|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Solna kiselina
8.6.2009 9:36:59   
Nika 24052006
Da li ju koristite? Ja ponekad moram,jer nam je voda puna kamenca,i jedm+nostavno ne mogu umivaonik,wc skoljku i kadu drugacije ocistiti.Znam da nije bas preporucljiva,ali sta cu,drugacije izgleda jako neuredno. Cijeli mjesec cistim sa domestosom ili cilitom,ali se tog kamenca toliko nakupi,da moram posegnuti za solnom kiselinom.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Solna kiselina
8.6.2009 9:39:38   
m600
i ja isto ali sam prošli mjesec prvi puta isprobala limunsku kiselinu i ona je jako dobra...probajuser posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Solna kiselina
8.6.2009 9:41:30   
dominik
joj mi imamo problema sa wc skoljkom jer ije odrzavana dok mi nismo dosli...kamenca na du ko u prici al da je bar bijel nebi nista rekla...natapala sa svim zivim kiselinama pa nistauser posted image ...sad kad imamo klince izbjegavam agresivne stvari drzati u kuci

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Solna kiselina
8.6.2009 9:48:30   
Nika 24052006
Probat cu limunsku,ipak je manje agresivna od solne...

A i ja izbjegavam sve to drzati u kuci,i cistiti iskljucivo kad ona spava,da mi se ne naudise svih tih kemikalija,ali druge nema,isto je problem sto svekrva nikada nije cistila kupaonu kako treba dok mi nismo uselili u kucu. A muka mi je kad vidim kako se stvaraju te naslage kamenca,i to na ocigled.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Solna kiselina
8.6.2009 10:04:22   
mariola
Koristim je u apartmanima jer kako stoje 8 mjeseci prazni i ne upotrebljavaju se, požute mi neke wc školjke pa ne pomaže ništa osim solne kiseline.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Solna kiselina
8.6.2009 10:07:03   
koka
ja ju izbjegavam totalno, a a kamenac nećete vjerovat kako alkoholni ocat ga skida. namočite vatu u ocat i obložite sve okolo tuša ili špine gdje se nalazi i pustite preko noći, cure moje sve skine. isprobano. jeftino i puno zdravije.

< Poruku je uredio koka -- 8.6.2009 10:12:14 >


_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Solna kiselina
8.6.2009 10:09:06   
mariola
je koka, slažem se, nemam inače problema samo kažem u apartmanima sad pred sezonu u wc školjke user posted image user posted image

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Solna kiselina
8.6.2009 11:58:45   
ZVRK
ja je ne koristim jer mi jako smrdi

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Solna kiselina
8.6.2009 13:47:40   
tikica_69
Ne koristim je....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Solna kiselina
8.6.2009 13:51:52   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: koka

ja ju izbjegavam totalno, a a kamenac nećete vjerovat kako alkoholni ocat ga skida. namočite vatu u ocat i obložite sve okolo tuša ili špine gdje se nalazi i pustite preko noći, cure moje sve skine. isprobano. jeftino i puno zdravije.



Vidis,nisam to znala,morat cu probati,jer mi je stvarno vec zlo od solne,mrzim sto ju imam u kuci...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Solna kiselina
8.6.2009 13:59:04   
koka
nečeš vjerovat kako djeluje, kod mene je sve okolo tuša s unutarnje strane bilo sivo od kamenca i koliko god ribala uvijek se vidilo...i tako sam namočila vatu u ocat i sve okolo to obložila, ja se još divimuser posted image ..i tako sam i s špinama napravila, samo pusti da odstoji preko noći dobro namoči sve to...ajde pa javi...ako ne ja dolazim ribat user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Solna kiselina
8.6.2009 15:00:32   
Kika83
Izbjegavam ju ali ponekad ju koristim za čišćenje wc školjke

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Solna kiselina
8.6.2009 15:53:15   
Ruža
Dok smo imali staru kadu redovito. Ali ovo što su cure rekle za alkoholni ocat stvarno je super!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Solna kiselina
13.7.2015 9:43:08   
Ela28
Kupila ju bas neki dan i izlila pola boce u wc skoljku i onaj komad velikog kamenca zute boje uopce nije otpao.Nemam pojma kako prije je uvijek djelovala i sve bi nestalo.Nije nas bilo doma duze vrijeme i kako su nas spajali na kanalizaciju cesto je nestajalo vode i bas se nakupilo kamenca i sad ne znam s cime da ga ocistim ?

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!