|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Odlično ekološko jeftino
23.11.2008 23:29:12   
anne
Naše su bake za čišćenje koristile ocat, limunov sok, sodu bikarbonu i sol. To četvero zbilja sve može očistiti. Ne šteti našem zdravlju, ni Planetu, a i puno je jeftinije nego komercijalna sredstva za čišćenje.
Ja koristim: sodu i ocat za čišćenje vodogrijača
                  vodu imalo octa za pranje stubišta
                  malo octa u platnene pelene - protiv smrada
No mogu se i koristiti za pranje suđa, sanitarija, inoxa, prozora, bijele tehnike, umjesto kalgona, praška za pranje, praška za pecivo...

Jeste li vi probale što od toga?

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Odlično ekološko jeftino
23.11.2008 23:32:02   
piggy
moja mama je prala zavjese u mašini i stavila bi žlićicu sode bikarbone da budu lijepo bijele.
sad kad imamo toliko raznih sredstava zaboravljamo kako su naše mame i bake čistile i prale.

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Odlično ekološko jeftino
16.12.2008 21:53:50   
angel
Mislim da je nužno ako imate djecu da počnete čistiti sa tim prirodnim sredstvima, zamislite samo šta nam djeca udišu od tih isparavanja, sve sami otrovi..

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Odlično ekološko jeftino
16.12.2008 22:00:20   
mirna
bas sam htjela pitati u vezi sode za sto se sve moze korisiti..mislim da sam jednom u odredu za cistocu vidjela da su s njom cistile wc...

kako npr sa sodom ocistis wc? ju rastopis u vodi ili kako? treba dodati i ocat? mozes s tom mjesavinom oprati i podove?

(Odgovor članu angel)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Odlično ekološko jeftino
16.12.2008 23:11:45   
anne
Možeš je koristiti za sve.
Isipaš je u WC, pustiš da malo radi pa njom opereš sve. Ako još dodaš malo kamenca uništiš gljivice i opereš kamenac.
Ako žlicu staviš u kantu vode možeš oprati i podove.
Dok potrošim ovu turu sredstva za čišćenje pobati ću sve sa njom. Što ispadne zadovoljavajuće sa njom dalje čistim.
Imam uz nju i ulje čajavca što je za dezinfekciju.
Trio fantastikus!user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Odlično ekološko jeftino
16.12.2008 23:13:56   
mirna
imam i ja ulje cajevca za dezinfekciju...user posted image

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Odlično ekološko jeftino
17.12.2008 18:54:14   
Ellenora
Ja oduvijek cistim frizider sa octom i vodom i poslije toga nema kojekakvih mirisa. Mislim da cu probati i ja cistiti sa prirodnim stvarima!user posted image

_____________________________

"...I bice da zivot pise price
da mi je ko reka
ja mu ne bi virova
da bices sve sto tribam

Cuvan te jubavi mala
cujem dok dises i kad nisi tu..."

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!