|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 9:50:07   
Ladina mama
Joj! Gledam se i...user posted image
Rodila prije 6 i pol mjeseci i mislim da mi za višak kg više ne može biti opravdanje to kaj sam rodila. Mislim... dokle???user posted image
A bilo bi genijalno da još bar pol godine mogu biti opravdano debela! Mogu? user posted image  
Kome ja to muljam??? Ionako moje kg smetaju najviše meni!!! Grrrr... Sve mi knap, traperice gledam s nostalgijom, a guzu s užasom.
Ljudi, tko hoće sa mnom na dijetu??? Da si budemo podrška - virtualna. sama očito nemam snage!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 10:05:58   
pepeljuga
vec na dijeti od srideuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Ladina mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 10:12:04   
adryosijek
ja cu kad rodim malo na djetu jel sam se previse opustila sama sebi samuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 10:22:36   
sina
danas krenula na un-ku

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 10:23:12   
BruMa
I ja sam na dijeti sad par dana.kila i pol manjeuser posted image user posted image
Kad sam rodila skinula sam odmah 14kg a sad u 3mj. opet dobila oko 4 kg.Bila sam presretna jer sam toliko skinula, a u trudnoći sam dobila samo 9 kg.Al sreća nije dugo trajala.Inače sam mršavija(tj.manje debljauser posted image ) nego prije trudnoće,pa mi je sve uglavnom preveliko.
Trebala bih skinut jedno 20 kguser posted image
Moja dijeta je da navečer ne jedem,tj. jedem juhu,jabuku....ništa puno

< Poruku je uredio Brunina mama -- 11.4.2010 10:24:09 >


_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 10:28:14   
mama mery
ja sam uspjesna sa svojom od pocetka drugog mjesece sam na dijeti i kile super idu doleuser posted image
danas se idem vagati pa cu javiti jel ima kakvih pomakauser posted image


_____________________________




(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 10:29:27   
mariola
Bila dva tjedna,skinula 4 kg, sad ću opet počet, da skinem još 5user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 10:35:47   
danery
evo ja ću....za nekih 5-6 mjeseci user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 10:43:52   
pincirotvajler
a jel ima kaj istine u tome da kile idu lako dole dok ne prestanemo dojiti? ak je, nemogu se veselit što trenutno jako brzo mršavim..user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 11:05:57   
BruMa

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

a jel ima kaj istine u tome da kile idu lako dole dok ne prestanemo dojiti? ak je, nemogu se veselit što trenutno jako brzo mršavim..user posted image

baš i ne,jer više jedeš jer kao dojiš.a mislim da ima mlijeka i ako ne jedeš puno.kak ove ženske u Africi doje uspješno iako nemaju puno za jesti.......

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 11:57:18   
pako
ja se spremam na dijetu,makar ionako slabo jedem. mislim da ću jesti doručak normalno,ručak pola manje i poslje 18 više ništa i smanjiti na minimum slatko jer u tome najviše pretjerujem.

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 12:02:32   
BruMa

IZVORNA PORUKA: pako

ja se spremam na dijetu,makar ionako slabo jedem. mislim da ću jesti doručak normalno,ručak pola manje i poslje 18 više ništa i smanjiti na minimum slatko jer u tome najviše pretjerujem.

Ja sam isto ovisnica o slatkome.Užas!Stalno bi nešto slatko....

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 12:59:52   
plavka
evo ja sam od jučer na dijeti, znam da se obično ide od ponedjeljka ali kako je ovo bio uskrsni izabrala sam si onda okrugli datum, bliži se dan kad ću morat raditi a još nestanem u staru obleku i to mi je največa tlaka pun ormar robe a ja u trenirkama, najgore od svega što mi je ostalo baš tam gdje netreba trbuh, guza i jahaće hlačeuser posted image user posted image user posted image a ostatak nogu i ruku mršavo .....



_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
11.4.2010 13:10:27   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu plavka)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 13:12:11   
mara27
i ja se prijavljujem...sramota me.....imam dobrih 12kg viška, a nikako da prestanem u sebe trpati slatkouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 13:44:10   
Ladina mama
Opa! Super!!! sad, kad vidim, kako nekima doro ide, dobila i ja volju! user posted image Ja ću od sutra na narančinu! Ko još?

_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

(Odgovor članu mara27)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 13:46:02   
anonno17
može odlična tema baš za mene. ja sam već mjesec dana ne na strogoj dijeti  već sam izbacila doručak i večeru, popijem 250ml mljeka i integralne one ččokoladice pojedem kad sam gladna. dojim još pa se ne mogu  izgladnjivati . Ja sam mislila da kad dojiš trebaš puno jesti a uopće ne evo ja pojedem ručak i popodne neki mali međuobrok i sita do sutra, kažem baš ako me vuče slatko ili sam gladna uzmem štapiće i te integralne čokoladice. za sada ide polako ali sigurno 3 kg manje ali meni se ne žuri bolje polako ali sigurno nego brzo pa se sve vrati. eto probaj i ti tako. bebač jede i imam čAK I više mljeka nego kad sam se prežderavala sa svime i svačime.
sada za Uskrs sam dva dana jela i doručak i ručak i večeru ajme koja je to težina bila u trbuhu neću više nikad. opet sam bila prenapuhnuta.



_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu mara27)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 13:53:49   
Ladina mama
Ja ne bih hvala,ali ako hoćeš mogu s tobom na kavu ili shopping ili tako neštouser posted image

(Sorry,moram se malo zezati,ovo mi je predepresivna tema)
[/quote]

Cvrčak, MOŽE!!! Ali jeuser posted image , prvo moram na dijetu!

< Poruku je uredio Ladina mama -- 11.4.2010 13:55:03 >


_____________________________

Mama je prijatelj kojeg nikad ne prerasteš!

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 14:05:00   
anne
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

vec na dijeti od srideuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ha? Koja ti je to fora kad si trudna?user posted image

Ladina mama kažu koliko ti je trebalo da ih dobiješ toliko ti treba i da odu.
Ja sam recimo na staroj kilaži ali još imam škembicu.
Nisam baš za dijete, ali sam počela vježbati.
Sretno nam svima!user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 14:16:10   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: anne

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

vec na dijeti od srideuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ha? Koja ti je to fora kad si trudna?user posted image



anne moja ti nisi u toku,da sad ne pricam procitaj na temi +


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 14:18:40   
Monica
Ja sam zauser posted image
Ja sam poslije poroda sve skinala ali bez dijete,kile išle dole bez problema,ali kada sam se vratila raditi počela i kile dobivati još sam i prošlo ljeto pila neke tablete protiv alergija koje otvaraju apetiti,tako da sda imam malo viška, u bedrima mi to najviše smeta
ne znam koliko imam viška jer mi vaga ne radiuser posted image

Izbacila sam gablec na poslu jer se uglavnom sastojalo od peciva,krauha itd,pojedem voće
i muž mi kupio role tako da krećem u skidanje kila vježbom

Eto tu smo da jedna drugu podržimo...može mi to!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 14:25:16   
Duve
Joj! Gledam se i...user posted image
Rodila prije 6 i pol mjeseci i mislim da mi za višak kg više ne može biti opravdanje to kaj sam rodila. Mislim... dokle???user posted image
A bilo bi genijalno da još bar pol godine mogu biti opravdano debela! Mogu? user posted image  
Kome ja to muljam??? Ionako moje kg smetaju najviše meni!!! Grrrr... Sve mi knap, traperice gledam s nostalgijom, a guzu s užasom.
Ljudi, tko hoće sa mnom na dijetu??? Da si budemo podrška - virtualna. sama očito nemam snage!user posted image user posted image user posted image

[/quote]

EVOOOO MEEE,  ja sam za uvijek, samo nikako da krenem hehe, isto rodila prije 6mj, ali iako dojim to više nije isprika da skinem kile...


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu Ladina mama)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 14:31:42   
buduća mamica
a jel ima kaj istine u tome da kile idu lako dole dok ne prestanemo dojiti? ak je, nemogu se veselit što trenutno jako brzo mršavim..user posted image
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

a jel ima kaj istine u tome da kile idu lako dole dok ne prestanemo dojiti? ak je, nemogu se veselit što trenutno jako brzo mršavim..user posted image


kod mene ima, dok sam dojila, znači prvi mjesec nakon poroda izgubila sam sve kg iz trudnoće...svih 17 a sad imam ponovno 5 plus...grozno i da ja idem na dijetu

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 14:36:26   
pincirotvajler
IZVORNA PORUKA: buduća mamica

a jel ima kaj istine u tome da kile idu lako dole dok ne prestanemo dojiti? ak je, nemogu se veselit što trenutno jako brzo mršavim..user posted image
IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

a jel ima kaj istine u tome da kile idu lako dole dok ne prestanemo dojiti? ak je, nemogu se veselit što trenutno jako brzo mršavim..user posted image


kod mene ima, dok sam dojila, znači prvi mjesec nakon poroda izgubila sam sve kg iz trudnoće...svih 17 a sad imam ponovno 5 plus...grozno i da ja idem na dijetu



e pa da, tak i ja, pa si mislim da bum se preveć opustila a onda će se počet vraćat sve..

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Tko hoće sa mnom na dijetu?
11.4.2010 15:30:39   
uciteljica
JAAAAAAAA ĆU!!!
Danas navečer trčim. Ajmo ženske!!!!


_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu Ladina mama)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!