|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tvrdokorne mrlje od znoja
8.12.2010 17:50:12   
chichina
Moj dragi se užasno znoji ispod pazuha što naravno ostavlja užasne mrlje na majicama ispod pazuha (nijedan dezodorans mu ne pomaže...). Mislim, ne pada mi na pamet prati na ruke svaku njegovu majicu čim ju skine, ali dok dođu na red za mašinu taj znoj se osuši i eto problema. Probala sam sa namakanjem prije pranja, sa deterđentom za suđe, sa Vanishom, sa octom i ništa ne pomaže user posted image . Ima li još nešto što mogu pokušati?

_____________________________

06.10.2010. - mamina i tatina princeza
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Tvrdokorne mrlje od znoja
20.12.2010 22:07:06   
chichina
znači, nema pomoći? user posted image

_____________________________

06.10.2010. - mamina i tatina princeza

(Odgovor članu chichina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Tvrdokorne mrlje od znoja
20.12.2010 22:15:20   
novamama
ako je stvarno tako alarmantno, nek se obrije ispod pazuha...reci mu da to rade profesionalni sportaši i ne bi se trebao bunitiuser posted image
inače, to neki put napravi i mm ljeti, mada nema problema sa znojenjem....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu chichina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Tvrdokorne mrlje od znoja
21.12.2010 20:34:08   
chichina
da stvar bude bolja, brije se ispod pazuha redovito, i ljeti i zimi, upravo zbog tog svog znojenja... user posted image  

_____________________________

06.10.2010. - mamina i tatina princeza

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Tvrdokorne mrlje od znoja
12.7.2015 21:44:32   
Ela28
Sve sam probala nista nije pomoglo .U trudnoci sam se dosta znojila sada manje ali neke bijele majice koliko god prala jos se uvijek to od znoja primjeti. Ne znam kako nicim ne moze otici user posted image

(Odgovor članu chichina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Tvrdokorne mrlje od znoja
12.7.2015 21:59:53   
angellah
Ja sam baš jučer na bijeloj majici isprobala nešto što sam čula - napraviti pastu od sode bikarbone i vode, natrljati na mrlju, pa preko toga sipat alkoholnog octa. I pustiti par minuta prije stavljanja u mašinu na parnje.
Dosta je dobro uklonilo mrlju, samo je malo žuto ostalo na šavu.

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!