|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Oštra bol tijekom seksa... :(:(
12.6.2012 13:19:53   
Riza
Uglavnom...probat ću što pristojnije napisati kaj me muči pa ako koja možda ima iskustva pomagajteuser posted image user posted image ...
Zadnjih tjedan i pol dana prilikom seksa (ali samo na početku seksa) kad dragi uđe u mene do kraja me strašno zaboli baš kao da mi netko gurne oštri mač u vaginu.....to mi se nikad prije nije događalo i ne razumijem kaj bi to trebalo značit. par puta tak zaboli jako i onda do kraja seksa više ne boli. user posted image user posted image user posted image user posted image
dok čekam red giniću umirem u neznanju pa evo dijelim problem sa vama u nadi da će biti nekoga tko će mi moći reći išta o ovome. Kolegica mi je rekla da je nju tak boljelo kad je trudna bila i da to ovisi koji je period u mjesecu i da je možda i povezano sa Duphastonima koje pijem. Ma sva sam zbunjena....user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Oštra bol tijekom seksa... :(:(
12.6.2012 13:56:28   
Zvonki
Mislim da nešto i jest, ne bi li te boljelo tijekom cijelo čina, ne samo na početku? Možda da više pažnje posvetite predigri, možda nisi dovoljno vlažna pa otud bol? user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Oštra bol tijekom seksa... :(:(
12.6.2012 14:02:50   
Riza
Zvonki....baš sam čitala da nekim ženama bude bolno jer nisu dovoljno vlažne ali to kod mene nije slučajuser posted image user posted image .....
Nemam pojma... u svakom slučaju...hvala ti na odgovoru! user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Oštra bol tijekom seksa... :(:(
12.6.2012 14:06:41   
pepeljuga
Ajme ja ti nemam pojma,mene je tako znalo bolit posli poroda

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Oštra bol tijekom seksa... :(:(
12.6.2012 14:06:59   
pincirotvajler
mene zna tak zabolit kad gurne naglo dokraja,kad prođe menga,par dana nemožemo grubouser posted image
ali ja imam spiralu,neznam jel to ima vezeuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Oštra bol tijekom seksa... :(:(
12.6.2012 14:13:46   
mamino zlateko

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

mene zna tak zabolit kad gurne naglo dokraja,kad prođe menga,par dana nemožemo grubouser posted image



i kod mene isto tako


_____________________________

T & H
03.01. & 12.02

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Oštra bol tijekom seksa... :(:(
12.6.2012 14:24:12   
bebica77
Moze bit da ti se maternica spustila il nisi opustena... Mene je tak bolilo prije neg su mi nasli dermoid, kad su to sve zvadili bolova nema vise...

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Oštra bol tijekom seksa... :(:(
12.6.2012 14:41:50   
Riza
Cure drage! Hvala Vam na odgovorima..... Zaboravila sam Vam spomenuti jedan vjerojatno dosta važan detaljić...a to je da me u području međice strašno znalo boljeti i peći također prilikom seksa....tako da čak sumnjam da je to možda neka glupa upala............ užas.....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

..Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

mrva mamina - 03.10.2014.

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Oštra bol tijekom seksa... :(:(
12.6.2012 14:44:37   
bebica77
Moguce draga da je upala il infekcija kakava

(Odgovor članu Riza)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Oštra bol tijekom seksa... :(:(
12.6.2012 18:10:46   
unna
Riza da nemas mozda gljivice? Mene tako boli na pocetku odnosa kad ih imam,a imam ih cesto. Glupe gljivice,nikako ih se rijesit.

(Odgovor članu bebica77)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Oštra bol tijekom seksa... :(:(
13.6.2012 0:31:03   
splicanka
kad su u pitanju gljivice nema boli nego svrbi i peče, otidji ginekolog da nije ureoplasma, kad nju imas odnos je bolan al nadamo se da nije nista od bakterija, mozda si stisnuta vise nego bi trebala pa ti mali smeta user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu unna)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Oštra bol tijekom seksa... :(:(
13.6.2012 11:56:10   
Ninaa
Mene tak bolilo poslije prvog poroda i sad poslije drugog još bolje, a neznam koji je razlog jednostavno me boli i uopće mi nije do seksa.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu splicanka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Oštra bol tijekom seksa... :(:(
14.6.2012 18:21:49   
sina

IZVORNA PORUKA: splicanka

kad su u pitanju gljivice nema boli nego svrbi i peče, otidji ginekolog da nije ureoplasma, kad nju imas odnos je bolan al nadamo se da nije nista od bakterija, mozda si stisnuta vise nego bi trebala pa ti mali smeta user posted image user posted image user posted image user posted image




možda je neka upala,od ureaplazme sigurno nije.

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

(Odgovor članu splicanka)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!