|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 9:21:11   
pepeljuga
danery decki otpremljeniuser posted image
malo odmora do podne onda mlađi stize domauser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2426
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 9:23:06   
cuba
E da smo bar naletili na mašinuuser posted image user posted image user posted image  nebi mi bilo krivo

Ma ima 3 tjedna da su puknuli remen i uteg i da mami nosim robu na pranje, satrala sam se više sa kesama gori-doliuser posted image user posted image
Garancija je istekla a nitko nema dijelove za Ariston mašinu pa dok sam uspila naći servis ajmeeeee izludila više...al dobro, nadam se da će danas sve bit gotovouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2427
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 9:23:10   
danery
u maternu,bem ti punu kuću i njuškala...DOŠLA MI TETA MM I ZASJELA KOKOŠ I SAD ČEKA DA JU ZABAVLJAM....user posted image user posted image user posted image
jučer mi nabila surlu u komp i zjaka šta ja to tipkam....izem ti kulturuuser posted image user posted image user posted image
uhhhh....odoh malo izvjetrit mozak...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2428
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 9:28:12   
cuba
Ma danery spraši to sve van, reci da se ne osjećaš baš najboljeuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2429
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 9:29:03   
LUNA000
Dobro jutro cure!!! Nadam se da ne smetam...ja prvi put u CB...user posted image user posted image ..još uvijek se ne snalazim najbolje dok pohvatam..tko, gdje..kada..pa švrljam po forumu i evo napokon našla mjesto za ćakulu...user posted image user posted image  Od ponedjeljka su moji krenuli u vrtić..i sad mi je pusta kuća...user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 2430
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 9:31:57   
cuba
Jutro Lunauser posted image
Ma povatat ćeš brzo sve teme, dobrodošla u našu birtijuuser posted image user posted image
Uživaj sada u miru i tišinu dok su klinci u vrtićuuser posted image  do kada ti stoje?

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 2431
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 9:32:56   
pepeljuga
ajme danery tisi puna teta,baba,strina i slicnihuser posted image user posted image user posted image user posted image

Cuba nadam se da ce danas popravitiuser posted image

Luna pozdrav,ovo je mjesto za cakuluuser posted image nisam bas skuzila jesi li ti opet trudna ili


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 2432
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 9:35:19   
mariola
Jutro cureuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2433
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 9:36:46   
pepeljuga
Juro mariola,kako je bilo u Zduser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2434
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 9:36:46   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: cuba

Čekaj Zvrk, tek sad vidim potpis pa mi nije jasno, šta nije curicauser posted image

je curka do sada bila ali nikada se nezna pa da imamo u rezerviuser posted image .
to zvrkić izabrao za bracu ime.

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2435
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 9:44:17   
LUNA000
Mogu biti do 4...ali pošto muž dolazi na ručak oko 1:30-2 sata..onda ih on dovede...prošle godine je išao samo stariji..pa je mlađi bio kući samnom..a sad smo ih obojicu dali...računam kasnije će mi biti lakše kad budem više trudna...pa radi toga..inače ja ne radim..pa mi baš i nije lako plaćati vrtić za obojicu..al neka..bolje za njih da su sa drugom djecom..

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2436
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 9:46:09   
LUNA000
Luna pozdrav,ovo je mjesto za cakuluuser posted image nisam bas skuzila jesi li ti opet trudna ili 


Jesam!!!! Pozdrav i tebi!!!

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2437
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 9:47:12   
pepeljuga
Luna oni uzivaju tamo,i ja sam doma i lani mi je isao samo stariji a sad su oba,samo sto mlađe kupim u podne jer ne zeli tamo jesti i spavati a nije mi problem kad sam domauser posted image
Koliko si sad trudnauser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 2438
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 9:50:31   
cuba
Evo sam uspavala R i napravila sebi capuccinouser posted image  sad ga mogu u miru popitiuser posted image

Luna, čestitam na novoj bebiciuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2439
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 9:51:33   
LUNA000
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Luna oni uzivaju tamo,i ja sam doma i lani mi je isao samo stariji a sad su oba,samo sto mlađe kupim u podne jer ne zeli tamo jesti i spavati a nije mi problem kad sam domauser posted image
Koliko si sad trudnauser posted image



9 tjedana...danas ču se naručiti za pregled...sram me bilo..user posted image  nisam još bila...prvih tjedan me sastavila nervoza,..pa pospanost  mučnina bez povraćanja..pa mi se nigdi nije išlo..e sad je stanje već bolje i krajnje vrijeme za pregled...user posted image

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2440
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 9:54:39   
pepeljuga
Luna cestitam i samo polakouser posted image i nek posli dva decka dođe jedna curauser posted image

Vidim da si i Zd,i ja sam al zivim u Zguser posted image bas mi fali Zduser posted image

Cuba i ja skuhala sebi jos jednu kavicu,nikako se pomaknut s mistauser posted image user posted image user posted image user posted image sve nesto odugovlacimuser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu LUNA000)
Neposredna veza do poruke: 2441
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 9:58:00   
ZVRK
ja vas napuštam za prvi dio druženja sa rr.
vratim se kada mi ode patrronažna

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2442
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 10:00:28   
pepeljuga
zvrk pa-pauser posted image

meni bas neka tuga drzi zadnjih dana,da je sve bilo ok za dva dana bi mi bio terminuser posted image
bas sama sebi idem na zivce sto stalno o tome razmisljamuser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 2443
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 10:03:22   
cuba
Zvrk mah-mah pišemo se kasnijeuser posted image

Pepe a normalno je da ćeš o tome razmišljatiuser posted image user posted image user posted image  ja se nadam da ćeš dogodine u ovo doba imati bebicuuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2444
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 10:08:42   
pepeljuga
cuba hvalauser posted image

Kad na kraju pocinjes raditi,bice te vec muka hvatauser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2445
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 10:17:47   
anonno17
dobar dan svima eto i mene konačno nakon par dana iako vidim nitko nije ni prijmjetiouser posted image user posted image user posted image user posted image
Patrik mi ima već četvrti dan temperaturu pa nikako da uspijem sjesti stalno ga tuširam pa čepić pa ga hran   neće baš spavati i tako se mučim, danas vadili leukocite pa ćemo vidjeti inače mu nije ništa dr. ga praslušala pregledala.
pa jel ima kavice meni velika neka šalica nakon tri neprospavane noći.
i šta ima kod vas?


_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2446
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 10:18:12   
mariola
Pepe drži se, doćiće treća beba user posted image user posted image user posted image
Nam je bilo ok u Zadru, predstava je bila solidna. MM je trebao kupovati neke stvari i svaki put je sve gori i gori u šopingu. Ništa mu se ne sviđa a ono što mu se svidi je komad robe par tisuća kunauser posted image
Ništa nismo kupili. Sutra se otvara Super nova pa ćemo poć u subotu na cijeli dan,valjda ćemo uspit nešto kupit. Sebi  iToniju sigurno hoćemo.user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 2447
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 10:20:18   
mariola
Cure, ja sutra idem na posao tri ure, zvali su me ako mogu...nisam im mogla odbit jer ni oni meni ništa ne odbijaju kad tražim

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 2448
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 10:20:56   
MaTana
Bok cure kako ste? Evo me samo u prolazu buba se zabavlja sa šogijem, a ja naletila sekundicu, nas troje smo sami doma pa ne mogu sjedati i piti kafice... Evo već urla i traži mamu...
U zadnje vrijeme je strašno zaljepljena za mene ali u toj mjeri da se ne mogu maknuti... Valjda je strah da ne odem opet raditi...
Idem zapaliti jednu dok je ona još raspoložena za igru sa šogijem...




_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 2449
   RE: CB: Povratak otpisanih ;)
10.11.2010 10:24:48   
pepeljuga
Anonno nadam se da ce misicu brzo prociuser posted image user posted image

A mariola i moj je takav,ispod tisucu-dvi kuna njemu se nista ne sviđauser posted image user posted image al ja sam mu uvela recesijuuser posted image user posted image user posted image user posted image

Oce ti sveki sad u pocetku cuvat T ili odma ona zena sto si naslauser posted image

Matana to je normalno,buba misli da ces se opet odvojit od nje pa te ne zeli ni malo pustituser posted image
Jesi kupila traperice na krajuuser posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!