, ne bih više nikada tako ponovila...

ja sam se zabavljala cijelu večer, da bi poslije saznala kako mojim 'frendovima' nije bilo dobro...
jedini koji su bili oduševljeni su ljudi sa kojima se ne viđamo svaki dan...

ma užas....kad se sjetim slabo mi je, nažalost....žao mi je svih novaca koje su mi starci potrošili na to....

da pojasnim, ne misli svatko da je bilo loše, oni koji ne znaju pozadinu misle da je bilo super...meni je bilo super do sutradan kad sam saznala što se sve događalo...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: vaše vjenčanje
24.4.2009 11:41:49   
Kika83
02.06.2007, tad nam je i bilo 5 i pol godina veze i okrunili smo to brakom. Bilo je predivno i super i opet bi to ponovila. Bila sam jako sretna taj dan, iako je cijelo jutro padala kiša i bojala sam se da se nečemo uspjeti slikati ali hvala bogu kad je mm došao po mene doma razvedrilo se i kad smo se slikali nije bilo niti jednog oblačka na nebu, kao da niti nije bilo kišeuser posted image Bila sam presretnauser posted image


(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: vaše vjenčanje
24.4.2009 11:48:05   
anaxx
mi smo imali vjenčanje u petek 06.08.2004. i večeru za najbliže, nas 30-tak ,uglavnom rodbina, drugi dan , u subotu smo napravili veliku vrtnu feštu kod svoje kuće, doško nam je 50-60 prijatelja, bilo je super, bez odijela i svečanih odora...



_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: vaše vjenčanje
27.4.2009 23:03:28   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: Wukovarka

Vec sam sva u planiranju svatova...

Biti ce oko 270 ljudi, sve nam je blizu.

Naravno, skup je kod nas,svi skupa...
vjencanje je u Gorici i vracamo se u susjedstvo, tocnije preko puta ceste u novootvorenu salu... www.regata-ag.com

Boja...jo se dvoumim izmedju narancaste i plave..

Nikakav raskos, ali zelim da je sve na svom mjestu...cak pisem scenarij....sad dok imam vremena user posted image



sve ga je manje i manje  user posted image ...a ja pol tog nisam jos sredila

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: vaše vjenčanje
19.5.2009 7:28:02   
pufna*
o vukica, ima da se raja ne trijezni 2 tjedna user posted image
ti 22.8, ja 29.08 user posted image

tehnicki podaci: 220 ljudi (+/-)
tema: "boja breskve"
fotograf: rijesen
mjuza: rjesena
sala: rjesena
kolaci i ostale slastice: rijesene
haljina: rijesena
cipele: rijesene
pozivnice: u tijeku tiskanja
cvijeće: ovih dana...

ostaje odijelo za mm-a
crkva/maticar

i mislim da bi to bilo to:)



_____________________________

moja pepita - 31.05.2010.
još jedno malo - 11.05.2012.



(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: vaše vjenčanje
20.5.2009 10:35:09   
pula25

Boja...jo se dvoumim izmedju narancaste i plave..

Wuki ako se još dvoumiš oko boje.... ja navijam za narančastuuser posted image



_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu pufna*)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: vaše vjenčanje
31.5.2009 15:57:45   
ELISABETH
Ja isto moram reci da navijam za narancastu boju. Nase vjencanje je bilo 20.09.2008. i osijecala sam se kao princeza iz bajke. Definitivno najljepsi dan u mom zivotu. Imali smo kombinaciju narancaste i zelene boje i to je izgledalo fenomenalno. Nekoliko dana nakon vjencanja otisli na bracno putovanje u Dubrovnik gdje smo napravili nasu malu princezu koju s nestrpljenjem ocekujemo (termin mi je 18.06.)user posted image

(Odgovor članu pula25)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: vaše vjenčanje
4.6.2009 15:50:06   
Wukovarka
IZVORNA PORUKA: pula25

Wuki ako se još dvoumiš oko boje.... ja navijam za narančastuuser posted image



Pobjedila plava...MM nije bas bio zainteresiran za narancastu

(Odgovor članu pula25)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: vaše vjenčanje
4.6.2009 23:29:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sunce

Kad ste se vjenčali, koji dan i datum?
Kako je bilo na vašem vjenčanju?
koliko je bilo pozvanih  svatova?



vencali smo se 30.08.2008.
bilo je lepo, malo vencanje, sa svega 17 gostiju (bilo planirano 14), i bilo je bolje nego sto sam zamisljala da ce biti...ideja je bila samo vecerica, da to potraje 3-4 sata i kud koji mili moji user posted image  ali potrajalo je do kasno u noc, bas je super ispalo, neocekivano user posted image

(Odgovor članu sunce)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: vaše vjenčanje
4.6.2009 23:37:12   
FIONA
01.09.2007.
bilo nas je malo...roditelji, kumovi, brača sestre i mi....
ja nisam htjela bjelo, mm je bio u lanenim hlačama, košulji bez kravate s potfrknutim rukavima i japankama...ja sma imala crvenu haljinu....imali smo predivno, osjećajno vjenačnje nabijeno emocijama u maloj mjesnoj crkvi....bila je cijela misa jel smo si tako željeli....restač je bio mrak...sad smo imali tamo i krstitke, tak nam se dopalo...par dana kasnije otišli na bračno putovanje...

Kad se sjetim bilo je super...
e da, imali vjenčanje u dva popodne...tak sam htjela...doma smo bili prije ponoći...ujutro smo pili prvu bračnu kavicu naspavani i veseli...

user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: vaše vjenčanje
5.6.2009 14:08:25   
barby
moje vjencanje je bilo prije tocno 9mj,bilo je oko 40ak uzvanika,....nezaboravan danuser posted image

_____________________________

17.1.2011 STIGLA MOJA NAJVECA SRECA
ostala trudna između postupka prirodno:)

22.2 -transfer IVF/ICSI,11.3 beta.nisam je ni docekala:(

2007-missed abortion:(

JA-hipotireoza
sekundarna amenoreja

MM-oligoasthenozoospermia
varikokel

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: vaše vjenčanje
5.6.2009 14:15:24   
ejmama
10.06.2006.  u srijedu će biti 3god. Bilo nas je 20tak, vjenčali se i išli u Istru gdje smo svima osigurali noćenje, spavali smo u Kažunima, klopa je bila super, ujutro doručkovali i išli na jahanje. Svi su bili oduševljeni. Poslije su moji napravili feštu i svekrva još jednu feštu.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: vaše vjenčanje
5.6.2009 14:18:14   
gljiva
12.06.2004.
Meni je bilo predivno, a nadam se i gostima, nismo imali nikakvih prigovora.
Bilo je oko 200 ljudi.
Ne mogu vjerovat da nam je uskoro 5 godišnjicauser posted image

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: vaše vjenčanje
5.6.2009 14:18:33   
Ninaa
Mi smo se vjenčali 31.05.2008. Imali smo 398 gostiju, bilo je lijepo. Taj dan je bio predivan sunčan i topao. Prevladavala je bež i ljubičasta boja. planirali smo to više od godinu dana tak da je sve ispalo točno onak kak sam htjela.Osjećala sam se predivno ko u bajci. Svi su bili veseli svirali su nam tamburaši i feštaj je trajala do zore. nakon toga smo otišli na bračno putovanje u Istru i bilo nam je prekrasno (tam se i stvorila naša mala mrvica).

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu barby)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: vaše vjenčanje
12.6.2009 6:29:04   
nedijeljka
vjenčali smo se 02.09.2006. Želja mi je da jednoga dana tamo u dalekoj budučnosti ponovp okupimo naše goste iz svatova u istoj sali. Naravno nekih neče biti, a neki će biti i novi.

http://www.facebook.com/album.php?aid=2000291&id=1575510575&l=3256597c7b nas je oko 200 ništa previše taman. Evo par slikica!

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: vaše vjenčanje
12.6.2009 9:16:18   
m600
mi smo se vjenčali 8.8.2008. (08.08.08user posted image )
bilo je divno,veselo,cijelu noć smo plesali i zabavljali goste...ja sam čak i zapjevala sa sviračima...atmosfera je bila odlična....svi su nas pohvalili..kad se sjetim opet bi se udavalauser posted image
imali smo 108 ljudi... TAMAN user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu nedijeljka)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: vaše vjenčanje
12.6.2009 12:57:33   
nedijeljka
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1074042662711&oid=143086660056

(Odgovor članu nedijeljka)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: vaše vjenčanje
12.6.2009 16:41:32   
joszde
mi smo se vjenčali 07.07.2007.bilo je nešto najljepše na svijetu i opet bi ponovila samo što mi je toliko brzo večer prošla da se nisam baš stigla isplesati bilo oko 300 ljudi,sami kupili dobru kameru šogor ve snjimao frend kasnije smontirao na cd,a najljepše mi je bilo to što me je brat vozio u autu mada me pola godine gnjavio sa tim da on neče doči na moje vjenčanje tako da sam dušu isplakala jer imam samo mamu tatu brata i sestru i nikog više od rodbine tako da sam dan prije svadbe saznala da dolazi i kada me na vjenčanju zagrlio nismo prestali plakati HVALA BOGU što je kamera se zabilježila tako da svako malo to gledam bilo je nezaboravno ,moj muž se naleto ko budala oko svega tako da bi samo radi toga to preskočila uglavnom sve ok sada če nam biti 2god.braka i nikada nisam bila sretnija u životu i svakome želim svu sreću ovog svijeta.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu nedijeljka)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: vaše vjenčanje
12.6.2009 17:07:01   
boba125
mi smo s vjencali kod maticara 25.10.2008. a sad 20.06. imamo crkveno vjencanje.Pripreme su gotove,jos samo detalji.nadam se da sve bude ok.
i da bude lijepo vrijeme user posted image user posted image

(Odgovor članu joszde)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: vaše vjenčanje
13.6.2009 21:43:12   
inna
21.5.2005. izabrali taj datum jer je mm po horoskopu bik, a ja blizanac, a 21.5. je taman prijelaz user posted image Imali smo sve u kombinaciji plave i bijele boje (cvijeće, stolovi, baloni...), vrijeme prekrasno bez oblačka na nebu (cijeli tjedan padala kiša), 110 ljudi i bilo je super iako sam ja htjela da napravimo roštilj u dvorištu, ali mm me nagovorio na klasično vjenčanje jer kao on se misli samo jednom ženit pa nek bude kak Bog zapoveda user posted image user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu boba125)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: vaše vjenčanje
13.6.2009 21:48:02   
natalijax
2,2,2008,super svakom je lijepo u svojim svatovima 250 ljudi,

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: vaše vjenčanje
26.8.2009 1:17:01   
voljena
naš dan bio je 13.09.2008. naš sretni broj 13. sve je bilo super tjedan dana pred svatove kad nam je bend oktazao,isti taj bend našao nam je zamjenu pa je hvala dragom Bogu sve bilo u odličnom stanju dok nije kiša roknila,al smo taman iz katedrale krenili u salu tako da više manje sve je prošlo odlično! sve mi je bilo u bordo-zlatnoj kombinaciji,220 raje,hrrrrrrpa para i bez inspekcije!
user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: vaše vjenčanje
26.8.2009 8:01:38   
BEBA13
Naši svatovi su bili 21.2.2009.,bilo je 70-ak ljudi,ja sam imala bijelu vjenčanicu,imali smo profesionalnog fotografa i kamermana i svaki trenutak je bio za pamčenje i sve bih ponovila!user posted image

(Odgovor članu voljena)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: vaše vjenčanje
26.8.2009 8:21:51   
buduća mamica
naš sretni datum 31.01.2009., snježilo je baš kako sam željela, boja ljubičasto-žuta, sve savršeno (hotel ljubičast iznutra i izvana), bilo nas je točno 100, zabava predobra, imali predobre fotografe koji su nam puno toga poklonili jer smo im bili super (1200 fotki i 5 sati snimke, od toga platili 300 fotki i 3 sata snimke), svirači Treća smjena (slavonke bi trebale znati za njih), sve je bilo presavršeno, posebno zato što sam samo tri mjeseca ranije mogla ostati ''udovica'', naime mi smo se trebali vjenčati 29.11.2008. međutim je moj dragi teško stradao mjesec dana ranije, dva mjeseca proveo u bolnici i još mjesec na terapijama i pojavio se u svatovima kao nov, hvala dragom Bogu na tome, eto sad vidite zašto je vjenčanje bilo savršeno

(Odgovor članu BEBA13)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!