|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Obiteljski sastanak
15.9.2010 20:28:04   
mirna
Danas sam davala instrukcije curici od prijateljice i skuzila da joj totalno fali samopouzdanja. uopce si ne usudi misliti sa svojom glavom... Mama joj je tipicna zaposlena zena, ima dvoje skolaraca, radi odgovoran posao, njezin M isto nonstop radi, a mala ceka na nju da dodje kuci i cim dodje u kucu je: mama ja to ne znam i ne mogu, pomogni mi... ona joj jednostavno ne moze skulirano pomoci jer je jos sva u komi od posla, pa se onda zadaca radi u negativnoj atmosferi... uglavnom tipicna situacija kada zena jednostavno ne stigne sve napraviti... predlozila sam joj da organiziraju obiteljski sastanak kako to promijeniti. U prvoj vrsti se trebaju dogovoriti da se mami da pola sata mira da se skulira nakon posla i da naprave plan kada je vrijeme da im mama pomogne oko zadace. Na taj nacin bi djeca dobila vise odgovornosti i samopouzdanja jer bi se i neki njihovi prijedlozi prihvatili pa bi tako mogli utjecati na svakodnevicu u obitelji... Sastanak bi bilo super napraviti jedanput tjedno (npr. nakon vecere) da porazgovaraju sto im smeta i sto im je u redu.

Meni se cine takvi sastanci super za rjesavanje problema u obitelji s malo vecom djecom...Da li ih netko prakticira?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Obiteljski sastanak
15.9.2010 22:12:03   
pincirotvajler
doma smo to radili do moje 15,,ali ne s pozitivnim motivimauser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisani korisnik]
15.9.2010 22:23:38   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu pincirotvajler)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Obiteljski sastanak
15.9.2010 22:29:24   
Anoniman
pa, nemamo baš neko ustaljeno vrijeme, ali kad se ima o čemu razgovarati, sjedne se za stol i razgovara se... nekad ide glatko nekad ne, ali Bože moj, to je život... puno toga se rješava razgovorom i dobrom organizacijom... olovka i papir obavezni - "papir trpi sve" (što bi rekla moja draga Troubuser posted image )

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Obiteljski sastanak
15.9.2010 23:10:18   
lilia
Kao i Pinči, mrzim kad bi me starci posjeli za stol i onda pilana...
Ali za nekakav dogovor i kompromis naravno jesam.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Obiteljski sastanak
16.9.2010 7:56:12   
Bebys
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Moje dijete je još malo za takvu vrstu dogovora,mi se dogovaramo u hodu.
Ali dobra ideja ako stvari zbog prezaposlenosti i nedostatka vremena ne funkcioniraju
user posted image   issto tako

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Obiteljski sastanak
16.9.2010 9:24:38   
mirna
Nisam mislila na sastanak kao na metodu discipliniranja nego kao metodu za konstruktivan dogovor izmedju roditelja i djece. Naravno, da mala djeca nisu za takve stvari. Cura o kojoj govorim ima 11 godina pa mise cini dovoljno stara da i sama aktivno sudjeluje s nekim prijedlozima. 

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Obiteljski sastanak
16.9.2010 10:41:12   
danchy
Meni je to super stvar... Al mi smo to provodili u vrijeme ručka... U stvari, moji roditelji, ak su preko tijedna bili prezaposleni, tu su bili vikend ručkovi, gdje su trajali i po 3 sata... Sjeili smo, fino papali i pričali o mnogo čemu... Takav sistem imamo sada muž i ja... Za ručkom ili večerom, kad sve troje sjednemo (i mali Rokić), razgovaramo o "našim problemima"... I to je super...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Obiteljski sastanak
16.9.2010 12:52:29   
lilia
Slažem se s Danchy, tako će i moj obiteljski sastanak jednog dana izgledati.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu danchy)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!