|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dohrana
12.4.2010 9:03:59   
anonno17
evo da se pohvalimo mi smo papali prvu kašicu, par žličica prve banane i super mi je fino.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dohrana
12.4.2010 9:11:49   
ikica84
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
i mi jedva cekamo da probamo...


_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dohrana
12.4.2010 9:32:49   
mali_macic
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bravoooooo i mi cemo za koji dan pocet

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dohrana
12.4.2010 10:43:16   
BruMa
user posted image Bravo!i mi ćemo za jedno tjedan danauser posted image


_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dohrana
12.4.2010 10:44:05   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moze i dalje sretno

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dohrana
12.4.2010 10:45:43   
mala pcelica

IZVORNA PORUKA: anonno17

evo da se pohvalimo mi smo papali prvu kašicu, par žličica prve banane i super mi je fino.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



bravo za prvu kašicu,a jel nije to malo rano user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dohrana
12.4.2010 11:50:24   
Bebys
IZVORNA PORUKA: anonno17

evo da se pohvalimo mi smo papali prvu kašicu, par žličica prve banane i super mi je fino.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ja sam ti isto tako moja je bila jako velika i dobra beba pa sam joj isto sa 3 i pol mjeseca dala mrkvicu na moje cudo sve je pojela...i od tada sam joj svaki dan nesta dala...bilo mi je drago da djete hoce jesti...i da je zdravo...mozes jabuku i mrkvu i rizu...to je malo lakse za pocetak

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dohrana
12.4.2010 11:53:02   
lidac0605

IZVORNA PORUKA: anonno17

evo da se pohvalimo mi smo papali prvu kašicu, par žličica prve banane i super mi je fino.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image mislim da se banana jede od 8.mjeseca...treba krenut s mrkvom ili jabukom

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dohrana
12.4.2010 13:14:01   
mirna
ako ima beba 3,5 mjeseca je definitivno prerano... inace smo mi jeli bananu od pocetka dohrane, odmah nakon jabuke...

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dohrana
12.4.2010 16:02:23   
anonno17
hvala na podršci onima koji mi daju a oni koji misle da je rano on će za 6 dana imati 4 mj, tako sam i sa prvim sinom počela. ali ja njemu danas nisam dala tek ću opet za par dana to je bila proba. banana se smije davati jel je to bila hipp kašica banana za dojenče. pojeo je svega par žličica.
svejedno samo sam se htjela pohvaliti jel se radujemo svemu novome pa i tome.
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dohrana
13.4.2010 13:25:13   
božica
mmmmm super, neka beba polako upozna nove okuse mmmmmmuser posted image

nama su prve kašice bile mrkva/jabukauser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: dohrana
13.4.2010 15:06:04   
bubamara787
i nama je  prva kasica bila mrkva/jabuka... no druga je bila banana i nju obozava.... user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Marta 05.04.2008.
Katarina 12.10.2009.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 12
   [Obrisani korisnik]
13.4.2010 18:52:47   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu bubamara787)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: dohrana
15.4.2010 23:02:36   
KIMMY
bok svima!dora ima 5 mjeseci i dojim ju.navečer joj dajem aptamil da duže izdrži noć.pedijatrica mi je rekla da joj bolje onda dam neku kašicu za laku noć umjesto adapt.mlijeka.jel ima tko iskustva?user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: dohrana
15.4.2010 23:39:05   
mirna
Mozes kupiti kasicu koja se pomijesa s prokuhanom vodom, npr. od milupe kasica od rize ili kuruze. Adaptirano mlijeko je vec unutra...

(Odgovor članu KIMMY)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: dohrana
15.4.2010 23:50:17   
KIMMY
i to će ju držat za noć?čini mi se praktičnije na bočicu,jer ne čini mi se praktičnim davat navečer obrok na žličicuuser posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: dohrana
15.4.2010 23:58:42   
KIMMY
...ili misliš da joj na bočicu dam kašicu?user posted image

(Odgovor članu KIMMY)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: dohrana
16.4.2010 18:18:49   
anonno17
možeš i u bočicu staviti malo te mlječene kašice(rižine pahuljice) malo će ipak biti jače nego samo mljeko a nije na žlicu ako baš nećeš. i ja ti dajem svom aptamil i malo je rijedak pa ti je i bolje staviti malo tih pahuljica i zgusnut će aptamil. ja probala jednom to dati popio i ljepo spavao ali mi smo preko dana to prvo probali. isto dojim još!

_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu KIMMY)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: dohrana
17.4.2010 21:30:03   
mirna
IZVORNA PORUKA: KIMMY

...ili misliš da joj na bočicu dam kašicu?user posted image


ja sam svu hranu davala na zlicu... osim mlijeka koje je dobio s dojenjem. Tako da ja ne bi davala kasicu na bocicu... ali ako je tebi prakticnije...

(Odgovor članu KIMMY)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: dohrana
17.4.2010 22:50:35   
KIMMY
ma i meni je bolje na žličicu ali pošto je to obrok za noć,bolje će pojest iz bočice taj večernji obrok.žličica mi je više za prek dana,a uskoro i sa tim krećemo!!user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: dohrana
17.4.2010 22:51:52   
pepeljuga
ja sam isto sve davala na zlicicu,pojeo bi kasicu na zlicu i onda bi ga podojila prije spavanja

< Poruku je uredio pepeljuga -- 17.4.2010 22:52:10 >


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu KIMMY)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: dohrana
17.4.2010 23:01:12   
nancy

IZVORNA PORUKA: KIMMY

i to će ju držat za noć?



ehe nadaj se da ce spavat cijelu nocuser posted image user posted image
ma to ti je sve od djeteta do djetetamoj je bio super kao beba,vec nakon drugog mj je spavao cijelu noc a od prijateljice mala s nicim nije mogla izdrzat a da se ne probudi.al probaj ti s pahuljicama,nemozes nista izgubit

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu KIMMY)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: dohrana
17.4.2010 23:08:11   
mirna
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

ja sam isto sve davala na zlicicu,pojeo bi kasicu na zlicu i onda bi ga podojila prije spavanja


isto tako... kasnije kada sam prestala dojiti mu nikada nisam davala hranu nakon sto smo oprali zube... sada imamo lijepe zubice, a puno djece njegove dobi ima sve prednje zubice unistene.. iz toga razloga ja bas nisam za bocicu prije spavanja...

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: dohrana
17.4.2010 23:10:19   
pepeljuga
i moji sad veceraju,popiju mlijeko ili kakao i pranje zubica i spavanjeuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: dohrana
3.5.2010 16:22:51   
mammy25
jel ananno 17 mozda isla na upravni studij u zg

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Gusta hrana.
пеперутка16

Kada ste počeli uvoditi krutu hranu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!