|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Nocno hranjenje u dobi od godinu i pol
22.1.2009 18:20:22   
Laila
Molim vas pomagajte jer postaje vec neizdrzivo.
Sin mi je godinu i pol i od rodjenja jede po noci, no nije u tome problem, vec je problem sto u zadnje vrijeme sve cesce u noci jede, po par puta.
Sinoc mi je svakih sat vremena se budio za flasicu. u 23h. 00., 01., 02.,03., 04., 05., 06 a u 7h je inace budjenje.
Po cijeli dan NECE nista da jede, sve ispljuje a onda po noci "svedski stol".
Evo i danas cijeli dan nista tako da se veceras opet moram pripremiti.
Probala sam da mu dam da pije, ali NE!! Dere se na sav glas i hoce jesti.
S time naravno dolazi i to da ga po 2 puta moram previti u noci i opet ujutro sve propiškito.

Jednostavno sam iscrpljena od svega toga, cerkica od 3,5god nemoze spavati od njegovog deranja, a ja neznam sto znaci spavat 2h u komadu.  Za 4mj trebam roditi i jako me strah toga svega, pogotovo sto ce on tada biti sa cerkicom u sobi a ja i beba u njegovoj.
Neznam kako da to prekinem i da ga natjeram da jede danju a ne nocu.

_____________________________

Rafaela- Mihael- Gabrijel* mamini mali andjeli
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Nocno hranjenje u dobi od godinu i pol
22.1.2009 18:31:00   
mirna
trebali ste puno ranije poceti s odvikavanjem od nocnog hranjenja (prema nasoj pedijatrinji poslije 4. mjeseca starosti). ali sada kaj je tu je... pripremite se za 2-3 noci bez spavanja, ali nemojte mu davati hranu, jedino vodu. sigurno ce vam biti tesko noc ili dvije, ali druge mogucnosti za odviknuti ga ne vidim...user posted image   to je jedini nacin da nauci da se nocu spava, a ne papa...

sretnouser posted image

(Odgovor članu Laila)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Nocno hranjenje u dobi od godinu i pol
22.1.2009 18:44:29   
anne
Slažem se s Mirnom.
Kažu da je 6 mjeseci dosta, a nakon toga je djetetova navika. Ne treba mu ni voda.
Ne daj mu osim malo vode i spremi se za plakanje.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Nocno hranjenje u dobi od godinu i pol
22.1.2009 19:35:02   
Lady3
Cure ja sa svojim malim ratujem već mjesecima ,pustim ga da plače i ništa.Samo bude još gore,i moj se budi po 5 puta i traži ciku.Ni ja neznam i nemam rješenje za to...Nadam se da će ga to proći..user posted image Sada mu idu i zubići i nervozan je...

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Nocno hranjenje u dobi od godinu i pol
22.1.2009 20:19:11   
Florijan Jakov
laila, a jesi li se posavjetovala s pedijatrom po tom pitanju?

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Nocno hranjenje u dobi od godinu i pol
23.1.2009 11:34:23   
Laila
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

laila, a jesi li se posavjetovala s pedijatrom po tom pitanju?


Nisam!  
Jer prije je bilo jedna, pa dvije flasice.
Dva budjenja tokom noci nisu mi predstavljali problem, no u zadnje vrijme to je sve cesce, pa je sad doslo cak do budjenja svaki sat sto nije ni kao novorodjence radio.user posted image


_____________________________

Rafaela- Mihael- Gabrijel* mamini mali andjeli

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Nocno hranjenje u dobi od godinu i pol
5.2.2009 8:43:05   
mamma2x
Mi smo sa starijom napravili "gresku". Negdje do druge godine smo joj davali hipove cajeve dok nam nije bilo preko glave budjenja po noci pa smo umjesto caja davali vodu. Nije prestalo preko noci bilo je i deranja ali nismo odustali. I nakon mjesec-dva su budjena prestala. Sa mladjom sam to malo ranije pocela. Negdje kad je imala 9 mjeseci znala sam joj ponuditi ciku samo ako sam znala da se budi zbog zuba. To nam je bio nacin smirivanja. A ako nije bilo vezano za zube samo sam joj davala dudu. Inace njoj nisam nikad davala cajeve po noci samo vodu i to jako rijetko.
Sad ima 1,5 god i spava cijelu noc osim ako joj neki zubic izlazi. A i tad joj dajem dudu, za piti nista jer se oni jako lako naviknu na to.

Tara 21.10.05
Tia    28.07.07


(Odgovor članu Laila)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!