|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Radite li same doma ili kupujete hranjive mas...
25.10.2009 19:20:41   
Njofra
Prošlo je godina otkako sam imala zadnju hranjivu masku na licu i to sam ju sama radila ali više ne znam niti gdje su mi ti recepti jesam li ih sačuvala? Ako ima koja neki jednostavan i jeftin samo dajte? Možda sam na rr čitala već o tome no sad da tražim i kopam nemam strpljenja pa nije bad ak opet koja tu napiše.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Radite li same doma ili kupujete hranjive...
25.10.2009 19:53:13   
Zvonki
Joj, ja ti nemam ni volje ni živaca miksati stvari iz frižidera za maske. Kupim one u vrećici i stavim. Iako i to sve rijeđe user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Radite li same doma ili kupujete hranjive...
2.11.2009 16:15:34   
nancy
evo ja citala neki stari casopis i nasla dosta primjera za maskice za nasa prekrasna lica!
skroz su jednostavne

obnavlja suhu kožu:
2 marelice i  2 zlice jogurta pomijesajte u mikseru i nanesite na lice izbjegavajuci podrucje oko ociju.ostavite da djeluje 15-20 min te isperite mlakom vodom.

kremasti uzitak od banane za normalnu i suhu kozu:
1/2 banane ,1 zlica meda , 2 zlice vrhnja
zgnjecite bananu pa joj dodajte med i vrhnje.sve dobro izmiksajte,nanesite na kozu na 10-15 min i sperite mlakom vodom.

za svilenkasto meku kožu
1 velika breskva ili nektarina, 3 zlice meda i 2 zlice jogurta
ogulite i breskvu ili nektarinu,gnjecite i izmiksajte je s medom.dodajte jogurt da ucvrsti smjesu i ostavite na licu 10 min.isperite mlakom vodom.ova maska odlicno regenerira!

maska protiv bora:
2 zlice zgnjecene papaje , 1 zlica gela aloe vera
ociscenu papaju zgnjecite i pomijesajte s gelom.drzite na licu 5 minuta (nikako duze jer ce se stvrdnuti) i isperite

hranjiva maska za dekolte:
15 tresanja, 1 zlica bademova ulja
pustite tresnje da provriju u vodi pa ih pustite da se ohlade.zatim ih zgnjecite vilicom i dodajte bademovo ulje.drzite masku na dekolteu,licu i vratu 15 min pa obrisite blaznicama s mlakom vodom

morska maska:
4-5 zrelih marelica i 3-5 kapi maslinova ulja 
pomijesajte i drzite na licu 15 min.ova je maska bogata beta karotenom pa je idealna prije odlaska na more.

osvjezavajuci sprej:
kora citrusa (naranca,limun,grejp)
1 tableta vitamina C
salica vruce vode
izrezite koru citrusa na tanke komadice.dodajte tabletu vitamina C u vrucu vodu pa kore od voca.Stavite u hladnjak i ulijte u bocu sa sprejem.idealno za vruce dane

-najbolje vrijeme za stavljanje maske je navecer,iza 20 h kad je cirkulacija u tijelu najbolja
-nije dobro stavljati masku ujutro
-domace maske smijete drzati na licu i do pola sata a smjesu iskoristite u roku od tjedan dana
-izbjegavajte masku stavljati na podrucje oko ociju jer je vrlo osjetljivo
-kupovne maske je najbolje stavljati jednom tjedno,no ako se radi o osvjezavajucim,kao sto su domace,mozete i svaki dan

-nakon maske od ananasa koza ce postati cisca,meksa i zategnutija
voce zute boje (banana,limun,ananas,breskva,mango....) tijelu pruza energiju i cuva nas od starenja jer ima antioksidantski ucinak te izvrsno odrazava elasticnost koze i svjezinu

-socna papaja je mocno sredstvo za ciscenje i omeksavanje koze jer obiluje enzimima koji skidaju mrtve stanice s koze,stimuliraju je te joj daju zdrav sjaj.


eto drage moje pa kad vam djecica polijegaju priustite si nesto ovakvo za sebe ,da bi muzicima uvijek bile lijepe i mlade.
uh al sam razduzilauser posted image





_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Radite li same doma ili kupujete hranjive...
23.11.2009 21:49:00   
uciteljica
Jedna germa u kocki i nkeoliko kapi linuna tek toliko da se može razmazati p licu. Držati 10 miuta i oprati. KOža sjaji kao nova!user posted image

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Radite li same doma ili kupujete hranjive...
23.11.2009 21:52:27   
xxl
Ja to kupim..

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!