|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   SUšilica????
23.7.2010 8:26:48   
ciba
drage moje ringerajke,ovako;operem ves u masini i kad ga stavim u susilicu on izgubi sav mirisuser posted image ,imam neke stvari koje ne mogu susit vani pa ih po ovako lijepom vremenu ja stavljam u susilicuuser posted image ,hm,pa me zanima jel zna koja od vas jer ima nesto za kupiti da se stavi u susilicu da mi rublje mirisi i dalje,thanks....

_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: SUšilica????
23.7.2010 8:34:31   
mariola
mislim da se miris izgubi kad se veš predugo suši. Tako sam nekako ja zaključila po svojoj robi.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: SUšilica????
23.7.2010 9:09:11   
nemammaste
Nemam sušilicu pa baš ne znam ali u DM-u ima za kupiti neke mirišljave vlažne maramice za nju (ja ih stavljam u ormar radi mirisa).Pakirane su ti kao one Domestos maramice i piše na njima DENK MIT TROCKNERTUCHER.Jedna maramica se stavi u sušilicu skupa s rubljem

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: SUšilica????
23.7.2010 12:18:45   
BUMBI
nemam ni ja sušilicu,pa neznam...

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: SUšilica????
23.7.2010 12:38:46   
cuba
Imam i ja isti problem...roba mi super miriši nakon pranja al čim je stavim u sušilicu izgubi se taj miris omekšivača...i dalje bude ok al nije to to...zbilja ne znam do čega je a ne sušim na velikoj temperaturi, dapače uvik stavim na 40 i cca 30min pa mislim da nije do toga...
Vidiš mogla bi probati te maramice za sušilicu šta je nemammaste napisala...


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: SUšilica????
23.7.2010 12:56:29   
mariola
prvi put čujem za te maramice ali ću ih isto kupit,hvala Riječankouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: SUšilica????
23.7.2010 13:02:20   
tita
Roba ako duže stoji u sušilici izgubi miris!!!Meni je super sušilica do sada mi je roba uvijek mirisala a uz to i jako je mekana!!!!U dm ima maramica što se stavljaju u sušilicu za miris!!!

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: SUšilica????
23.7.2010 13:02:33   
nemammaste
Samo me nemojte psovati ako ispadne da ne valjaju! user posted image  Ne sjećam se cijene ali mi se čini da nisu puno,tako da nemate šta izgubiti.Tražila sam sliku na netu ali nema,stoje negdje među deterdžentima,svijetloplavo pakiranje.Javite obavezno kakve su 

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: SUšilica????
23.7.2010 13:05:46   
cuba
Ma nemaš brige, ionako bankrotiram u dm-a svaki put kad uđem, pokupujem valjda pola dućanauser posted image , neće me spasiti te maramice i ako ne budu valjale...user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: SUšilica????
23.7.2010 20:56:06   
ZVRK
izvaditi robu čim se''ohladi''i nema mirisa-barem kod mene

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: SUšilica????
23.7.2010 22:31:59   
minnie
šmrc meni vewš ne miriši ni kada ga izvadim iz vešmašine. i to ne znam kako riješiti

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: SUšilica????
24.7.2010 7:16:16   
Nika 24052006
Ja sam u Mulleru vidjela Lenor maramice koje se ubacuju u sušilicu,ali ih nisam probala.Veš mi miriše nakon sušenja.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu minnie)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!