|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ah,što ja ''imam'' sreće......
24.7.2009 8:40:01   
ZVRK
pošto moram još da vadim krv za PROŠIRENI KOAULOGRAM koji moram obaviti u rijeci sada sam zvala za informaciju kada da dođem jer su mi rekli da se radi jedanput mjesećno ili moraju da smrznu krv i da provijerim termin da bude friška krv...

sada pričala direktno sa tim labaratorijem i teta mi kaže da ONI UVIJEK SMRZAVAJU KRVuser posted image
tko je tu u pravu?????

rekli su mi i da se smrzavanjem nešto sitno ''pobrka''nalaz
nalaz se čeka preko mjesec dana i ako nemaš dopunsko tu pretragu plačaš jaaaaaako puno.
sada mi se zbog toga laboratorija još barem za 1-2 mjeseca pomaknuo na kasnije početak moje akcije BEBAČ

sada me strah da mi još i taj i nalaz i zagreba ne budu ok -onda budem skroz popiz....

počela sam zadnjih dana slabije da spavam noću,nemam baš neke volje i baš mi paše da sam sama ili sa zvrkićem i kada je više njih oko mene mi brzo ''dignu tlak''.
ćak me niti čokolada ne oraspoloži kao inače ,a znate da je čokolada moja ''droga''

izgleda da me tokom noći počne ''napadati loše misli'' pa onda se to rastegne preko dana


  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
24.7.2009 8:47:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
24.7.2009 10:03:47   
tikica_69
ZVRK, sretno....ma bitno da to napokon obavis 

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
24.7.2009 10:47:00   
Puli
zvrko sretno user posted image

_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
24.7.2009 11:10:08   
lee
Zvrkič nemoj mi biti tužna ajde doči če bebač i biče sve uredu.uh ja se bojim ponovne trudnoče pa imam more nočne..kad se sjetim svega poludim...a ti obrnuto...user posted image  drži mi se!

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
24.7.2009 13:05:24   
ZLATKA
sretno ti Zvrkouser posted image

_____________________________

3 x stimulacija (1x nema odgovora na stimulaciju)
2 x ICSI = 0
u 4-tom postupku - beta 4984
17.06. 2012.došlo na svijet naše blago
trenutno druga beba na putu, potpuno prirodno
jer nada i vjera su naši najbolji prijatelji...

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
24.7.2009 13:59:10   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sretno zvrk

(Odgovor članu ZLATKA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
24.7.2009 21:33:25   
BUMBIKA
Sretno Zvrk!!!

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
24.7.2009 21:48:17   
Anoniman
Draga moja, drži se i nemoj se zamarati kako oni to rade, to ti je samo briga više, a ti na to ne možeš utjecati. Opusti se, zabavljaj se sa Zvrkićem, pusti sve i pošteno se naspavaj. Beba će doći, brigom ju nemožeš požuriti...
šaljem ti veliki user posted image user posted image  i od srca ti želim da bude sve u redu!

(Odgovor članu BUMBIKA)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
24.7.2009 21:52:33   
ROZI
Nije ti lako ali budi strpljiva,sve če biti ok!

_____________________________

Dragi moji anđeli!

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
30.7.2009 11:50:14   
ZVRK
evo da se javim.
danas sam išla na sušak vaditi krv-prošireni KOAULOGRAM .
izvadili mi 4 epruvete i rekli da sada čekam kada će mi doći nalaz.od kada krv bude išla na analizu čeka se 1 mjesec,a kada će to raditi neznam jer je mi krv smrznutiuser posted image
znam da je ta pretraga jaaaaako skupa i čak su mi opet tražili da li imam kaKAV nalaz da im pokažem.
uplašila me ženska kada me je pitala broj mobitela .ja zbunjeno pitala a zašto???? na šta ona meni da ako je nalaz loš da me nazovuuser posted image user posted image user posted image
koliko me ženska''potresla''sa time šta je rekla-nalaz loš-više nisam ništa reagirala i nisam ništa uspijela da pitam.
kakva je to pretraga???šta se traži ako me treba zvati zbog lošeg nalazauser posted image user posted image

znam da zovu doma samo kada ginić radi papa test i ako on nije ok,a sada i za ovooooooouser posted image user posted image user posted image
idem probati pročačkati po internetu šta se radi tom pretragom,ako ko zna pišiteeeeee



živjeli moji živčeki

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ROZI)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
30.7.2009 11:56:09   
Anoniman
Draga, daj se skuliraj! Nikakav loš nalaz ne bude došel. bar ne na tvoju adresu! Ok?!
Jesi li imala kad kakvih problema u smislu da ti se krvarenje nije dalo zaustaviti? Ili da ti je bila pregusta krv kad su ti vadili, pa nisu mogli izvaditi? Ako je odgovor - ne - onda mirno spavaj!

Meni su taj veliki koagulogram radili nakon poroda, par puta, jer su mi zaustavljali krvarenje, jednom 12h drugi put 13h! Ali nalaz izvan trudnoće i poroda je ok! Čak i Von Willebrand faktor! Samo u trenutku poroda se nešto desi, ne znaju još što.

Ne sekiraj se. Ja mislim da bude ti nalaz ok.

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
30.7.2009 11:59:13   
ZVRK
nikada nisam imala nikakvih problema sa ''curenjem''
čak kada sam rodila ženska me pohvalila jer nisam uopće isprljala plahtu

bude me to još danas drćžalo pa će nadamse proči.
već sam se počela tješiti sa hranomuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
30.7.2009 11:59:33   
ninolina
ma sve bu ok ne sekiraj se

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
30.7.2009 12:09:44   
miha
zvrk,jesi li imala kakvih promjena na običnom koagulogramu? jedino što znam o ovome je što znaš i sama da ga rade između ostalog kod uzastopnih pobačaja i da se testiraju valjda svi postojeći faktori krvarenja i zgrušavanja. htjeli su broj ,pretpostavljam,ako slučajno bude loš nalaz da ti mogu možda opet uzeti uzorak krvi,proširiti pretragu...ili samo da te nazovu kad bude gotovo pošto se nalaz tako dugo čeka. sretno..

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
30.7.2009 12:12:47   
m600
zvrk sretno i nemoj se brinuti dok ne saznaš sve... drži seuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
30.7.2009 12:25:35   
tikica_69
To su testovi zgrusavanja krvi....vade se mali ili veliki koagulogram. Mali se obicno vadi prije nekih operacija, a veliki kod problema sa zacecem, trombozama, trombolijama i jos kod hrpe srcanih i plucnih bolesti.Sto znace sve one kratice na velikom, pojma nemam user posted image Ako nemate dodatno, pripremite puno novceka user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
30.7.2009 12:33:21   
daisyboo
Sretno zvrkic!!!user posted image

_____________________________

"Sreća postoji za one koji placu...one koji su povrijeđeni...one koji traže i one koji se trude...jer samo oni znaju cijeniti ljude koji dotaknu njihov život..."

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
30.7.2009 12:43:34   
Vjeverica ST
SRETNOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu daisyboo)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
30.7.2009 13:20:56   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ako nemate dodatno, pripremite puno novceka user posted image

tu barem imam sreče.kada sam zadnji put ostala trudna sam napravila dodatno osiguranje a i ona teta kada sam zvala mi je rekla da to jako puuuuno košta kao i one pretrage koje sam radila na kbc REBRO

vjerovatno zvog cijene tog postupka su me toliko ispitivali tko me šalje i da li imam kakve nalaze.

ako je to kao što pišeš za zgrušavanje krvi....-nije mi jasno zašto jer ja sa time NIKADA,ALI BAŠ NIKADA nisam imala problema.

šta taj problem ''zgrušavanja ili ne''može doći i otići samo u tudnoći?????user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
30.7.2009 13:30:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ZVRK
šta taj problem ''zgrušavanja ili ne''može doći i otići samo u tudnoći?????user posted image


nemam pojma, draga... meni je inače sve normalno, a u porodima jedva izvučem glavu... how mystic, ha? user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
30.7.2009 13:39:27   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: Mariachi

a u porodima jedva izvučem glavu... how mystic, ha? user posted image

mariachi ali tebe je ''to''zadesilo na svakom porodu(nažalost),a meni je 1 trudnoča super prošla
zato sam sva zbunjenauser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
30.7.2009 13:42:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: ZVRK


IZVORNA PORUKA: Mariachi

a u porodima jedva izvučem glavu... how mystic, ha? user posted image

mariachi ali tebe je ''to''zadesilo na svakom porodu(nažalost),a meni je 1 trudnoča super prošla
zato sam sva zbunjenauser posted image


na prvom nije. ma, duga priča, ne želim te još dodatno zbunjivati, vjerujem da će ti nalaz biti ok. user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
30.7.2009 13:48:05   
ZVRK
i ja se nadam
user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: ah,što ja ''imam'' sreće......
30.7.2009 17:07:17   
koka
Zvrkiću, daj ne sekiraj se , sve će biti u redu...budi mi zdrava i vesela user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!