|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Soda bikarbona u kućanstvu
21.4.2009 14:32:54   
tikica_69
Raznolika svojstva soda bikarbone mogu pomoći u raznim aspektima života. Bijeli prah u kućanstvu se može pokazati kao čarobni jer će vam pomoći da mrlje i neugodne mirise odstranite bez upotrebe sredstava koja sadrže kemikalije, a neće ošteti vaš novčanik.

Soda bikarbona će podariti bjelinu vašim zubima  
Soda bikarbona pomiješana s praškom za rublje rezultirat će svježim i bijelim rubljem. Dovoljno je da u prašak dodate 100 grama tog bijelog praška.
Blistavi i bjeli osmijeh možete postići ukoliko nekoliko tjedana perete zube soda bikarbonom.
Vlažnu četkicu umočite u zdjelicu s praškom i trljajte, postupak ponavljajte svakodnevno i vaši će zubi zablistati.

Kako bi se riješili peruti na mokru kosu utrljajte punu šaku soda bikarbone. Kosu temeljito isperite i osušite.
Postupak ponovite pri svakom pranju kose, no ne nanosite šampon. Neko vrijeme kosu perite samo soda bikarbonom. Nakon nekoliko tjedana tjeme će biti slobodno od peruti.

Soda bikarbona u kućanstvu

Neugodne mirise koji se zadržavaju u namještaju, hladnjaku i kupaonici možete odstraniti uz pomoć sode bikarbone.

Zaboravite na skupe deterdžente, rublje će zablistati uz pomoć soda bikarbone
Uporan i neugodan miris cigareta koji se zadržava u tapeciranom namještaju uklonit ćete tako da posipate prašak i ostavite ga da djeluje nekoliko sati. Prašak odstranite uz pomoć usisavača, a s njim će nestati i mirisi.

Nekoliko vrećica sode bikarbone otvorite i postavite u hladnjak. Povući će neugodne mirise, a hrana će zadržati jedinstveni miris i okus.

Istu stvar možete napraviti i u kupaonici. Zdjelicu s praškom postavite u prostoriju, a soda bikarbona će pokupiti sve neugodne mirise.
Isprobajte ove trikove koji će osvježiti vaš dom i pozitivno se odraziti na stanje kućnog budžeta.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Soda bikarbona u kućanstvu
21.4.2009 14:42:33   
Lady3
user posted image za neke trikove i znam i djeluje..Znate li ovo:da bi odvode od sudopera osvježili(riješili se neugodnog mirisa,bakterija)dodajte lijevkom pola šalice sode i šalicu octa,čim se prestane pjeniti zalijte s vrućom vodom iz slavine.Pričekajte 5 minuta pa zalijte s hladnom vodom A za jači učinak poslije sode dodajte i pola šalice soli..I djeluje,isprobano..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Soda bikarbona u kućanstvu
21.4.2009 18:19:16   
pikachu
Joj, trebala bi se natjerati češće koristiti sodu bikarbonu, a ne sve sa ovim otrovnim sredstvima rješavam...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Soda bikarbona u kućanstvu
21.4.2009 20:30:12   
tikica_69
Ja tu i tamo znam zubice oribati u sodi user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu pikachu)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Soda bikarbona u kućanstvu
21.4.2009 20:36:58   
novamama
ej ovo ću isprintati!!!user posted image user posted image

kupila sam sodu bikarbonu ima par mjeseci i ne znam što bih s njom...kupila sam je kao, za kolače umjesto praška za pecivouser posted image  nisam je koristila!

ali, kako obožavam te prirodne materijale i tvari i tako to, ovo mi je ful korisno!

gdje si samo to izvuklauser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Soda bikarbona u kućanstvu
21.4.2009 20:37:48   
tikica_69
Na nekom zenskom portalu....vise se ne sjecam kojem...jutros user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Soda bikarbona u kućanstvu
21.4.2009 20:39:34   
novamama
evo, isprintano i sad ću to pribit na frižder :-)

(uz tablicu dohraneuser posted image user posted image user posted image )

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Soda bikarbona u kućanstvu
21.4.2009 20:43:07   
koka
user posted image user posted image user posted image tikice uvijek dobro dođu takvi savjeti, več sam pisala kako sam s alkoholnim octom skinula sav kamenac oko tuša, jeftino i efikasno, sad još soda...štedimo, štedimouser posted image user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Soda bikarbona u kućanstvu
22.4.2009 8:05:25   
Ruža
IZVORNA PORUKA: novamama

evo, isprintano i sad ću to pribit na frižder :-)

(uz tablicu dohraneuser posted image user posted image user posted image )


Pametno, jer većinom zaboravim za što sve služi kad mi zatreba, a ne mogu ni naći gdje se pisalo o tome.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Soda bikarbona u kućanstvu
22.4.2009 10:53:26   
Kika83
Ja sam probala zube s njom neko vrijeme prati ali kod mene je sve ostalo istouser posted image

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Soda bikarbona u kućanstvu
22.4.2009 11:49:10   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: Kika83

Ja sam probala zube s njom neko vrijeme prati ali kod mene je sve ostalo istouser posted image
 A ne pomaze sve svima...uvijek ima izuzetaka. Nije ni kod mene pokazalo neke trajnije rezultate.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Soda bikarbona u kućanstvu
22.4.2009 11:53:47   
Kika83
IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: Kika83

Ja sam probala zube s njom neko vrijeme prati ali kod mene je sve ostalo istouser posted image
 A ne pomaze sve svima...uvijek ima izuzetaka. Nije ni kod mene pokazalo neke trajnije rezultate.


Mi smo tiki izuzetci user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli odbijati svoju bebu od pelena?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!