|
Korisnici na ovom forumu: nitko
|
|
| Stranica: |
| Stranica: |
Anketa
Cijepljenje.пеперутка16Što mislite o cjepivima i cijepljenju djece?Cijepljenje je obavezno na vrijeme. (
0%)

Trebate primiti samo neka cjepiva. (
0%)

Moje dijete nije cijepljeno niti će biti. (
0%)

Imao je nekoliko vakcina i neće više. (
0%)
Broj svih glasova: 0Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti
svoju anketu!
Oznake
Sve najbolje!
Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:
Čestitamo!