|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lohije
15.10.2008 22:27:03   
Ruža
IZVORNA PORUKA: FIONA

Ružo ne paničarm nego mi se to ne sviđa!
Kao prvo maternica mi se raširila u veliku loptu, ne za košarku skoro za pilates...sada se sve to mora stisnuti u malu kruškicu...usljed toga krvari i ljušti se i može tako sve do prve menge...pa kad da se poseksam i ostanem trudna??? Ne kužim taj keč!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....
ak se to može odugovlačiti i do 45 dana pa čovječe muž bu mi poludel do kraja!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....



Vidiš kako se mi razumijemo.user posted image  user posted image user posted image
A za sexuser posted image , ne brini neće ti na pamet pasti pogotovo uz malu Katuuser posted image , a neće ni mužu, njih to zdrma još jače nego nas, moj je rekao da mi tri mjeseca dopusta daje.user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Ruža -- 15.10.2008 22:28:34 >


_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Lohije
15.10.2008 22:28:37   
tiha
IZVORNA PORUKA: Ruža

IZVORNA PORUKA: FIONA

Ružo ne paničarm nego mi se to ne sviđa!
Kao prvo maternica mi se raširila u veliku loptu, ne za košarku skoro za pilates...sada se sve to mora stisnuti u malu kruškicu...usljed toga krvari i ljušti se i može tako sve do prve menge...pa kad da se poseksam i ostanem trudna??? Ne kužim taj keč!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....
ak se to može odugovlačiti i do 45 dana pa čovječe muž bu mi poludel do kraja!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....



Vidiš kako se mi razumijemo.user posted image  user posted image user posted image
A za sexuser posted image , ne brini neće ti na pamet pasti pogotovo uz malu Katuuser posted image , a neće ni mužu, njih to zdrma još jače nego nas, moj je rekao da mi tri mjeseca daje.user posted image user posted image user posted image



to sad kaze......ti ces njega malkoc zaskoc ranijeuser posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Lohije
15.10.2008 22:30:45   
FIONA
uh to si dobro rekla!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

MM jučer me preplašeno pita pa kaj tebe nije ni malo strah...ja ko iz topa da nije i da jedva čekam jer mi je jako teško...on me samo pogledal i veli ja se bojim strašno!!!

Mislim si ja a kaj se ti bojiš..ne buš ti izgural malu od nekoliko kila, ne buš ti šivan i ne buš ti imal LOHIJE!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Ovo zadnje sada sam dodala!!!

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Lohije
15.10.2008 22:34:28   
zg_cinik
 Piše: dr. Goran Vujić, specijalist ginekologije i porodništva, Poliklinika IVF,
Mirogojska 11, Zagreb, tel. 01/ 467 86 00
 
 
 
 
Lohije - Lohije predstavljaju iscjedak u babinjama. Izgled i kvaliteta lohija
se s vremenom postupno mijenjaju. U početku su krvave (cruenta), zatim sukrvave
(rubra) te na kraju smeđe (fusca). Nakon dva, najviše tri tjedna babinja
iscjedak postaje oskudan i bjelkast. Naime, nakon dva tjedna se ušće maternice
zatvori te iscjedak predstavlja samo ljuštenje epitela rodnice uz vrlo oskudnu
sluz iz cerviksa.
 
i di je tu 45 dana...user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Lohije
15.10.2008 22:34:45   
tiha
user posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Lohije
15.10.2008 22:35:04   
Ruža
Fiona jel ide s tobom?

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Lohije
15.10.2008 22:35:46   
FIONA
sad sam tek nabacila računicu...pa koliko bum potrošila na uloške!!! UZ PELENE NE TREBA MI JOŠ I TAJ TROŠAK...MISLIM DA SUTRA IDEM PO JOŠ TETRA PELENA...BU FIONICA TO KUHALA U LONCU AK TREBA!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Lohije
15.10.2008 22:35:55   
tiha
osjetit ces i ti th nekih 45 dana na svojoj kozi uskorouser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Lohije
15.10.2008 22:38:55   
FIONA
zg CINIK VIDI SE DA JE TO NAPISAL MUŠKARAC!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ide samnom, osim ak se ne predomisli u zadnji tren!!! Tečaj je prošel a sad bum vidla!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Lohije
15.10.2008 22:40:21   
njanja
Fiona, kada je tebi uopće termin?Nedaj mu da se predomisli... user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Lohije
15.10.2008 22:42:38   
FIONA
meni je tremin 19.11 ali kak se rita ne bi se čudila da dođe taj dan i ranije!!!user posted image user posted image user posted image

Gle bolje da se predomisli nego da mi počne paničarit jer ga bum golim rukama zatamanila!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Lohije
15.10.2008 22:43:23   
zg_cinik
IZVORNA PORUKA: FIONA

zg CINIK VIDI SE DA JE TO NAPISAL MUŠKARAC!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ide samnom, osim ak se ne predomisli u zadnji tren!!! Tečaj je prošel a sad bum vidla!!!user posted image user posted image user posted image



vidi se kaj...user posted image
 
do prije pol vure nisi ni čula za lohije...
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Lohije
15.10.2008 22:45:09   
njanja
znači, još sitno brojiš.....bez brige, nema mjesta panici...to je tako uzbudljivo da će zaboraviti na strah.......samo malo poreži nokte jer kada ga stisneš u trudu.....uuuuuuuuu......user posted image  

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Lohije
15.10.2008 22:45:40   
FIONA
nemoj ti sada meni kaj ja nisam ili jesam...činjenica je da su mi curke sve objasnile i da je to tak!!! Mi babe se moramo držati skupa!!! Kaj ti ja mogu ali ovaj DR Goran V. očito nije imal lohije kak ni ti a ja bum ih kad tad imala tak da opet imaš manje pravo glasa!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Lohije
15.10.2008 22:47:36   
njanja
Ajme vas dvoje opet počinjete, a ja moram ići spavati..ma za poluditi....jedva čekam sutra vidjeti nastavak user posted image laka vam noć...sada stvarno ODJAVAuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Lohije
15.10.2008 22:47:57   
FIONA
stara odrezala sam ih na pola i dalje ne idem!!! Nokte ne dam i šlus!!!
Ak bu počel prigovarati da ga boli kaj ga preveč stišćem samo ga bum pogledala i mislim da bu mu dosta!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Lohije
15.10.2008 22:48:23   
zg_cinik
IZVORNA PORUKA: FIONA

nemoj ti sada meni kaj ja nisam ili jesam...činjenica je da su mi curke sve objasnile i da je to tak!!! Mi babe se moramo držati skupa!!! Kaj ti ja mogu ali ovaj DR Goran V. očito nije imal lohije kak ni ti a ja bum ih kad tad imala tak da opet imaš manje pravo glasa!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


pogleč... ja sam lohije prošel dvaput...
a Ti...user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Lohije
15.10.2008 22:52:16   
FIONA
a kakve si ti lohije prošel dragi moj...da se nisi zabunil ...to su možda bili hemeroidi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...
Znam samo jedno da nakon današnjeg saznanja moram se psihički i fizički pripremiti na LOHIJE a ti naravno samo psihički ....pa ti sad meni reci kak si ih ti prošel!!! HAAAAAA???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Lohije
15.10.2008 22:59:52   
FIONA
hmmmm vidim da nemaš kaj za nadodati!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
E moj Cinik kad se buš naučil da se sa rogatima ne isplati bosti!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Idem pokušati zaspati obzirom da je pun mjesec i nemirno dijete....sutra idem u bolnicu na prvi pregled...

user posted image user posted image user posted image ...

kissi, Kissi.....

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 44
   [Obrisani korisnik]
16.10.2008 8:01:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Lohije
16.10.2008 8:35:00   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: lilivana

IZVORNA PORUKA: troubled

fiona....ti bi se sexala u prvih 45 dana????
user posted image user posted image user posted image
o....blaženo neznanje.... user posted image user posted image user posted image


user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  


Meni se posrećilo pa se sve iscjedilo za cca 3 tjedna pa smo se vrlo brzo "štancali" user posted image ...al dobro su cure napisale, sve ovisi od žene do žene user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Lohije
16.10.2008 9:38:12   
ZVRK
ja sam ih se riješila jako brzo.nekih 2 tjedna.a ''akcija'' je počela 23 dan.ja htijela i prije ali mm bila frkauser posted image  .da li ste čule trudnice da ako se do kraja termina sexate porod je puno lakši!user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Lohije
16.10.2008 9:41:11   
troubled
ajme....kad muški dio populacije vidi ove zadnje dvije poruke......
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a baš nam je bilo lijepo krenulo.... user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Lohije
16.10.2008 9:48:21   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: troubled

ajme....kad muški dio populacije vidi ove zadnje dvije poruke......
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a baš nam je bilo lijepo krenulo.... user posted image user posted image user posted image

evo umijesto njih-----user posted image user posted image user posted image  još uvijek ima nade za nas muške.nećemo zaboraviti šta je to sexuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Lohije
16.10.2008 10:10:45   
Frany
svaka vam čast cureuser posted image user posted image user posted image mi nismo u normali ni nakon 6. mj

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!