|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Seks i grad
4.6.2008 23:01:22   
anne
Hoćete li ići pogledati film?
Osobno ne volim takvu tematiku i jako me nervira sva ova buka koja se diže oko toga filma. Nisam ni seriju pratila. Pa tko tako živi!? Bar ovdje u Hrvatskoj možda zvjezde i zvjezdice. Svi sline nad takvim životom - imaju sve, a nemaju ništa. Cipelice, afere, moda! user posted image
Dajte nam nešto realno!

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Seks i grad
4.6.2008 23:05:07   
mirna
Ja sam ponekad znala pogledati na početku...bilo mi je zabavno. Ulaznice definitivno ne bi kupila za taj film. Možda ću ga pogledati na tv da vidim kamo bi uopće još mogla voditii ova priča..user posted image

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Seks i grad
4.6.2008 23:07:47   
tonkica
Vjerojatno će mi ga mm skinut prek kompa, u kino mi se ne da ić. Film traje 150 min koliko sam čula, treba izdržat s trbuhom toliko dugo u jednoj stolici...
A i nisam baš pratila seriju redovno, mislim da Anne ima pravo, tko živi takvim životom?!

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Seks i grad
4.6.2008 23:11:23   
mirna
danas sam vidjela prilog na rtl- puno hr zvijezdica živi tako, barem tako kažu..

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Seks i grad
4.6.2008 23:12:17   
Elena
ja sam pratila serije i uvek sam se ljepo smijala,jer takav zivot je za mene komedija ili jos bolje receno-tragedija.U kino ne b i isla gledati ga,ali sigurno gledacu ga.Jer i ja i moj mm bas smo komentirale kako serija ustvari daje losa slika mladima koi jos uvek ne mogu se pronaci u ova nasa realnost,i bas taj glamur sto se prikazuje,mislim da smrdi nadaleko.user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Seks i grad
4.6.2008 23:14:17   
mirna
Jer i ja i moj mm bas smo komentirale kako serija ustvari daje losa slika mladima koi jos uvek ne mogu se pronaci u ova nasa realnost,i bas taj glamur sto se prikazuje,mislim da smrdi nadaleko.


slažem se.. još pogotovo su tinejdžerice u opasnosti...

(Odgovor članu Elena)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Seks i grad
4.6.2008 23:24:38   
tiha
moram to pogledat al neznam dal cu u kino!!!!!! skinem ja to s neta ak mi se bude dalo hehe!!!!!


uvijek sam se slatko nasmijala na seriju pa valjda cu i na film toplo se nadam!!!user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Seks i grad
4.6.2008 23:26:44   
tina1602
IZVORNA PORUKA: tiha

moram to pogledat al neznam dal cu u kino!!!!!! skinem ja to s neta ak mi se bude dalo hehe!!!!!


uvijek sam se slatko nasmijala na seriju pa valjda cu i na film toplo se nadam!!!user posted image




potpisujemuser posted image


_____________________________

20.10.2007. - Kristina i Boris
25.12.2007. - došlo je naše sunce, Luna

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Seks i grad
4.6.2008 23:46:52   
Ruža
Skroz sam " DE-mo-DE" nisam u toku....user posted image  Tupsavica...user posted image

(Odgovor članu tina1602)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Brisano sporočilo]
5.6.2008 1:00:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Seks i grad
6.6.2008 12:48:26   
božica
ooooooo Mi smo se znale skupiti četvrkom kod frendice kada je to počelo kod nas i da vidiš kako smo lijepo to pratileuser posted image user posted image i
A film zakaj  da ga ne pogledam ali sigurno ne u kinu-jer će ubrzo biti doma kod većine

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Seks i grad
6.6.2008 13:11:48   
Liliana
uh, ja bih baš htjela pogledati taj film. Gledala sam serije (naravno, kad bih stigla ali nisam baš onako luđački očekivala svaku sljedeću). Imala sam i ulaznice za premijeru no dala sam ih frendici jer sam morala ići na ples
(inače, upisala sam tečaj plesa - svi idu na aerobik a ja ću nešto drugo, a ples ipak smatram korisnijim). Dok mi je curica bila bebica bila sam stalno kod kuće, a sad sam odlučila "uzeti" sebi nešto vremena - barem tih 2x tjedno. A film ću svakako pogledati, najvjerojatnije na DVD-u.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Seks i grad
9.6.2008 10:49:11   
cokolada
Cure moje jucer sam otisla u kino pogledati Seks i grad i mogu vam reci da je film super, nekako je drugaciji od serije, obraduje ljubav kao najvazniju stvar, jako mi se svidio. Moj topli savjet, ko moze u kino, svakako ga pogledajte!!!user posted image

(Odgovor članu Liliana)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Seks i grad
9.6.2008 22:18:01   
tonkica
Evo i mene! Iako nisam imala u planu, išla sam pogledat film sa šogoricom i njenom kumom. I kao što veli čokolada, film je OK. Nekoliko dobrih fora, interesantna obleka, tema ljubavi i preporučam ga svima! Isplati ga se pogledati.
Čak sam se iznenadila jer u ne punoj dvorani došla je ekipa od 5 muških frajera, bez ikoje ženske. I umirali su od smijeha. Ne znam kak su oni tam zalutali, ali eto... Dešava se!

(Odgovor članu cokolada)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Seks i grad
10.6.2008 9:50:04   
božica
cure evo i mene ja isto slućajno završila jućer u kinu-počastio nas(6 cura) od frendice dečko sa kartama-user posted image user posted image
film je SUPER kako su napisale čokolada i tonkica-ima ljubavi,sexa,prijateljstva-ma superuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Seks i grad
16.6.2008 18:38:55   
ivana0015
i ja ga pogledala....serije sve znam na pamet pa sam morala i film pogledati. dobar je,ali u jednom trenu sam pomislila-zaštoooo tolikooo dužiteeeee???? ali ima svega-ljubavi,sexa,suza...uglavno trebale bi ga pogledati...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Seks i grad
23.7.2008 23:39:28   
piggy
definitivno se isplati pogledat,ja sam prezadovoljna,nisa baš puno očekivala ali ga preporucujem.

(Odgovor članu ivana0015)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Seks i grad
23.7.2008 23:41:31   
tiha
nisam jos pogledala ali ce mi kum donjet dvd pa cemo gledat

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Dudica.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!