|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Space bag.
16.4.2009 13:31:19   
Lady3
Baš gledam tu njihovu reklamu i pitam se jel to tako dobro ili je to samo dobra reklama..user posted image
Imate li vi space bag?Jel dobro ili ne?Čini mi se ok ali opet ne bi kupovala ako nije isprobanouser posted image
Ako tko ima ,napišite jel je dobro ili ne?user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Space bag.
16.4.2009 13:43:15   
tikica_69
Ajde ti nama prvo reci sto je to user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Space bag.
16.4.2009 13:52:59   
apika
To je ono kad imate vreću-slično ko ona za smeće sam malo deblja i prozirna-u nju potrpate robu ili posteljinu,vreća ima rupu u koju gurnete cijev usisavača i usisate sav zrak i vreća se spljošti i kad opet nakon nekog vremena robu izvadite van ona se navodno ne zgužva niti u vreći može promočiti il tak nešto...

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Space bag.
16.4.2009 14:02:49   
Lady3

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ajde ti nama prvo reci sto je to user posted image





http://video.google.com/videoplay?docid=-5965595208325969634

user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Space bag.
16.4.2009 14:02:50   
mariola
Kad se moja kuma selila kod muža, kupila je te vreće i samo znam da smo natrpali u auto jedno 5 puta više nego što bi bez njih, e sad jel se zgužvalo, to ne znam.

(Odgovor članu apika)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Space bag.
16.4.2009 14:05:01   
FIONA
od mamine kolegice sin ih koristi za put...kad ide na more sve u to i istisne zrak...veli da ima puno mjesta ali da ne bi na dugo jer da ipak sve zgužva....ko bi ga znao...i ja mislila kupiti ali uvijek fali novaca i ima bitnijih stvari...mislim za obleku od male da sačuvam za druge naraštaje--user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Space bag.
16.4.2009 14:05:17   
tikica_69
A-haaaaa...e nemam to a ni ne znam nikoga tko ih ima

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Space bag.
16.4.2009 14:14:07   
uspavana
niti ja nemam... niti bi htjela...
nekako sam još uvijek u uvjerenju da je tv prodaja u većini slučajeva samo tv prodaja i promocija... a da na kraju nema baš nešto previše u tome...

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Space bag.
16.4.2009 14:19:19   
Njofra
Mi imamo Space bag vreće već 9 godina.Poslužile su za dječju robicu. Robica sačuvana i sve 5. Naravno luftala sam robicu dvaput jer sam tražila nešto. Zgužvano je pa naravno kad je u vakumu (jer usisavačem usisavaš zrak iz njih da bi bile onako iskorištene do kraja). Kad se opere naravno popegla sve je kao i prije. Tek sad sam skužila da mi je jedna vreća kod zipa počela zafrkavat tj. malo mi treba vremena da ju zatvorim jer kao pušta. Ali vidi to je nakon ovih godina super izdržalo i još mi stoje ispod kreveta u spavaćoj sobi. Mićem ih dosta jer čistim prašinu malo malo s mokrom krpom preko vreća. Ali isplativo je. Robica sačuvana. KUPI ako vam treba. Ima sad vidjela sam i u obliku kocke naše su one prve kaj su izašle u prodaju a platili ih oko 300-tinjak kn u Merkuru, eto nešto malo više kn 6kom raznih veličina (valjda toliko ih imam).


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Space bag.
16.4.2009 14:50:55   
pepeljuga
ja ih kupila prije godinu dana i ful sam zadovoljna,u njih spremam djeciju robicu......
ne moras naruciti preko tv nego imas u merkura,oni prodaju njihove stvari......user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Space bag.
16.4.2009 15:09:38   
Kika83
Nemam ali čini mi se jako korisna stvar

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Space bag.
21.4.2009 21:42:37   
jope
super stvar, ima ih svugdi za kupit. Ja baš nekidan uzela u _Tommyja mala-9kn velika 12kn

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Space bag.
21.5.2009 8:48:12   
mara27
zna li netko možda jel ih ima u Emmezete u Splitu i pošto su?

ili možda koliko su u Merkura?


_____________________________

odgajati dijete-ljubavlju i povjerenjem!
L-25.08.05.
T-19.10.09.

(Odgovor članu jope)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Space bag.
21.5.2009 9:06:54   
dominik
mislim da je super stvar...ja bi si uzela za poplune i zimsku robu...sam da dodjem do nekih parauser posted image

(Odgovor članu mara27)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Space bag.
21.5.2009 10:20:46   
ejmama
Ja sam kupila u Plodinama jednu za probat i super je. Kupila sam veliku za 20tak kn. Super je stvar, spremila sam poplun, 2 jastuka i par dekica. Lijepo zatvoriš i s usisivačem izvučeš zrak i imaš više mjesta u ormaru. Sigurno ću ih još kupiti.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Space bag.
21.5.2009 10:47:10   
curice
Ja ih imam već par godina i prezadovoljna sam.U nedostatku mjesta morala sam i to probati.Svu dječju robicu koja je mala,složim u te vreće i izvučem zrak i ubacim u ladicu od kreveta.Puno robe,a zauzima malo mjesta,nema prašine,vlage...,a da je zgožvano-naravno da je,ali svejedno sve što vadim iz vreće prvo i operem tako da svejedno moram ispeglati prije nošenja

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Space bag.
21.5.2009 10:50:38   
mala pcelica
imam i ja  2 kom kupila kod kineza,jesu ok ali malo propuštaju zrak tako da ne budu baš tvrdo spljoštene ali korisne su u svakom slučaju...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Space bag.
21.5.2009 10:53:15   
huanita
I ja imam te vreće od nekog nepoznatog proizvođača. Odlične su jer doista štede prostor. Stavljam u njih deke, zimske jakne, jastuke koji su mi višak, zimi spremam ljetnu odjeću, a ljeti zimsku i naravno, dječju koju je sinko perrasato pa ćeka ovog drugog da se rodi.

Jedini nedostatak je što ovi nepoznati ventili popuste nakon nekog vremena pa ih moram ponovo usisavati. Upravo razmišljam kako bih kupila ovaj komplet s TV, originalni Space bag. Doista se isplati.

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Space bag.
13.11.2009 0:16:26   
riDoris
Ja sam ih kupila prije 2 godine preko tv-prodaje, a također i moja mama. Ne znam kako su vama super, ali za mene su Space Drek! Niti jedna od njih nije držala zrak dulje od 10 min. Isto to je bilo i s maminim vrećama. Sve i jednu sam provjerila da li su šuplje, ali nisam ništa našla. Gledala sam i na to da ih nisam prenatrpala, ali ništa. Ja sam osobno jako razočarana u njih.

(Odgovor članu huanita)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Space bag.
20.7.2010 18:17:10   
sirenas
imam space bag one  sa  tv prodaje ,došli su 199 kuna i super sam zadovoljna sa njima.

(Odgovor članu riDoris)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Space bag.
20.7.2010 18:39:01   
leilany
mama je kupila preko neke svoje frendice koja prodaje izmedu ostalog i to,samo nase te vrece imaju tu prozirnu vrecu i jos zastita od platna sa patentnim zatvaracem...
zrak ne pusta nit milimetar....to znam jer su mi unutra stvari jos od prije 5god....traperice br 27,majce itduser posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu sirenas)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Space bag.
20.7.2010 20:32:25   
nemammaste
Princip je super ali očito nisu sve jednake kvalitete.Ja sam imala i odličnu,tj imam još uvijek i super drži, i ovakvu o kojoj priča RiDoris koja je funkcionirala punih 5 min a onda se napunila zrakom tek tako

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Space bag.
8.8.2010 22:25:55   
Gogule
ja nemam one s reklame, nego sam kupovala onako ... 2 u Konzumu, 3 u Metrou itd, i stvarno su mi super. Jedna malo pušta ali ništa zabrinjavajuće. Roba je sačuvana jedino kad se izavdi mora ravno na pranje i peglanje jer bude kao da ju je krava 3xprožvakala. Uglavnom - preporučam.
Šogorica ima s reklame i isto joj jedna pušta, znači sve je sreća

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 23
   [Obrisani korisnik]
8.8.2010 22:32:03   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Gogule)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Space bag.
8.8.2010 22:36:46   
Gogule
samo gledaj po dućanima, nađe se i po 20 kn

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!