|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
20.5.2015 9:22:11   
perlica55
Lidac, molim lijepo, ne kukati user posted image  I mi bi vrlo rado
bile prištave i debele user posted image  user posted image  user posted image
Još malo i stiže utorak user posted image
Čuj, kaj sve hoda našim pistama, zbilja bi mogla user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Ovak po visini i kilicama možda ostavlja dojam da sam jako mršava,
al zbilja nisam..
Izgledam normalno, iako dosta plivam, rolam, vježbam,
idem na yogu, i pazim kaj papam...
Strah me kak će sve ići kad krenu ogromne doze hormonalne stimulacije,
pikalica i svega kaj me čeka u postupku user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 426
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
20.5.2015 9:23:15   
Snjeguljica_83
Već kad sam pitala za indeks tjelesne težine, u redu je da objavim svoj...user posted image

Dakle, moj je 19,43 user posted image Uvijek sam bila na 22, ali u zadnje vrijeme sam mrvicu smršavila, tek toliko da to moje hlače prepoznaju. user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 427
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
20.5.2015 9:23:31   
lidac0605
Irchy,hebeš te testove,pogledaj u mom albumu moj test od petka-jedva pozitivan,a u subotu beta bila 562!?!

Ja znam da si ti user posted image user posted image

Moj index je 25 user posted image ...ali sam krupne građe i koščata,ima tu i malo viška,sve u nogama i bokovima,ipak sam ja xxl mama,mora se to negdje i odrazit user posted image

< Poruku je uredio lidac0605 -- 20.5.2015 9:27:57 >


_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu irchy85)
Neposredna veza do poruke: 428
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
20.5.2015 9:36:43   
irchy85
Sad sam bacila oko fakat se slabo vidi
Imas ti pravo testovi su stvarno nepouzdani,ma bit cu ja heppy i ako vidim tako blijedu crticu user posted image

_____________________________

[img]http://FertilityFriend.com/ticker/585a29/ttc.png[/img]

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 429
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
20.5.2015 10:34:27   
buba m
juhuhu!! Pozdrav svima!!! Eto muž se još nije skulirao, očito je jaaako povrijeđen, a ja sam još više, samo mislim da on to ne doživljava, nas dvoje često imamo problem - ja o kruškama, on o jabukama, tako da sam mu rekla da on mene uopće ne doživljava, što je istina na kvadrat. I tu je puko ko kokica. Nisu svi muškarci isti ali uglavnom su si slični user posted image
Jadničak, njega je to toliko povrijedilo, šmrc.... Ne dam se zahebavati! Ja ne znam kakvim ste vi muškarcima okruženi ali ovaj moj je razmaženac sebični. Koji ne sluša šta mu govorim, ali valjda s godinama sve manje i manje me sluša... user posted image ima li lijeka za to? user posted image

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu irchy85)
Neposredna veza do poruke: 430
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
20.5.2015 10:45:12   
bubulu
jutro user posted image

Joj nemojte o kilaži user posted image , ja sam štrklja , na svojih 172 cm imam samo 51-52 kg , bmi mi ispada 17,6 user posted image , al ja kaj got napravila nemrem se baš zdebljat, al zato skinut kilu bez ikakvog problema. Prošle zime sam bila pod groznim stresom i loše i pala sam na 48 kila i evo skoro godinu dana mi je trebalo da barem 50 kila pređem...al ciklus mi je ok i za sada mi nijedan ginekolog nije reko da sam premršava pa onda valjda ni nisam :) ...

Noemaa je tek smo počeli, evo 3 ciklus, ali nakon 3 godine braka i odgađanja zbog raznih stvari i ta tri ciklusa su mi puno. Al ovaj mjesec ima da se sve praši i da na temi nitko ne ostane odbrojavat user posted image


(Odgovor članu irchy85)
Neposredna veza do poruke: 431
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
20.5.2015 10:48:00   
irchy85
Vudri ga tavom po glavi user posted image
Salim se malo,MM nije razmazen ali je tvdoglav,jednom smo se posvadali oko role od wc papira,kad je izasao onaj novi koji se rastapa u vodi,ja mu rekla da imamo mi takav i ubacila ga u skoljku i naravno odmah se raspao a MM me napao da nisam normalna da to nije taj,zacepit ce se wc i slicno,ja vidjela da nema smisla raspravljati se s njime.Nakon par dana,kaze on meni kako imamo one role koje se rastapaju a ja mu sa cudenjem odgovorim ma daj nisam znala,skonto je da sam ironicna i samo se nasmijao i zagrlio me.Svi su nasi M na svoju sliku,sam treba skuziti kako ih koristitiuser posted image nazalost ne dolaze sa uputstvima za upotrebu user posted image

< Poruku je uredio irchy85 -- 20.5.2015 10:49:49 >


_____________________________

[img]http://FertilityFriend.com/ticker/585a29/ttc.png[/img]

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 432
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
20.5.2015 10:48:07   
bubulu
Irchy držim sfrkane palčeve na rukama i nogama, navijam, bacam prašinu, čarobiram, mantram,molim... ma svee kaj got treba sam da ti bude user posted image


(Odgovor članu bubulu)
Neposredna veza do poruke: 433
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
20.5.2015 10:48:41   
Jupiter
Zdrafoo :) !!
Kad smo već kod dijeta, ja i mm smo bili na mesnoj dijeti i stvarno funkcionira ali ako se ne pazi kile se vraćaju kao bumerang. Sad sam na 64 kg na 169cm. Nije loše ali ja bih malo manji trbuh, da ne iskoči preko hlačauser posted image user posted image

Buba, teške su to borbe, ja imam sreću po tom pitanju...kad sam i bila u krivu i zatvarala se u sobu radi nekog glupog ponosa, on bi došao da se ispriča...i Naravno da je ponos onda nestao i zamijenio ga osjećaj krivnje i da ga ne zaslužujem. Znala bih ga pitati zašto je tako dobar prema meni kad znam biti takva vještica? ! Kaže, volim te sa svim manama i vrlinama....Tako da, ovih zadnjih godina, nestalo je moje nesigurno zatvaranje u sobu i uspijevam otvoreno reći, a kad su ONI dani u mj kažem mu na vrijeme user posted image i da to nisam jauser posted image



_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu buba m)
Neposredna veza do poruke: 434
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
20.5.2015 11:14:48   
danery
jutar ili dan,kak vam volja user posted image
ja od 7 budna,ajd cura je danas malo produžila spavanac,al koze naočigled iskaču user posted image
ja bi kao trebala mirovat,a nitko od ukućana ne može dobiti slobodan dan,a kamoligodišnji da ne budemo same....
još sam sad fino malo prosluzavila sukrvicuuser posted image sreća pa imam duphastone pri ruci,al brate mili,pa jel može još štogod??
raaah.....treba biti 2 tjedna kod kuće sa bolesnim djetetom,a kao puna kuća user posted image

user posted image user posted image user posted image ,BMI mi je prekomjeran,al imam razloga za to,pa ajd,makar me to sad ne sekira user posted image

< Poruku je uredio danery -- 20.5.2015 11:17:22 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 435
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
20.5.2015 11:31:48   
lidac0605
Danery,ja i ti smo onda ko 2 coprnice user posted image user posted image ,ja danas budna od 6 i 15,jučer od pol 6 user posted image

U biti od kad sam ostala trudna,već par dana iza ovulacije je krenulo to nespavanje i buđenje u 4,5,6 po noći i to mi je odma bilo čudno jer nisam nikad imala problem sa spavanjem...

Jel curka kuri jako?Ili onak pristojno-do 38?Ajde zguraj nekak 5 dana,onda će prestat izbijat,al će onda krenut svrab...

Kak sad opet sukrvica?!Nadam se da je više ne bude user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 436
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
20.5.2015 11:33:07   
perlica55
Bublu, najedi se ženo user posted image  Šalim se,
pred spavanje pojedi nešto jako kalorično, budeš dobila
koju kilicu user posted image
Danery, odmaraj kolko možeš, nije se igrati s krvarenjem u ranoj trudnoći..
Koristi terapiju redovito i pokušaj ukućanima utrpati što više
obveza...
Buba, opet ponavljam da je svaki brak priča za sebe...
Kolko god smo nagli i MM i ja, kad se svađamo (zbilja rijetko) padaju teške riječi,
ALI, mogao bi mi samo jednom u životu reći da napustim kuću..

U našem braku sam ja ta koja ne dozvoljava da dođe do svađe,
u startu rješavam probleme razgovorom, niš ne odgađam za sutra,
čim mi neki klinac smeta, sjednem s MM za stol i velim to, i to ne ide tak..
Za sada super funkcioniramo  i naravno, kompromis, nekad on popusti,
više puta ja.. Uglavnom durenje ne postoji, ak sam kriva ispričam se, tak i
on..user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 437
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
20.5.2015 11:44:40   
buba m
MM je sve gori, kune mi se u ljubav najveću na svijetu a od te ljubavi nek mi pokaže djela a ne samo riječi. Ne mogu se pouzdati u njega a on mi kaže da uvijek mogu računati na njega za nekakvu pomoć ali kad mu kažem da mi treba nešto pomoći u firmi izmotava se i kaže mi da sada neće jer kad se on nudio ja sam se predomišljala... Razmaženac je za popiz...e!

_____________________________

http://FertilityFriend.com/home/579751/

30.08.2012. MikiMakiMoo

6.01.2016. spontani u 6.tj + 2


(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 438
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
20.5.2015 11:46:39   
danery
mah,ovo mi je treća,pa mi sve već standard,tak to kod mene krene,5.-6. tjedan i op,ajmo mrljat....sreća pa je mala sva u crtićima....pa mogu odmarati,a sad kako nam bude....
dok dođu moji,uvalim njima...ne idem nikuda specijalno,al opet treba dolje po stepenicama po ovo ili ono....
bit će to ok....
samo mi maležao,ona bi po meni jahala,a ja sve objašnjavam da me ne smije gnječiti i natezati,a dijete ko dijete,još bolesno....
temp. ima nekumini,ali je sva klonula....
zvala pedicu,pitala za citrofit,kaže mogu joj davati,i bolje da ju ne skrši štogod uz kozice....

jel smijem ja piti citrofit u trudnoći user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 439
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
20.5.2015 15:42:20   
hipo
Uvjek se raspišete kad ja ne mogu do kompa, onda imam pošteni domaći rad pohvatat vas user posted image

Ovo za MPO i BMI sam i ja čitala da mora sve štimat prije postupka, mislim da je moj bio 21 prije trudoće.
Sad se ne zamaram s kg, ako je doktor zadovoljan kako izgledam i koliko sam teška, onda sam i ja user posted image
Super mi je to što me prošao umor i nemam nikakvih razloga za mirovanje, tako da smijem radit svoje vježbe za leđa i mrdat po orbitreku. Morala sam po njegovom naređenju smanjit na orbitreku otpor na minimum, a od vježbi izbacit trbušnjake, sklekove i neke divlje vježbe di napirem trbuh. Drugo smijem, al serije od 10 pa pauza i sl.
Dodala sam tri vježbe koje su dobre za ligamente koji se jako rastegnu i mogu bolit u trudnoći. Jedna mi je od njih super: moraš legnut na strunjaču, bez jastuka, ravno legneš, blago raširiš noge i ruke. I to je vježba user posted image zakon. Ležim ja tako i dišem i pitam se čemu sve to, al me totalno opustilo i glupi me ligamenti više nisu bolili nakon togauser posted image

Lidac meni je ten par tjedana super, onda u par dana podivlja... nisam nikad uspjela skužit zašto je takav, hormoni su mi svi ok, ne znam jel mi nešto od hrane smeta ili neka kombinacija namirnica....Malo se popravilo stanje od kad idem redovno kod kozmetičarke. Sada me smije samo s običnom vodenom parom napariti i ne smije koristiti onaj aparatić za dubinsku dezinfekciju nakon čišćenja, al mi se zato oduži dugotrajnijom masažom lica, dekoltea i ruku nakon čišćenja.

irchi temperatura ti izgleda genijalno, slažem se u vezi testova, moj je 28 dana nakon ovulacije još uvijek bio jadan. 17 DPo (imaš u albumu) je skroz jadna i blijeda pa sam čekala još 10 dana kao da imam za uspomenu pošteni test. A ono bez veze.... ne kužim zašto, čitala sam po internetu da ima žena koje nikad ne ugledaju jako tamnu crtu na testu.

chrna bila je jednom na tv emisija o takvoj dijeti i uspoređivali su njene rezultate s nekom običnom dijetom, ovi slični tvojoj su isto jeli za večeru meso, i na prvi pogled mi je sve zvučalo nelogično, na kraju su imali puno bolje rezultate, nisu se osjećali umorno i gladno. Vjerujem da je sve u kombinaciji namirnica i omjeru unosa i potrošnje kalorija. Drago mi je da si mi ti zadovoljna sa svojim napretkom i držim fige da ostvariš svoj cilj!

bubulu da te pošaljem kod moje mame, od tamo se svaki put vratim doma s kojom kilom viška. A sve nešto laganini kuha pa me prevari svaki put user posted image

danery ne znam ti za citrofit user posted image

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 440
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
20.5.2015 19:47:58   
daxy

Trudilice:


user posted image lidac0605 - 14.05. - ponosna user posted image
user posted image buba m - 25.05.
user posted image perlica55 - 25.05.
user posted image irchy85 - 26.05.


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 441
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
20.5.2015 19:48:00   
daxy

Naši grafovi:


buba m - graf user posted image
daxy - graf user posted image
folletto - graf user posted image
hipo - graf user posted image
irchy85 - graf user posted image
Jupiter - graf user posted image
lidac0605 - graf user posted image
mali andeo - graf user posted image
noema - graf user posted image
perlica55 - graf user posted image
Snjeguljica_83 - graf user posted image



_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 442
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
20.5.2015 20:20:56   
daxy
Pozdrav curke.
Vi ste mi se baš raskokodakale. user posted image user posted image

Ja i ne znam koliko imam kila sada,al uvijek kad stanem na vagu ona pokaže između 60 i 65.
Ako sad imam 63,onda mi je BMI= 23,1. Kaže Google poželjno.
Iako kad pogledam prijateljice koje imaju otprilike isto kao i ja,a više su od mene ja izgledam mršavija. user posted image
Ja ne znam kako.
Ne važem se često jer se dobro osjećam u svojoj koži i nikad nisam imala problema s kilogramima.
Iako sam jednom (tijekom teškog razdoblja u životu) pala na 58 i svi su mi govorili da sam kost i koža i da si nabacim koje kilo jer ne izgledam zdravo. A nekome na moju visinu 58 kg izgleda i viška. user posted image
Lijepo mi je sve raspoređeno i ne žalim se,al bih jako voljela dobit 10ak kg,najviše u trbuhu. user posted image user posted image


Na MM se ne smijem žalit. Kad vidim kakvih sve ima osjećam se kao da sam ga na lotu dobila. user posted image
I kad se ne slažemo oko nečeg nema vike,dreke,a kamo li vrijeđanja ili nedajtiBože tjeranja iz kuće.
Nismo svadljivi i uvik se nekako dogovorimo.


Neću tipkat svakoj posebno,nego ću vas sve user posted image user posted image user posted image

Idem sad,moram se posvetit MM malo. user posted image
Tipkamo se ujutro.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 443
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
20.5.2015 22:25:08   
Jupiter
I danas dobijem lijepe vijesti. Cura koju sam upoznala u Rijeci na postupcima je trudna! Sretna sam, pogotovo jer je dva puta probala tu, pa dva puta u Slo i dva put opet tu...
Ima jedna stvar koja me kod nje fascinira, a to je strpljivost čekanja do Bete. Naši u Rijeci ne kažu da napraviš nakon 14 dana, već 18...i čekala je. No, pošto živi u Umagu, prvi lab je u Pull. Vadila je krv kod gin, on poslao u Pulu, i nakon 3 dana evo rezultata. Ma ja bih osjedila do tad!!! Znači, ona je čekala punih 21 dan! Ni testa ni niš! Ma kako?!! To bi za mene bilo mission impossibleuser posted image

_____________________________

.. na kraju sve ipak bude dobro, ako jos nije dobro nije kraj..

4×AIH, 3xIVF, 1xFET- Imamo plus, imamo srčeko..
15.07.2016. Stigla Leona user posted image

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 444
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
21.5.2015 7:26:22   
hipo
Jupiter, to je divna vijest!
Uvijek me razvesele takve vijesti daju nadu motiv za sve kohe se bore za svoju user posted image Stvarno je strpljiva s testom, valjda se istrenirala do sada?

irchyyyy temperatura je bajna!!!!

Pozdrav svima!!!

_____________________________

Mama najslađe mišice
GRAF

(Odgovor članu Jupiter)
Neposredna veza do poruke: 445
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
21.5.2015 7:49:53   
lidac0605
Jutro,cure user posted image

Jupiter,žena je stvarno strpljiva,ja bi već i pišala i betu vadila više puta i već bila kod ginekologa user posted image !

Irchy,trudnice di si??

Ostale curke??

Danery,kak ide bitka s kozicama?Jel kupaš curku u hipermanganu?

Kod mene niš novoga...evo ja sam već luda od čekanja utorka user posted image kad smo već kod strpljenja...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu hipo)
Neposredna veza do poruke: 446
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
21.5.2015 8:33:12   
perlica55
Jutro cure user posted image user posted image user posted image
Jupiter, super za poznanicu user posted image  user posted image  user posted image
Kasno vađenje bete svakako ima svoju prednost -
strah i neizvjesnost kod male bete... Poznavajući
sebe nema šanse da bi izdržala tolko.. Nakon IVF-a
mislim da je idealno ići 12 dnt user posted image  Ne znam zašto
KBC RI baš jaako kasno šalje pacijentice vaditi betu..


_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 447
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
21.5.2015 9:03:17   
daxy
Jutro. user posted image user posted image user posted image

jupiter super za poznanicu. Nek joj je sa srećom! user posted image

irchy BT se lijepo drži! user posted image

Vama ostalima šaljem user posted image user posted image
Tipkamo se večeras.

_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 448
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
21.5.2015 10:04:16   
irchy85
Evo mene cureeeee
Jutros izmjerila tempicu i kad sam htjela ustati osjetim laganu vrtoglavicu,to je trajalo nekih pola sata onda sam opet legla u krevet i zaspala
MM sutra opet ide na teren pa nece biti prisutan dok bum piskila testicuser posted image
Idem si skuhati vrkutu pa s tipkamo

_____________________________

[img]http://FertilityFriend.com/ticker/585a29/ttc.png[/img]

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 449
   RE: Odbrojavanje svibanj 2015.
21.5.2015 10:16:25   
lidac0605
Irchyce,jedva čekam da sutra prijaviš user posted image user posted image !!!

Ja sam sad otkad sam saznala za trudnoću prestala pit vrkutu,piše da se ne smije prva tri mjeseca pit user posted image

Sad sam se prebacila na koprivu jer sam već ovisna o čaju user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu irchy85)
Neposredna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Dječji vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!