|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   laminat
10.10.2010 10:48:36   
minnie
dali postoji neko sredstvo koje daje sjaj laminatu. stavili smo novi laminat boje oraha i izgleda kao da je pun prašine. boja mu je mat a ja bi htjele da je sjajan. najljepši je kada je mokar. pa ako znate za kakav dobar savjet ili sredstvo bila bi zahalna
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: laminat
10.10.2010 11:23:34   
patka
laminat mozes polakirati, a postoji ti sredstvo za ciscenje laminata zove ti se Emsal Laminate ali neces dobiti visoki sjaj od njega

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: laminat
10.10.2010 11:48:54   
minnie
ja bi bas sjaj

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: laminat
10.10.2010 11:56:01   
pincirotvajler
jel možda valja za to onaj pronto za drvo,,u spreju ne na špricu neg baš sprej,,plavi je?

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: laminat
10.10.2010 12:22:57   
inesica
Laminat se NE PREMAZUJE NICIM, pogotovo voskom, i ovako su dovoljno klizavi, vrlo je rizicno za djecu i starije ako ces ga lastiti! Gornji slojlaminata je umjetni materijal koji nece upiti nista sto stavis na njega, tako da...razmisli jos jednom.
Ako te tko pita zasto je takav, reci da si bas tako htjela user posted image

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: laminat
10.10.2010 13:48:29   
zg_cinik
ja sam zel u DM neku tekućinu, nije s voskom... nezanam kak se zove al je pisalo gore za paket i laminat...
mislim da je njihova marka... metneš na krpu...prebrišeš...pustiš da se malo osuši...i... sjaji...user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio zg_cinik -- 10.10.2010 13:49:04 >


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: laminat
10.10.2010 13:52:53   
minnie
e sad ti znaj jel ti mene zezaš ili što

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: laminat
10.10.2010 14:10:59   
anonno17
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

jel možda valja za to onaj pronto za drvo,,u spreju ne na špricu neg baš sprej,,plavi je?


ovo nikako sklizati će se kao led, ja probala user posted image user posted image user posted image i pao mm na guzu.

niđta pereš sa sredstvom za laminat ali nikad nije sjajan imam ja takav i navikneš se nije to parket hebigauser posted image znam i ja bi sjaj ali user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: laminat
10.10.2010 17:11:19   
patka
Emsal Laminate nije na bazi voska i sluzi iskljucivo za ciscenje od njega nema ni sjaja ni klizanja ni nicega samo cisti laminat

A ne kuzim zakaj nisi kupila vec lakirani laminat? Sad jedino sto mozes napraviti je da ga das polakirati

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: laminat
10.10.2010 18:29:40   
minnie
mm je birao laminat iboju. nike ni on mislio da će biti mat. sada pokušavam nešto smisliti da dobije sjaj

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: laminat
10.10.2010 18:42:58   
dami
ja imam isto laminat i imala sam ista uvjerenja na početku da se on može sjajiti. Ako cinik ima pravo probat ću i ja ,inače laminat je jednostavno takav kakav je i nema se što sjajiti.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: laminat
10.10.2010 18:44:58   
luce5
i ja sam se mučila s tim ali nisam nikako uspjela.laminat ako je prve klase malo se više sjaji od ostalih ali ništa posebno.i ne može se s ničim usjajiti,jednostavno je takav.i sad mi je žao što nisam stavila parket!

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: laminat
10.10.2010 20:23:02   
CallamityJane
a da ga das izlakirati kada odete na odmor ili tako nesto?

(Odgovor članu luce5)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: laminat
10.10.2010 22:13:43   
L.P.
Jeli on hrapav na dodir?Ako je, onda je vjerovatno zato mat i mislim da ne možeš ništa napraviti da se sjaji.

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!