|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 19:59:58   
m600
žaba sretnooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 21:26:40   
ninolina
ajmoo zabauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bartoleeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image
kad će taj petakkkkkkkkkkkkkkkkkuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 21:32:50   
lee
IZVORNA PORUKA: ninolina

ajmoo zabauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
bartoleeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image
kad će taj petakkkkkkkkkkkkkkkkkuser posted image










javi da je plus veliki ko kuča!!!sretno sretno..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 22:07:00   
dominik
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 22:08:25   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: dominik

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a sto se ti smijes,znas nesto sto mi ne znamo ili

< Poruku je uredio pepeljuga -- 4.3.2010 22:12:32 >


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 22:09:42   
novamama
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: dominik

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a sto se ti smijes,znas nesto sto mi neznamo ili




ej stvarno, da otvorim šampanjac ili što?!?!?!

hihi daj božeuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 22:18:03   
zaba
evo me,evo me,napisala sam vam da mi je tjedan ispao koma,a tako bu do kraja mjeseca.Navečer zaspem uz Luciju i ..ne javim se,a na poslu više ne smijem.Nisam još dobila,30.danuser posted image ,sutra ću piškiti "dobitni" koji su mi "smjestile" večeras cure.Čim odvedem Luciju u vrtić - javljam rezultat kakav god bio.Muka mi je u želudcu od nervoze.Kako god ispalo - rekla sam - proljetni glanc nabacujem na kombi i idemo dalje...nikad više neću reći da odustajem,jer previše želim i dok god šansa postoji,moje dijete je vrijedno te borbe.

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 22:22:33   
leilany
bravo zaba...respect!!user posted image user posted image user posted image user posted image
bas ti zelim od user posted image da si user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 22:23:17   
BruMa
IZVORNA PORUKA: zaba

evo me,evo me,napisala sam vam da mi je tjedan ispao koma,a tako bu do kraja mjeseca.Navečer zaspem uz Luciju i ..ne javim se,a na poslu više ne smijem.Nisam još dobila,30.danuser posted image ,sutra ću piškiti "dobitni" koji su mi "smjestile" večeras cure.Čim odvedem Luciju u vrtić - javljam rezultat kakav god bio.Muka mi je u želudcu od nervoze.Kako god ispalo - rekla sam - proljetni glanc nabacujem na kombi i idemo dalje...nikad više neću reći da odustajem,jer previše želim i dok god šansa postoji,moje dijete je vrijedno te borbe.

svaka čast!jedva čekam sutra!user posted image user posted image


_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 22:24:29   
pepeljuga
i ja jedva cekam sutrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 22:25:10   
Anoniman
Jaooo jaoooo stize nam Bartooollll user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu zaba)
  Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 22:26:44   
dominik
IZVORNA PORUKA: novamama

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: dominik

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a sto se ti smijes,znas nesto sto mi neznamo ili




ej stvarno, da otvorim šampanjac ili što?!?!?!

hihi daj božeuser posted image


muka joj je u zelucu od nervoze...zato je i rigala od nervozeuser posted image
htjela sam podmetnuti vrecicu u wc ali nakon fj i klinaca kaj su se izredali tesko bi bilo razluciti tko je trudanuser posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 22:27:45   
leilany

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 22:29:18   
curice
bravo žabauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ujutro sam tu odmah u 6 i 30user posted image user posted image user posted image i čekamuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 22:36:10   
ninolina
nikad više neću reći da odustajem,jer previše želim i dok god šansa postoji,moje dijete je vrijedno te borbe.

tako je ali ja sam sigurna da je sada to touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 22:41:41   
zaba
user posted image user posted image user posted image ,i sutra ako bude negativno,molim ruke u zrak 

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 22:43:01   
ninolina
,i sutra ako bude negativno,molim ruke u zrak

nemoj tak ali znaš da smo uz tebe i za druge borbe nadam se da nebuš stala na Batrolu samo, neeuser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 22:43:03   
dominik
nema nerviranja nad prolivenim sokom...nema plakanja....iako se nadam da nece biti ni razloga jer imas dobitni a i fj je potvrdilauser posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 22:53:20   
novamama
hihi, lukavice lukavauser posted image

sviđa mi se ta tvoja pozitivauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 22:56:12   
gljiva
user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 22:56:47   
zaba
pun mjesec je djelovao na mene user posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 22:57:03   
malizia
IZVORNA PORUKA: zaba

evo me,evo me,napisala sam vam da mi je tjedan ispao koma,a tako bu do kraja mjeseca.Navečer zaspem uz Luciju i ..ne javim se,a na poslu više ne smijem.Nisam još dobila,30.danuser posted image ,sutra ću piškiti "dobitni" koji su mi "smjestile" večeras cure.Čim odvedem Luciju u vrtić - javljam rezultat kakav god bio.Muka mi je u želudcu od nervoze.Kako god ispalo - rekla sam - proljetni glanc nabacujem na kombi i idemo dalje...nikad više neću reći da odustajem,jer previše želim i dok god šansa postoji,moje dijete je vrijedno te borbe.


user posted image  volim ovakve ljude, volim.user posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Žaba ne odustaje
4.3.2010 22:58:23   
zaba
IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: novamama

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: dominik

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a sto se ti smijes,znas nesto sto mi neznamo ili




ej stvarno, da otvorim šampanjac ili što?!?!?!

hihi daj božeuser posted image


muka joj je u zelucu od nervoze...zato je i rigala od nervozeuser posted image
htjela sam podmetnuti vrecicu u wc ali nakon fj i klinaca kaj su se izredali tesko bi bilo razluciti tko je trudanuser posted image

hahaha,jesi luda,ovo ti je user posted image


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Žaba ne odustaje
5.3.2010 7:58:43   
Duve
hej jutro jeee, jesi se popiškila? user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Žaba ne odustaje
5.3.2010 7:59:41   
lee
zaba velik je plus sigurno ko nebo..user posted image user posted image user posted image  daj javi ne mogu više čekati....stalno temu vrtim večme prsti bole....

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!