|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Neće mlijeko...
1.2.2009 10:30:31   
BUMBIKA
E,ovako....Dino je prošli tjedan imao crijevnu virozu(povračao i imao proljev)I nije ništa htio jesti,pa ni mlijeko,tj.čokolino na bočicu.To ga je sve prošlo i počeo je normalno jesti,a mlijeko više uopće neće.
To mi je sad jako čudno i teško mi je to prihvatiti da više ne želi mlijeko jer je pio skoro litru na dan.Ujutro i naveče čokolino na bočicu i kakao oko 10 prije spavanja.
Jel imao još tko iskustva s time?

_____________________________

DINO 04.09. 2007
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Neće mlijeko...
1.2.2009 10:34:19   
ejmama
Moja je isto imala virozu i nije jela ništa doslovno 5 dana! Inače ujutro i navečer pojede bočicu čokolina! Kad joj je bilo bolje dala bi joj samo oko 2dcl čoklina. Mislim da će ti on opet počet jest mlijeko samo mu se želudac stisnuo pa mu ne paše, probaj mu dati po manje i neka pravi pauzu između gutljaja!

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Neće mlijeko...
1.2.2009 10:41:42   
BUMBIKA
Ma neznam,vidjet ću kako će biti.On neće ni probati,čim vidi bočicu iz koje pije čokolino neće ni uzeti,a jutros sam ga probala zavarati i stavila mu u malu bočicu iz koje pije čaj i čim je probao odma je izbacio.
Voljela bi kad bi bar htio navečer na kašiku pojesti malo čokolina.Sinoć je pojeo onu hipp kašicu za laku noć.

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Neće mlijeko...
1.2.2009 10:57:22   
Ruža
Bumbi probaj mu malo gušće napraviti i na žlićicu davati. Možda tako bude htio?

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Neće mlijeko...
1.2.2009 10:59:17   
BUMBIKA
Probat ću tako mu večeras dati,a ako nebude htio onda nek jede te hipp kašice za laku noć ili ću mu dati kruha  s nečim,pa onda nek popije samo čaja prije spavanja.
Što je najgore sad 2 noći zaredom mi je popio 3 bočice čaja,a inače jedva 1.

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Neće mlijeko...
1.2.2009 11:35:02   
dikac
nadam se da će tvoj malecki početi piti mlijeko i čokolino, da mu je to prolazna faza. zna se njima desiti da nešto odbiju i ne žele po nekoliko mjeseci, a poslije počnu papati tu namirnicu.
moja je imala 8 mjesec kad sam primjetila da slabo pije mlijeko. nije htjela rižolino, ni čokolino ni grizolino na bocu, očito da nije htjela mlijeko. sa 9 mjeseci odbila je piti mlijeko i bila sam totalno u šoku jer je slabo papala svu ostalu hranu. ni danas ne pije mlijeko, ali hoće popapati jogurt, griz na mlijeku. pedijatrica mi nije mogla dati odgovor na pitanje zbog čega je moje dijete prestalo piti mlijeko, jednostavno se to dogodilo, nešto joj je zasmetalo.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Neće mlijeko...
1.2.2009 11:38:35   
Ruža
IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

Probat ću tako mu večeras dati,a ako nebude htio onda nek jede te hipp kašice za laku noć ili ću mu dati kruha  s nečim,pa onda nek popije samo čaja prije spavanja.
Što je najgore sad 2 noći zaredom mi je popio 3 bočice čaja,a inače jedva 1.

Dobro je da ti puno pije. Probaj ga zavarati ovako, možda uspije ili ako ne bude htio probaj sa grizom, pudingom ili nečim sličnim, a da opet bude koliko-toliko mliječni obrok.Sretno Bumbi!

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Neće mlijeko...
1.2.2009 14:02:17   
Dajana
Bumbika, probaj mu u novoj bočici dati samo da pije mlijeko. Možda mu se zamjerilo čokolino. I probaj mu dati na žličicu nešto drugo, npr. keksolino ili grisolino, karamelino i slično.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Neće mlijeko...
1.2.2009 14:28:02   
mirna
IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

E,ovako....Dino je prošli tjedan imao crijevnu virozu(povračao i imao proljev)I nije ništa htio jesti,pa ni mlijeko,tj.čokolino na bočicu.To ga je sve prošlo i počeo je normalno jesti,a mlijeko više uopće neće.
To mi je sad jako čudno i teško mi je to prihvatiti da više ne želi mlijeko jer je pio skoro litru na dan.Ujutro i naveče čokolino na bočicu i kakao oko 10 prije spavanja.
Jel imao još tko iskustva s time?


bumbika zašto bi mu davala čokolino na bočicuuser posted image Sva sreća da ga neće jesti jer to nije dobro za zube. Za ostalo potpisujem Dajanu:

Na bočicu mu davaj mlijeko, a čokolino mu davaj na žlicu.



(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Neće mlijeko...
1.2.2009 17:17:33   
BUMBIKA
Hvala cure na savjetima,probat ćemo sve pa ćemo javiti kako je prošlo.Još večeras ćemo probati čokolino na žlicu.
Jeo je on i frutolino,keksolino ... a sad neće ni jedno,a ni kakao neće.

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Neće mlijeko...
1.2.2009 17:19:09   
kitty
to mu je samo faza,malo ga je zgadilo,pocet ce on opet jest samo nek malo zaboraviuser posted image

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Neće mlijeko...
1.2.2009 17:22:09   
BUMBIKA
Danas mi baš je prijateljica rekla kako i njen sin je negdje sa 1,5 g prestao piti mlijeko,odjednom više nije htio i onda sa 3 god počeo opet.
Sad ćemo vidjeti kako će kod nas biti,ali neću ga forsirati ako neeć,šta da radim nije ni prvi ni zadnji koji je prstao piti mlijeko.Moj i jedan i drugi brat su dosta rano prestali piti mlijeko.

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Neće mlijeko...
1.2.2009 17:25:49   
kitty
daji mu jogurte,sir,maslo da nadoknadi kalcij,nemoj ga forsirat al mu isto ponudi s vremena na vrijeme

jesi li mu probala dat malo hladnije mlijeko

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Neće mlijeko...
1.2.2009 20:43:28   
mirna
moj mali isto nije nikada posebno volio piti mlijeko, jedino s kakaom ili u kasicama. Nadomjestili smo to jogurtima, maslacem i sirevima. Tek nedavno-kad je napunio skoro 3 godine,  poceo je traziti mlijeko. sada vise ne voli ni kakao, ni cokolino jedino mlijeko i to hladno.

(Odgovor članu kitty)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Neće mlijeko...
1.2.2009 20:46:12   
curice
probaj dodati taj manjak mlijeka u nečemu drugome,vrhnje,jogurt,sir...a možda je to samo faza koja će ga proći.

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Neće mlijeko...
1.2.2009 20:46:18   
BUMBIKA
Probali večeras čokolino na žlicu i nije htio,pa je malo pojeo kruha i paštete,ali nije baš dosta.Jede on dobro preko dana,al mislim d mu je ovo malo što pojede navečer jer mu preko noći dosta krče crijeva.
kupit ću mu sutra one kašice za laku noć,pa nek to jede.
A što se tiče jogurta i sireva,jogurt malo hoće,ali sireve baš i ne.

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Neće mlijeko...
1.2.2009 20:49:41   
božica
Probali večeras čokolino na žlicu i nije htio,pa je malo pojeo kruha i paštete,

organizam traži promjenu
mislim da je to ok i da treba poštivati njegove želje
naravno
bitno je da papa mali miš

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Neće mlijeko...
1.2.2009 20:53:09   
mirna
slazem se s bozicom.. stavi mu koji put mlijeko na stol, ali ga nemoj siliti... obicno kod djece ide ta stvar automatski: sto organizmu fali to zele jesti..to jedino ne valja za slatkise jer njih mogu uvijek jesti...user posted image

moj mis ima faze... neko vrijeme nije jeo sira, onda salame, tek nedavno je poceo jesti kuhanu jaje i piti mlijeko...

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Neće mlijeko...
1.2.2009 20:53:20   
BUMBIKA
Ma sve ja to kužim,ali mi je sad to veliki šok što više neće.Jede on dobro,nemogu se žaliti,ali ipak....

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Neće mlijeko...
1.2.2009 20:55:34   
Snješka
Evo moja Lana je prije dva tjedna imala jaku gripu sa proljevom i temperaturom isto nije htjela mlijeko ni vidjet ali je papala rižolino i to na gusto i sve ostalo a na bočicu samo čaj. Tako je trajalo dva tjedna i čim jeprošo proljev počela je malo po malo piti. Dijete če samo osjetiti kad če joj odgovarati mlijeko jer su crijeva jako osijetljiva na mlijeko dok je proljev u pitanju zato se u principu nedaje mlijeko bitno je da jede sve ostalo i puno čaja. Nebrini bude papao kad ga skroz prođe.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Največa ljubav si mi Ti...
Največu sreču vidim u Tebi...
Ti si veselje svakoga dana,
a moj život zove se...Lana

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Neće mlijeko...
1.2.2009 20:58:41   
božica
Jede on dobro,nemogu se žaliti,ali ipak....

draga sve si rekla
onda uživajuser posted image
miš voli papati user posted image

mi smo mame takve user posted image



_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Neće mlijeko...
1.2.2009 21:23:41   
njanja
ja ne pijem mlijeko od 1986..., znači već 23 godine.....
ne znam zašto, sijećam se kada sam u 1. osnovne pila jogurt, mama me znala pitati da li bi sok ili jogurt, meni je bilo svejedno.....
vrlo brzo nakon m,ijeka, prestala sam jesti i jogurte, sir....
znači već 23 godine ne jedem ništa mliječno...
nitko ne zna zašto, ali sam godinama nalazila na osude, da bi zadnjih godina upoznavala ljude koji imaju jednaku averziju prekma mliječnome, kao i ja (čak i stariji ljudi od mene)...

ono što je vaćno je da ga ne siliš....
ponudi mu, ali ako neće, nemoj ga siliti..možda mu se vrati apetit i želja za mlijekom, a ako ga siliš, neće nikada....

sretno

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Neće mlijeko...
1.2.2009 21:25:53   
BUMBIKA
Hvala vam svima na savjetimauser posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Neće mlijeko...
2.2.2009 7:17:45   
dikac
bumbika, sinoć sam Doru pitala što bi ona papala i sve je bilo ne i neću. Griz na mlijeku joj uvalim sa kakaom, u biti ne voli ni mlijeko ni griz, ali se veseli kakau i to je jedini mliječni obrok. Dosjetila se je i pitala je da li hoće čokolino sa kakaom i rekla je da.Probala sam joj tako dati i sve je smazala zbog kakaa. Malo čudna kombinacija, ali trudim joj se barem nekad nešto mliječno uvaliti. Htjela sam ti reći da se ne živciraš i da će sve doći na svoje. pronaći ćeš način na koji će tvoj malecki jesti mliječne proizvode. Glavno je da ti je apetitan i da kroz dan papa, za mliječno ćeš se snaći. Mi bi mame htjele da su nam djeca točno po knjigama, a to tako nije i onda dižemo frku.

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Neće mlijeko...
11.2.2009 8:30:33   
BUMBIKA
Dino još uvijek neće mlijeko,ali je sad 2 noći zaredom popio čokoladno mlijeko,pa bar nešto.Ali sad i bolje spava jer je počeo večerati konkretno kad ne jede čokolino prije spavanja.
Probat ću mu dati pahuljice s mlijekom,pa ćemo vidjeti hoće li to htjeti.

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!