|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mrlja se ne da
12.3.2009 11:58:17   
Anoniman
imam lijepi kockasti stol, sa lijepim kockastim stolnjakom svijetle bež boje.

na taj lijepi stolnjak pao mi je crveni ajvaruser posted image

oprala sam 2 x na 95 stupnjeva, prvi put stavila vanish, drugi put limun i ni makac user posted image

e, sad....ili je hrana postala živa kemija ili današnji prašci ništa ne peru jer KADA SMO BILE MALE NIJE NAM NIŠTA BILO UMRLJANO NI PRLJAVO, A NEKE MAME SU JOŠ ISKUHAVALE ROBU  I KORISTILE OBIČNE PRAŠKOVE....user posted image .....KO TU KOGA......

ufff, dakle.... ako možete help sa ovim ajvarom jer ću inače baciti stolnjak....

e, da...i razmišljam otvoriti temu protiv reklama za praškove i veniše i ostale gluposti jer je sve to običan user posted image ....(a druga tema bile bi okrugle cijene...no....odoh ja u drugom pravcu...)
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Mrlja se ne da
12.3.2009 12:03:17   
Florijan Jakov
frend radi u firmi koja proizvodi i distribuira Vanish i kad mi ga je donosio napomenuo mi je da ne djeluj ena tvrdokornim mrljama i na mrljama od hrane koje imaju višestruk emasnoć eu sebi (baš je naveo ajvar kao primjer)...tako da ne znam baš šta ti savjetovati, možda probati još koje sredstvouser posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Mrlja se ne da
12.3.2009 12:12:59   
Anoniman
hvala za info o vanishu....mislim, to mi je isto kao osiguranje - dobro zvuči dok ti ne zatreba, e onda nisi pokriven za to...pih....

najbolje varikina, jel'da?user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Mrlja se ne da
12.3.2009 15:56:25   
koka
Znaš ona nova tekučina od ariela? nedavno se pojavila na tržište. e, ja sam imala neku svijetlo roza košulju i prije par godina sam ju sflekala s breskvom, probala sam ju prati s svačime al nije išlo dole..bila sam odustala i nosala ju po kući...kad sam kupila taj proizvod( vidiš, više ga nemam pa si moram kupit..) i probala s tim, na moje čudo fleka je otišla ća user posted image user posted image user posted image ...sad, probaj s tim..

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Mrlja se ne da
12.3.2009 18:11:23   
Anoniman
hvala koka, baš ću probat...ali ima ona visoka posuda i ona niska....koja je prava?

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Mrlja se ne da
12.3.2009 19:54:06   
Ruža
Ako je bijeli probaj sa domestosom. Meni upali.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Mrlja se ne da
12.3.2009 21:18:33   
BruMa
Probaj sa onim sapunom za veš.Onaj koji su koristile naše bake.Ima ga u DM-u.Baš sam na satelitu gledala kad su testirali ta razna sredstva za uklanjanje mrlja i taj sapun je bio pobjednik.user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Mrlja se ne da
13.3.2009 10:37:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Brunina mama

Probaj sa onim sapunom za veš.Onaj koji su koristile naše bake.Ima ga u DM-u.Baš sam na satelitu gledala kad su testirali ta razna sredstva za uklanjanje mrlja i taj sapun je bio pobjednik.user posted image


vidiš, vidiš, baš zanimljivo....probat ću! thx!

(Odgovor članu BruMa)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Mrlja se ne da
17.3.2009 22:24:10   
Anoniman
probala sam sa arielom, gel za mrlje....ni makac...user posted image

domestos ne bih, nije baš bijeli, više onako - bež bijeli....i fin je...


slijedi testiranje sapuna, samo da nađem što običniji.....


stolnjak trenutno stoji u praonici, mrlja natopljena jarom za suđe....maybe....vidjet ćemo....

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

curica
valiniko

Ipak je curica....u nedoumici smo s imenima, naravno...

Lorna (38%)

Karla (62%)


Broj svih glasova: 115

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!