|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Muller
24.2.2010 14:08:43   
L.P.
Molim one koje kupuju u Mulleru za savjet.Već neko vrijeme je otvoren kod nas a nisam još bila a čula sam da ima dobrih stvari.Htjela bih danas otići jer mi treba hrpa stvari tipa:pelene,vl.maramice,prašak za veš,omekšivači,itd.Recite mi što ste probali ili koristite,šta mi se isplati kupiti,čime ste zadovoljne?
Hvalauser posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Muller
24.2.2010 14:10:14   
zaba
muller je zakon user posted image ,svega ima i sve mi je super,mislim da će ti i pepe tako reći,nas dvije obožavamo naš muller

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Muller
24.2.2010 14:13:11   
FIONA
čaj bebivita je tamo 17 kn...i to od 400g...znači duplo veči od hippovog...od komorača....ja ga kupila prošli tjedan...ima svega...i skupljih i jeftinij stvari ali izbor jako velik...

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Muller
24.2.2010 14:29:12   
Monica
Ja sam čitala da je tamo dobro kupovati,jer je NJemačka ili austrijska trgovina ne znam točno a oni imaju puno kvalitetnije praške za veš,omekšivače...uglavnom cula sam samo pohvale

_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Muller
24.2.2010 15:04:43   
CallamityJane
mi ga ovde nemamo smrc user posted image

(Odgovor članu Monica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Muller
24.2.2010 15:07:32   
pepeljuga
Ja kupujem njihove pelene,hipoove maramice koje su tamo jeftinije,kasice,prasak,omeksivac...igracke...ma sve zivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Muller
24.2.2010 15:08:35   
zaba
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ja kupujem njihove pelene,hipoove maramice koje su tamo jeftinije,kasice,prasak,omeksivac...igracke...ma sve zivouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kao što sam i rekla u svom postu user posted image


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Muller
24.2.2010 15:31:13   
Ruža
Mi uzimamo njihove pelene, a uzeli smo tamo i pampers ( isti je kao i naš), žute maramice su im bile super, ali sad ih više nema, samo roza i plave koji mi nisu baš odlične, ali prođu. Obavezno uzimam hipov čaj 400g 24kn ili bebivita 400g 17kn, dude - 2 kom nukovih 25 kn.
Lenor omekšivač je skuplji, ali 1l njihovog imam mjesec dana, dok kupljenog kod nas trebam 3l. Ovog doslovno stavim pola čepa i super miriši.
Uzemem i njihov persil za 35 pranja 74kn, bijeli veš mi je jedino od njega zaista bijeli i super skida fleke na nižim temperaturama.
Uzmem i njihove maramice za nos, pakovanje od 30 paketa je oko 12kn, a ravne su onim DM_ovim s balsamom.
Od baby kozmetike uzimam penathenovu ili bubchen kupku za noć i jako sam zadovoljna.
Moram priznati iako sam pobornik kupovanja naših proizvoda da sam se navukla na njih.user posted image
Svi proizvodi su za njemačko tržište pa su puno bolji od istih marki namjenjenih za naše tržište.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Muller
24.2.2010 15:32:47   
Florijan Jakov
Muller rules user posted image user posted image user posted image user posted image .. dok je FJ bio pelenaš bili smo češće tamo, zbog pelena, ali sada idem svaka 2-3 mjeseca: wc papir, kuhinjski ručnici, maramice, prašak za veš, omekšivač, dezići, kupke, šamponi, slatkiši.... ma svašta i još zbog ničega nisam požalila.

< Poruku je uredio Florijan Jakov -- 24.2.2010 15:33:47 >


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Muller
24.2.2010 15:41:40   
Thea
Mi odemo jednom mjesećno u Muller u nabavku: pelena,vl.maramica,dudica za flašice,čajeva,razne dječje kozmetike(šamponi,kremice),hig.uložaka,toalet papira,omekšivaća....

Super imaju stvari i nisu skupi....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Muller
24.2.2010 15:42:11   
xxl
Pelene,Vlažne maramice za starijeg klinca,vodu za peglanje,tablete za mašinu,slatkiši.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Muller
24.2.2010 15:44:56   
Ninaa
O i ja volim muller. Mojoj curki pelene nisu valjale jel je curilo van dobro njoj curi i iz pampersa neznam kaj radi. Kupujem tamo kašice, čaj veliki bebivita, vlažne maramice hipp ili penaten 4 komada 54 kune, mada su i njihove ok. Wc papir od Zewa softis ima neko veliko pakiranje za 30 kn, pa ulošci always su sasvim drugačiji nego za naše tržište. Ma svega tamo ima samo da je novaca.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Muller
24.2.2010 17:26:41   
ciba
pelene i hranu dobivamobesplatno tako da to ne kupujemo,ali kupujemo hipp caj sumsko voce 400g po 24 kn,dok je u billi,konzumu po 26 kn ali 200g,a za ljekarnu da ne pricam...dakle duplo za istu cijenuuser posted image za muller

_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Muller
24.2.2010 17:32:43   
BruMa
Je,super je Muller.I ja kupujem tamo sve od pelena,do igrački,vlažne maramice su isto dobre(iako su mi bolje od dm-a sensitive)
Super su oni omekšivači Softlan,plavi i ljubičasti.Dude su jeftinije nego u dm-u.....Uglavnom sve je superuser posted image user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Muller
24.2.2010 17:39:40   
Anoniman
bila sam par puta otkad se otvorio u Garden Mallu...
s pelenama sam zadovoljna, isto tako sam bila i sa žutim maramicama... i ove roze nisu loše al trenutno mi je bliže konzum pa kupujem njihove po 4 u paketu.
u mulleru sam curama kupila igračke za pod bor, imaju odličan izbor!
probale smo njihovu kupkicu, žutu, bila nam je dobra! ima i pumpicu gore pa dulje traje user posted image ... šta još... četkicu za zube sam tamo kupila.. pa tablete za suđericu...
uglavnom - idi u shopping, uživat ćeš! user posted image

(Odgovor članu BruMa)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Muller
24.2.2010 19:13:38   
novamama

IZVORNA PORUKA: callanhoe

mi ga ovde nemamo smrc user posted image


ni miuser posted image


ali dolazi, u sklopu robnog centra supernova, a kada?

ne zna seuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Muller
24.2.2010 19:23:13   
martina87
i ja volim kupovati tamo.sve je super...omeksivac softlan najbolji

_____________________________

PATRICIA-24.10.2009. 16:00 3460 g i 51 cm
KARLO-07.04.2012. 6:37 3350 g i 49 cm

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Muller
24.2.2010 21:43:49   
Nika 24052006
Kupujem tamo svu kozmetiku,omekšivač,wc papir,kuhinjske ručnike,slatkiše,i da ne nabrajam.Ta mi je trgovina zakon...E,da,zaboravila sam,i šminku tamo kupujem.Odi,nećeš se pokajati.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu martina87)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Muller
24.2.2010 21:43:51   
cuba
A baš tako...
IZVORNA PORUKA: callanhoe

mi ga ovde nemamo smrc user posted image



_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Muller
25.2.2010 20:37:00   
BUMBIKA
I ja sam s njim oduševljenauser posted image user posted image user posted image
Svako malo pa idem tamo...najviše kupujm čajeve za D u granlama,a i kašice,dude za boćice i penaten kozmetiku.Znam i druge stvari kupovati,nemogu se sad svega ni sjetiti,ali uglavnom oduševljena samuser posted image user posted image


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Muller
25.2.2010 21:03:14   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Ruža


Svi proizvodi su za njemačko tržište pa su puno bolji od istih marki namjenjenih za naše tržište.


Potpisujem. Kupujemo njihove pelene i vl. maramice jer su jeftine a dobre. Kupujem sredstvo za staklo Sidolin i fantastično čisti. Kupujem prašak za rublje (Ariel ili Peril ili ako imam manje novca neki tekući jeftini) jer su koncentrirani i puuuno bolje kvalitete nego u običnim dućanima. Kupujem Softlan omekšivač i kupovala sam grudnjake za dojenje jer su 100% pamučni a udobni i jeftini (nekih 60-ak kn). Imam osjećaj da su i parfemi bolje kvalitete. E da, kupujemo tablete i sol za perilicu posuđa. Jeftino a super!

< Poruku je uredio Zvonki -- 25.2.2010 21:04:37 >


_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Muller
25.2.2010 22:16:29   
L.P.
Sinoć sam bila i stvarno ima svega.Kupila sam njihove pelene,maramice,šampon&kupku za Ninu,one velike Bebivita čajeve,Lenor i još neke sitnice.Ali htjela sam reći još da sam tamo kupila onaj DASH prašak koji su neke cure pisale da su koristile i da je super a ne mogu ga više nigdje naći.Pakiranje je malo od 1,35 kg,proizvodi Procter&Gamble i košta 40 kn.Vidjela sam da ga imaju i tekućeg.Eto isprobat ću sve pa ako mi bude štimalo kupovat ću uvijek!
Hvala vam na savjetima!user posted image user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Muller
25.2.2010 22:18:06   
zaba
ja idem sutra user posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Muller
25.2.2010 22:19:04   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: zaba

ja idem sutra user posted image

bez meneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Muller
25.2.2010 22:19:35   
leilany
e ja bas neidemuser posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!