|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vuneni tepih
30.7.2008 14:07:47   
Dora04
Imam vuneni tepih koji ja čistim sa pjenom, nekad je uspješno a nekad baš i nije, sve ovisi o vrstama fleka.

Molim vas dajte mi savjet na koji način mogu očistiti taj tepih.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vuneni tepih
30.7.2008 14:09:19   
ZVRK
riješi se tepiha i nema više ribanja-čišćenja .sorry


.ja nemam tih problema

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vuneni tepih
30.7.2008 14:11:28   
Ruža
Dora odneseš u one tepih servise i ušokiraš se kad vidiš koliko su jeftini. Kod nas 8kn po kvadratu, u Ri vjerojatno još i jeftinije.
Ja imam krem vuneni onaj kao tapiserija i super su ga oprali!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vuneni tepih
30.7.2008 14:11:33   
Dora04
Ma bila sam i ja bez njega ali kad je Dora počela puzati  morala sam nešto stavit na pod.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vuneni tepih
30.7.2008 14:15:00   
ZVRK
zašto??pa manje je prljavštine bez tepiha,a nije toliko hladno .....user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vuneni tepih
30.7.2008 14:24:25   
Dora04
Ružo hvala ti na savjetu, jer ovo "makni tepih" i nije neki savjet.
Da ga nisam htjela imati nebi ga kupila i dala za njega 3500 kn.
Još me interesira da li dolaze čistit doma?

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vuneni tepih
30.7.2008 14:30:42   
Ruža
Pa vjerojatno ima i takvih servisa. Trebala bi nazvati i pitati, ali mislim da je bolje kad ga odvezu jer ga onda cijeloga smoče i operu, ovo po kućama bude suho čišćenje. Najbolje pitaj.

Ja sam svoje vozila za Uskrs i oduševila se, jer isto ga pjenom ne mogu baš dobro oprati, a za van i šlauf je još bilo hladno. Sad su opet spremni za pranje. user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vuneni tepih
30.7.2008 18:16:09   
maja
IZVORNA PORUKA: Dora04

Ružo hvala ti na savjetu, jer ovo "makni tepih" i nije neki savjet.


Ma sigurno se Zvrk šalila, naj se ljutiti! Ja za sada isto nemam takvih problema, ali tepih kupujemo za jedno 2 mjeseca isto zbog puzanja!
Slažem se sa Ružom, najbolje da odneseš nekuda gdje peru, nije skupo, a ti se nećeš strgati da ga opereš kak treba!


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vuneni tepih
30.7.2008 20:55:20   
mirna
Ali nije Zvrk niti toliko u krivom.. s tepisima je stvarno samo posao, a još i prašinu skupljaju.. mi smo za malog nabavili onog jeftinog iz ikee s cestama. super je, jer  kad je prljav jednostavno ga ubaciš u vešmašinu i opereš.. Kada je bio vladimir bebač  za puzanje smo koristili puzzle spužvice dok ih nije počeo rastavljati i razbacivati po cijeloj sobi...user posted image user posted image

A kaj se tiče savjeta za čišćenje, slušaj ružu. Ona zna...user posted image

< Poruku je uredio mirna -- 30.7.2008 20:56:03 >

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!