|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sv. Nikola
24.11.2010 22:32:19   
minnie
Što ćete pokloniti za Nikolu? Koliko novaca potrošite na poklone? Sad sam se bacila u razmišljanje šta da kupim (neku sitnicu) ali mi ništa ne pada na pamet. Za Božić znam da ću pretjerati ali bi zato za Nikolu neku sitnicu. Kako vi s tim stojite?

< Poruku je uredio Ninaa -- 26.11.2010 13:58:28 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sv. nikola
24.11.2010 22:37:13   
Thea
Kod nas za Sv.Nikolu dobiju slatkiše,čokoladice u obliku Sv.Nikole i možda neku sitnicu što im treba kao neke štosne čarapice itd. A za Božić idu malo skuplji pokloni,za ove veće nešto što si sami zažele ,a ovaj najmanji neku igračku ( ove godine bumba).. A mm i ja  ovisi koliko imamo love važnije mi je da klinci se vesele..

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sv. nikola
24.11.2010 22:53:00   
natalijax
a neki dan bila tema,moj če dobit slatkiše koje voli,naravno bez advenskog kalendara nikako nemože proć,a za Božič poklon malo večiuser posted image

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sv. nikola
25.11.2010 8:00:21   
cuba
Mislim da je nekidan bila već tema na sv. Nikolu....
Kod nas je običaj da se za taj blagdan kupuju slatkiši i eventualno neka sitnica....pa će tako i biti kod nas. Prvo nas čeka rođendan pa ću onda vidjeti šta mu kupitiuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sv. nikola
25.11.2010 8:26:21   
minnie
očigledno sam ju propustila. moj bed

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sv. nikola
25.11.2010 8:31:30   
ELENA35
obično kupimo za onoliko koliko novaca možemo potrošiti...nekad više nekad manje..Jer prošla su vremena kada su se djeca veselila slatkišima,kao ja kad sam bila malauser posted image ..Sada sam se sjetila,prošle godine nismo nikome puno kupovali,i veći klinci nisu niti uzeli iz čizmica poklončiće..protestirali suuser posted image user posted image ..Inače,ja dobijem svake godine bonove za sv.Nikolu u firmi,po 400 kn po djetetu,i za to im kupimo igračke,igrice za PS,ili već šta žele..Ove godine će biti po zaslugamauser posted image user posted image user posted image Možda samo čololadauser posted image

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
25.11.2010 8:32:22   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu minnie)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sv. nikola
25.11.2010 8:33:17   
ZVRK
sv.nikola donosi samo slatkiše ili šibu kod mene

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sv. nikola
25.11.2010 8:35:19   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: ZVRK

sv.nikola donosi samo slatkiše ili šibu kod mene


potpisujem, samo što kod mene nije ILI šibu nego slatkiše i OBAVEZNO šibuuser posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sv. nikola
25.11.2010 8:37:37   
ZVRK
i nagrada i kazna kod tebeuser posted image


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sv. nikola
25.11.2010 10:14:50   
Točkica28
slatkiši i šiba...
tako je od pamtivjeka u mojoj obitelji.
A je još jako malo pa će mu mama i tata kupiti rukavice pošto ne bu papao slatkiše user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!