|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koji biseri od roditelja
5.3.2010 17:18:04   
natalijax
Neki kumovi od mm i njegovih roditelja imaju kćerku 3 godine,juče mi priča jedan prijatelj kako mu je tata od te djevojčice pričao kako mu je mala pravo brbljalo ,Ja kad dođem kuć i kad jedem onda mene kčerkica pita tata hočeš sad ić prc,,,mamu u sobuuser posted image user posted image i naravno tom ocu je to smješno i na to je rekao kako je to sama naučila,kaže mu taj prijatelj samo me zanima gdje bi takva mala naučila te prostote,Sva sreča pa mm,sveki svekrva više nisu u dobim odnosima ,jel zbilja mi takvi ljudi netrebaju u kući,užas ja nekužim takve roditelje koji o takim bedastočama pričaju pred djecomuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koji biseri od roditelja
5.3.2010 17:21:31   
Nika 24052006
O,Bože,svašta,pa to ni unajmanju ruku nije smiješno...Svarno ti ne trebaju takvi ljudi u kući...Jadno dijete ,što ga uče...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koji biseri od roditelja
5.3.2010 17:56:06   
danery
strašno...meni došla frendica pa priča kako je njen mali opsovao susjedu nek ide u p.m....čovjek se šokirao,inače je jako ljubazan i maloga je samo pitao kako se zove,a ovaj njemu tako...
najjače je što se ona pita otkud djetetu takve izjave kad oni doma ne psuju,a ja ju svako malo čujem kako ajme grozote govori...


(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koji biseri od roditelja
5.3.2010 18:12:01   
CallamityJane
draga nato ali ga iskomplikova ko je ciji prijatelj, ko je kome svekrva ja nista nisam povezala te tvoje rodbinske odnose user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koji biseri od roditelja
5.3.2010 18:57:06   
Njofra
Jadna djeca takvih roditelja.user posted image

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koji biseri od roditelja
5.3.2010 19:47:33   
boba125
IZVORNA PORUKA: Njofra

Jadna djeca takvih roditelja.user posted image

slazem se user posted image user posted image

_____________________________




(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: koji biseri od roditelja
5.3.2010 20:48:45   
BUMBIKA
Užas

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu boba125)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koji biseri od roditelja
5.3.2010 22:04:22   
L.P.
Stvarno jadno,da ima imalo mozga u glavi ne bi mu to bilo smješno!Krelac neki!user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: koji biseri od roditelja
5.3.2010 22:30:19   
doktorica
Danas je stvarno svako roditelj, ako su tom ocu takve bedastoće smješne pa što pametno uči siroto djete.

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: koji biseri od roditelja
5.3.2010 22:33:45   
ninolina
nemam uopče komentara, kako djete od 3 god samo izmislilo i samo naučilo, i još se tatica ponosi time, ma smeće ja bi mu oduzela djete majke mi... fuj

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu doktorica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: koji biseri od roditelja
5.3.2010 22:36:25   
curice
katastrofa

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: koji biseri od roditelja
5.3.2010 22:39:44   
natalijax
ja sam paf ostala,užas i kad bude jadno dijete negdje to provalilo onda ce ispast krivo,user posted image

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: koji biseri od roditelja
5.3.2010 22:42:06   
ninolina
ja sam paf ostala,užas i kad bude jadno dijete negdje to provalilo onda ce ispast krivo,user posted image

ma ko će zamjeriti djetetu od tri g ono ni nezna kaj to znaći osim ako nije vidlo i da su joj rekli kaj rade... roditelji za svaku osudu


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: koji biseri od roditelja
8.3.2010 16:08:32   
Indy
nekim odraslima je slatko i smješno čuti male kako prostače. moja sestrična i njen muž su tako svoga sina naučili prostim rečenicama , on sada ima 7 godina i psuje kao odrasli, sada ga zbog toga kažnjavaju. zato je moje pravilo da pred patrikom , nitko nesmije prostačiti 

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!