|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prirodne boje za jaja
31.3.2011 12:51:26   
natalijax
Jučer sam dobila prospekt i članak o uskrsu za prirodnu zelenu boju prije su koristili špinat ili koprive,postupak isti ko kod lukovine,namakanje i kuhanje,I jučer mi sine odma ideja za ljubičastu boju kuhati jaja u ljubičastom kupusuuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prirodne boje za jaja
31.3.2011 21:16:19   
inesica
To sto je kupus ljubicast, ne znaci da ce i jaja biti takva.
Probala sam jednom sa spinatom, i bzvz je, presvjetlo, nikakvo. Stari su jos bojali sa ciklom, a vjerujem da i to nije puno bolje. Luk jedini jako oboja, ali ta smedja nije nist posebna.
Nekako si mislim da nije ni strasno ako pojedemo par jaja obojanih, kad cijele godine se trpamo kojecime, jer u gotovo svakoj kupovnoj hrani se nalazi nekakvo bojilo. Imam knjigu o E brojevima, pa sam pratila neko vrijeme... i zakljucila da ako cu na to paziti, nista necu jesti.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisani korisnik]
31.3.2011 21:34:23   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu inesica)
  Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!