|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   klomifen i pms
12.2.2010 14:14:37   
lavica81
drage moje koje ste koristile klomifen zanima me je li vam pms za vrijeme uzimanja klomifena bio drugačiji?
napominjem da bi mi user posted image  trebala doći 14.02. a ja se iskreno nadam da neće doć (iako je vjerojatnost mala s obzirom na spermiogram mm)

meni je ovo prvi mjesec da ga pijem i potpuno mi je pms drugačiji. do sada su mi grudi uvijek bile napuhane a ovaj put baš ništa, ni napuhane niti bole. bole me kosti zdjelice i prepone i znalo me probost na desnoj strani negdje oko maternice. i što mi je najčudnije uopće nisam nervozna i živčanauser posted image

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: klomifen i pms
12.2.2010 14:17:30   
Kika83
Kod mene kako kada ali ja to neprepisujem klomifenu već dabrostonima tako da ti baš nemogu pomoć.
Nadam se da nećeš dobit stvari user posted image

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: klomifen i pms
12.2.2010 14:24:02   
lavica81
kika hvalauser posted image user posted image user posted image ali nisam ti ja te srećeuser posted image

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: klomifen i pms
12.2.2010 17:52:45   
tikica_69
Ne, ali mi je menga uvijek nakon njega obilnija

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: klomifen i pms
12.2.2010 20:12:46   
Leptir5
meni menga traje kraće 4 dana! a prije 6! ciklus se smanjio na 24 dana,jer ovulacija bude 9-10dan, grudi mi se nisu smanjile kada sam dobila stvari ostale veće!!! e sad jel to od klomifea ili Ovitrelle?!
A PMS je mila majka šta ja proživljavam od početka pijenja klomifena pa 7 dana,ludim kao PMSx100, tako da kada mi i je PMS kao da i nije...nadam se da mi stvari neće doći 21.2


_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: klomifen i pms
12.2.2010 20:23:52   
tikica_69
Ma meni svi ti stimulatori ovulacije pucaju na psihu....neki vise, neki manje, ali lupa bas na zivce user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: klomifen i pms
12.2.2010 21:58:11   
Leptir5
pa ne čudim se ja tome,samo pokušavanje iz mjeseca u mjesec i razočarenje lupa na psihu a kamoli tablete i inekcije,samo stvore lažnu nadu i onda razočarenje još veće,al morat će i to sve proći,napravit ćemo sve šta je u našoj moći i to je to,ja da proživljavam ovo još god-dvije bila bi zrela za ludnicu jer je teško slušati sve je u redu,sada će biti nešto...ono ništa
drago mi je da dobro reagiram na normabele user posted image a šta ću ja tko zna bili mi ostalo šta razuma za starost nakon ove psihoze


_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: klomifen i pms
8.4.2024 16:13:32   
malateeoll
+1 Klomifen - https://euhealth24.com/hr/drug/clomid iskreno PREPORUČAM svakome!

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!