|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   babysense II monitor
2.8.2010 11:54:51   
tikica24
Dali netko ima babysense monitor???Zar niko na svitu ga ne koristiuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: babysense II monitor
2.8.2010 12:16:19   
cuba
Misliš na onu malu televizijicu (baby monitor)? Ako je to to, meni je super i planirali smo to kupiti, međutim to samo Chicco drži (i još jedan dućan, ne znam mu ime) ali ih nije bilo kad smo kupovali...pa smo uzeli baby alarm od Aventa.
Taj monitor je za svog klinca kupio mm-ov brat i zbilja su oduševljeni sa njim.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu tikica24)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: babysense II monitor
2.8.2010 12:23:54   
tikica24
BABYSENSE II kontinuirano bilježi kretanje i disanje Vaše bebe. Već kod prestanka disanja preko 20 sekundi ili usporavanja disanja ispod 10 udisaja u minuti, «Babysense II» Vas o tome upozorava zvučnim i vizualnim signalom. Uređaj sadrži monitor koji je povezan sa senzorskim pločama postavljenim između madraca i dna koljevke. Na taj način se prati bebino kretanje i važno je naglasiti da senzori nisu u direktnom dodiru s bebom i ne ograničavaju njeno kretanje! U Mercatora,oko 900 kn.I stvarno me zanima jeli lažnjak.  :*

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: babysense II monitor
2.8.2010 13:36:54   
pako
mislim da sam čak to vidla i u novom katalogu Turbo limača- oprema za bebe i nisam prvo skužila kaj je to.....nemojte me držati za riječ ali mislim da je nekih cca 600 kn.

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu tikica24)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!