|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
[Anketa]

Pampers ili Libero...ili neke trece???


Pampers
  47% (97)
Libero
  16% (34)
neke treće
  33% (68)
Platnene
  2% (6)


Ukupno glasova: 205


(Posljednji glas : 12.7.2015 10:01:10)
(Glasovanje traje do: -- )
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 10:00:14   
nancy
i ja sam za pampers,koji put su nam propustile ali tako su tanke da i nemam osjecaj da ih ima.libero smo isto probali al su mi nekako debele.tako smo se vratili na pampers i ostajemo na njima

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 10:06:59   
njanja
u par navrata sam kupila Libero jer su bile na akciji....Svaki put sma bila ljuta sama na sebe jer:A) deblje su od pampersB) puno vlažnije, kada se skinu baš su onako teške.....C) par puta je ta vlaga prešla na janov bodić što se nikada ne dešava sa Pampersom bez obzira koliko on pio ili pišao..... DEFINITIVNO PAMPERS bez obzira na popuste i akcije

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 10:14:26   
Bebys
IZVORNA PORUKA: maja

IZVORNA PORUKA: Bebys

marijola jel pise FISHER PRICE na dnu pelena pampers...tnx


ma mislim da nema veze šta piše, važno je ono gdje su proizvedene, a sve koje sam ja kod nas kupovala bile su Poljske, ali i dalje koristimo pampers (nemam vrećicu da ti baš provjerim)

Ali nemadugo sam gledala sve te pelene i samo sam za jedne vidjela da su iz Danske i nemam pojma koje su bile, ove sve Poljske, znam da su iz Mullera njemačke,ali ga nemamo tu. Kvaliteta se po meni uglavnom odnosi na tamo gdje su proizvedene, ako si me skužila user posted image
Od kuda su Libero i Huggies?



ovako mislim ako pise fisher price...da su original...jer je to firma koja ih proizvodi...

libero je Svedski da i ovdje ga gotovo svi koriste...pampers kada kod udjem u trgovinu...uvijek je na najmanjoj potrosnji a libero DOSLOVNO NESTANE...za par dana...znaci da su libero ipak bolje...to vidim po kupovini...svedjani nece kupiti ono sto nevalja....

a ja sam ovdje uclanjena i u libero club...pa znam da su odlicne pelene....

huggie su ako se nevaram ENGLEZI...ali nisam sigurna...mi ih imamo za SWIMMER...kupanje i za noc nekada sam ih koristila...ali su mi malene...uvijek malene a jako dobra kvaliteta...

inace libero ima i za kupanje pelene...ali koristim za kupanje u bazenima gradskim huggies i odlicne su...



(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 10:24:32   
Bebys
PAZNJA..... nasla sam na internetu...

pampers pelene u mulleru SU ORIGINAL NISU IZ POLJSKE....

dakle cure...navalite....user posted image user posted image user posted image user posted image
naravno tko ih zeli kupiti...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 10:36:10   
Bebys
IZVORNA PORUKA: troubled

meni su pampers ipak najbolje...i to ove nove bijele, premium - cotton like ili tako nekako...
  pazi to su vjerovatno SUPER DRY...da jesu dobre...te ja koristim trenutno...ali
COMFORT FIT...su sarene i isto su dobre...to je sve neka nova proizvodnja...


(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 10:45:37   
mala pcelica
mi smo sad presli na libero i mislim da cemo i ostati na njima,pamper mi se ipak cine precjenjene sobzirom na (ne)kvalitetu

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 10:48:14   
CallamityJane
mi koristimo Pampers od prvog dana i to njemacke, tata nam donosi user posted image
A Bebys sve su one original Pampers samo sto se ove sto se prodaju kod  nas proizvodi u Poljskoj pa im je i kvaliteta upitna!
Mene recimo zanima nesto drugo, sa obzirom da smo mi sada na 6 kod Pampersa i vec nas zulja oko strukica i pupice interesuje me koje pelene imaju da su vece od Pampersove 6 a da su kvalitetne???

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 10:50:11   
mala pcelica
čini mi se da sm jednom negdje vidila pampers br. 7 user posted image
nemoj me drzati za riječ,al probaj se raspitati malo

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 10:51:58   
ZVRK
neznam koja im je veličina iz njemačke nasprem našim ali talijanske naspram naših je razlika za broj . i centimetar u visinu oko pupe te deblje

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 10:52:37   
CallamityJane
trazila sam i nadala se isto da ima broj 7 ali nigdje nisam nasla, u Splitu sam sve pretrazila, jedva nadjem broj 6 user posted image
cak sam uzela jednom onaj baby love XXL ali je iste velicine kao i 6 pampersova user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 10:53:45   
CallamityJane
Zvrkac  jesi sigurna u to?
moracemo onda nekako iz Italije nabavljati user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 10:54:53   
ZVRK
one šta smo mi uzimali su bile.
tu koristio 6 tamo 5 baš radi te dodatne ''visine'.
ste probali sa gačicama pelenama?

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 10:55:56   
CallamityJane
mislis one gacice za kupanje? user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 10:58:22   
ZVRK
ne nego gačice kada počne sa odvikavanjem od pelena.
one se isto šire

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:01:10   
ninolina
call uzmi joj one pampers ko gačice ne za kupanje...jako se rastežu mi smo te za tina koristili...malo su skuplje ali puno bolje i praktičnije za bucke...a kod nas ima 7 pampers ako hoćeš mogu ti uzeti i poslati

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:01:46   
CallamityJane
nisam ni znala da to postoji user posted image
a koja je marka i gdje da to kupim?

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:02:47   
ZVRK
isto od pampersa pa neka ti muž kupi kada dolazi.ili kod nas u bilo kojoj butigi koja ima pelene

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:02:53   
Bebys
IZVORNA PORUKA: callanhoe

mi koristimo Pampers od prvog dana i to njemacke, tata nam donosi user posted image
A Bebys sve su one original Pampers samo sto se ove sto se prodaju kod  nas proizvodi u Poljskoj pa im je i kvaliteta upitna!
Mene recimo zanima nesto drugo, sa obzirom da smo mi sada na 6 kod Pampersa i vec nas zulja oko strukica i pupice interesuje me koje pelene imaju da su vece od Pampersove 6 a da su kvalitetne???
  libero...ima 7 BROJ I ODLICAN JE...ZNAM SAMO KUPI...ide do 35 kila cini mise ...sretno

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:05:26   
Bebys
gacice pelene...kod libera se zovu....UP & GO....pise ti na paketu i vidi se da su pelene gacice...

a kod pampersica gacice pelene ti se zovu  EASY UP...i da vece su malo ...ali samo malo...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:05:42   
ninolina
user posted image
ovo ti je pakiranje tih gačica
user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:06:58   
ZVRK
naše su bile drugačije pakovanje iz italije

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:08:07   
Bebys
sedam papmers ne postoji TO MORA BITI NEKA KOPIJA PELENA...vidi na netu pa ces viditi to je netko na svoju ruku proizveo...PAZI NA KVALITETU..

pampers postoji  aktiv fit...to su ti najvece i super dray....imaju sve iste brojeve ali razlicitu kilazu i moc upijanja...

kod pampersa NEMAS VECU TEZINU OD 25


zato temolim uzmi LIBERO 7 IMA DO 35 KG,....i neces se pokajati ogromne su ali prvo kupi jedan paket pa naravno probaj...sretnio call

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:08:42   
m600
mi smo koristili pampers kad je bila skroz mala ali kako je rasla više je piškila pa je propiškila pampers....sad smo na liberu i JAKOOO sam zadovoljna....evo sad joj raste drugi zubić pa je dobila vodenasti proljev i sve stoji u peleni,a pampers mi je sve propuštao...iako sam prošli mjesec uzela libero od 85kn i nisam bila zadovoljna jer ih propiški... bolje su mi ove od 99kn....deblje su i ne propuštajuuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:09:22   
ninolina
kod pampersa NEMAS VECU TEZINU OD 25

kako nema, ima draga...evo kod nas u mercatoru ja gledalauser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Pampers ili Libero....???
23.4.2010 11:09:54   
Bebys
usput LIBERO UP & GO gacice...broj 7 su OGROMNE....ogromne....vidi sama...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!