|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pomoc..
17.9.2010 11:48:48   
Marta j
Isla sam prati moje i muzeve pletene veste dok je jos lijepo vrijeme.Da si sve pripremim za hladnije dane.
I desilo mi se sr.... neznam ni sama kako.
Upalila sam ih kao i do sada na program za vunu i osjetljivu robu na skroz niskoj temp.
Stavila prasak za osjetljivu robu i jedna njegova vesta i dvije moje su se zguzvale ne puno al jesu.Ostale nista.
Postojili kakvo rjesenje da ih vrati kakve su bile il da ih bacim.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pomoc..
17.9.2010 11:51:38   
maja
nemam pojma,probaj ih namočiti u puno omekšivača

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pomoc..
17.9.2010 11:54:26   
katy mama
nadam se da ce neka cura znati user posted image

nama je jednom masina unistila sav ves koji je bio unutra,jer se pokvarila a nismo ni znali,pregrijala se i sve izguzvala-nisam uspjela spasit,sve zavrsilo u smecu user posted image

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pomoc..
17.9.2010 11:56:55   
Anoniman
Ako su vunene, mislim da im nema spasa.

Mojoj mami se nedavno dogodilo sr... s mašinom. Stavila je deku i nešto je programator poludio i ona se nije prala na 30, nego na 90  Nekako ju je rastegla, ali to više nije to

Da ti se nije nešto s mašinom zdrmalo?

(Odgovor članu katy mama)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pomoc..
17.9.2010 11:57:15   
ninolina
a joj...jesi stavila omekšivača...probaj ih ponovno oprati ali bez praška stavi samo omekšivač...Ja za takav veš koristim tekući

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu katy mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pomoc..
17.9.2010 12:03:12   
Marta j
Koristim i ja tekuci prasak i to jos onaj za pletene stvari.
Nije mi jasno kako su se samo te tri zguzvale a ostale ne.
Probati cu staviti samo u omeksivac.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pomoc..
17.9.2010 12:59:28   
ninolina
a jednostavno je takav materijal...Ja sam prala tatinu majcu i izašla je van da sam ju mogla tinu obuć a imao je godinu danauser posted image ..još ju imam u ormaruuser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!