|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Moga andjela vise nema
22.9.2010 8:23:48   
breskvica22
kao sto vec znate imala sam 3 spontana.prvi je bio veliki sok,trecu trudnocu nisam jos ni dozivila(znala sam tjedan dana da sam trudna),ali moja druga trudnoca me najvise boliuser posted image .mislim nemojte krivo shvatiti,svi su mi jednaki,alimozda zato sto sam bila 5mjeseci trudna i vec sam ga osjetila i sve.uglavnom radi se ovako:   bila je srijeda kada sam nazvala doktora da imam neki jako cudan osjecaj i stezanje i kao neke grceve u predijelu kriza,kukova i da se siri na stomak.kada sam ga upitala jel to nesta lose rekao mi je"ah pa dobro nije!ali sacekaj.....vjerojatno nije nista.javi se ako se pogorsa".bila sam u petak kod njega na pregledu i ja mu to sve ponovim,kazem mu da sam sama sebi teska i da imam osjecaj da se nesmijem pomaknuti.on je odmahnuo rukom i rekao mi;"vi sve trudnice samo kukate...pa nije trudnoca bolest!!! samo bi da vam se tetosi!" na to sam mu rekla da to nije tako i da jako dobro zna zasto ga to sve pitam.da sam izgubila vec jedno,nezelim opet.  ali etosutra dan u subotu ujutro su me probudili trudovi,ali nisam ja to znala da su to trudovi..muz me odvezao kod nas na hitnu i tamo je bio moj doktor gin. koji je probljedio i zanijemio kad me vidio.pregledao me i ustanovio da imam trudove i da sam otvorena 3 prsta.onda se uspanicario !  pitala sam sama sebe zasto me nije poslusao i na vrijeme poslao u bolnicu?! hitna me odvezla na ginekologiju,ali mi se usprkos infuzije i ljekova koje su mi stavili na hitnoj,stanje pogorsalo.zasto?jer imamo vozilo da poludis.kud se cesta obnavljala pa sve prteno,rupavo i drndavo,tu je vozilo lose.tresla sam se ko na trampolinu......tu mi se sve vise pojacavali trudovi.kad sam stigla u bolnicu stavili su me opet na ctg i vidjeli su se jaki trudovi.bolilo je jako.ali ne toliko koliko me moja dusa boljelauser posted image user posted image .doktorica me dosla pregledati,ali nisam se mogla skinuti.pomogla mi je jedna sestra.kad sam pogledala na svoje bijele gacice vidjela sam da mi je ispao onaj sluzavi cep-bijelo zute boje.tada sam protrnila!!!! doktorica me u 3 navrata pokusala pregledati ali je tesko uspjela jer sam svake 2 i pol minute imala trudove.suradjivala sam,sve sam radila kako su mi govorili da i meni i njima bude lakse.da,u bolnicu sam stigla u pola12.gledala me na ultrazvuk i beba ziva vesela ........a srce tuce junacko.........
a ja znam da ga gubim...........da ce zbog mog neznanja izgubiti zivot. ali najvise je kriv ginekolog jer je bio gluh na moje simptome .  davali su mi inekcije i infuzije i neznam sta.stavili me u neki polozaj da se pocne vodenjak vracati natrag,jer bio je vec u rodnici. ali uzalud............ u 16h je dola doktorica da me pogleda jer me strasno boljelo opet.jace nego prije.samo je rekla:"zao mi je ali porod je krenuo".odvezli su me u radjaonu gdje me cekao doktor koji mi je radio kiretazu prvi put.jako je divan doktor.kad sam njega vidjela znala sam da ce biti dobar,njezan i pazljiv.   rodila sam sina luku koji je umro pri porodu. bilo mi je jako tesko i bolno vadjenje posteljice jer se posteljica jako uhvati tza mene.rekao je gospodjo......inace zelena posteljica bude jako pricvrscena i tesko je za odvojiti,ali kod vas je stvarno jako uhvaceno.to je rekao i prvi puta na kiretazi(tada su me cistili 4omin umjesto 10-mogla sam iskrvariti).posteljicu su vadili 30min.uzas!   odjednom kad je sve zavrsilo pita me sestra dali moze uvesti moga muza unutra? a ja jos onako raskorepljena na stolu.nisam ni znala da je vani! rekla sam joj ;pa barem me prvo upakirajte ako ga mislite uvesti! onda se blago nasmijala i rekla da se nebrinem.usao je,pogledao me i kad sam mu rekla da je bio sin luka rasplakao se.........kad su me izvezli u hodnik jedna sestra je u prolazu mi nabacili:pa mozda se i mogao spasiti!kad nisam tada umrla mislim da necu nikada.ta mi recenica zvoni i danas u usima............ nemogu svoga lukicu preboliti nikako!  sanjala sam ga miliun puta i sada ga ponekad sanjam-uvijek isto dijete koji je slika i prilika mog muza.        volim te sine zauvijek!!!

oprostite ali morala sam ispricati pricu tu jer je nemogu drzati vise u sebi.od tada do danas je proslo godinu i pol dana. pusa svima

< Poruku je uredio anaxx -- 4.7.2011 11:34:16 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 8:30:51   
mani
Draga moja ne mogu ti opisati koliko mi je žao.I sama sam prošla jedan spontani pa razumijem tvoj gubitak.nemogu ti reći ništa pametnije za to iskustvo nema bas neke riječi utjehe...šaljem ti samo jedan veliki zagrljaj i kad budeš u krizi i tužna uvijek možeš ovdje razgaliti dušu....Dobrodošla!user posted image

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 8:30:52   
uspavana
draga breskvica22.... ovo sigurno boli do granica razuma.
Šaljem ti zagrljaj... krenula čitat priču i suze krenula niz obraz...

sigurno će ti biti još lakše kad si podijelila to s nama.. sigurno nikad nećeš zaboraviti što se dogodilo.
Budi jaka!!

i dobro nam došla na ovaj forum!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 8:38:16   
ELENA35
Kako mi je žao...čitala sam i plakala koliko mi se srce stegnulo,mogu samo zamisliti tvoju neopisivu tugu i boluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...Mislim da bi me taj doktor zapamtio za cijeli život...kažu,oprosti..ali to se ne može oprostiti..Nemam riječi...

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 8:39:51   
breskvica22
drage mani i uspavana hvala vam na podrsci.malo mi je lakse kad sam to podijelila sa vama  svima.ali sad dok sam to pisala rasplakala sam se i nemogu prestati.ponekad se pitam dali cu ikad prestati plakati jer namogu da prebolim.neznam..............   svaki savijet je dobro dosao.pusa velika svimauser posted image
hvala i tebi elena35 i svima koji ovo procitaju i komentiraju podrskom ili savijetom.

draga elena35 vjeruj mi nije dobro prosao ni on ni njegova zena koja s njim radi kao medicinska sestra.


< Poruku je uredio breskvica22 -- 22.9.2010 8:41:51 >

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 8:40:08   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 8:40:29   
neron
bas mi je zao user posted image , nikad se neponovilo.dace bog ti uskoro bebaca zivog i zdravog.

(Odgovor članu uspavana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 8:54:36   
ELENA35
breskvice,ako bilo šta zatrebaš,tu smo..Doktor je onda dobio što je zaslužio,i nadam se da osjeća bar malo grižnje savjesti zbog malenog anđela..A tebi veliki user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i zajedno ćemo se nadati još jednoj bebici,jer ti si zaslužila svu sreću ovoga svijeta..

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 9:01:51   
breskvica22
hvala svima najljepsa!!! koliko sam cula da je poslje skandala u ordinaciji koji sam mu ja priredila malo promijenio svoje misljenje i da je pazljiviji.ali on mora shvatiti da on nije nikakavdoktor.to sam mu i rekla.da je lako voditi trudnocu trudnici koja nema nikakvih problema.koja dolazi cisto radi reda da vidi bebu kako se mice.daj boze da sve zene svijeta ne imale problema i da sve rode bez problema.mada znam da je to nemoguce

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 9:03:51   
ikica84
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 9:06:35   
Anoniman
Draga breskvice, mogu ti reći da te u jednu ruku dobro razumijem, jer sam i sama prije 4 mjeseca izgubila sina (Petra), ali ja već imam troje zdrave djece pa mije ipak lakše nego tebi.
Nemam nikakav pametan savjet, osim da vrijeme liječi sve rane... nekom treba dulje nekom kraće... i zaista ti od srca želim da tvoja sljedeća trudnoća uspije, da bude snažna i zdrava i da se dijete rodi živo, zdravo i u terminu.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ELENA35)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 9:30:15   
njanja
jako tužno....žao mi je da si to morala proći.Želim ti da nađeš mir, da se sijećaš luke, ali da ne boli sijećanje i da što prije uđeš u novu veselu trudnoću..

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 9:36:41   
pako

IZVORNA PORUKA: njanja

jako tužno....žao mi je da si to morala proći.Želim ti da nađeš mir, da se sijećaš luke, ali da ne boli sijećanje i da što prije uđeš u novu veselu trudnoću..

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 9:36:52   
melaro
     user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

< Poruku je uredio melaro -- 22.9.2010 9:37:31 >


_____________________________

Kad žena rodi dio srca daje djetetu, i uvijek joj ostane dovoljno za ostalu djecu......

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 9:37:37   
ninolina
IZVORNA PORUKA: njanja

jako tužno....žao mi je da si to morala proći.Želim ti da nađeš mir, da se sijećaš luke, ali da ne boli sijećanje i da što prije uđeš u novu veselu trudnoću..

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
želim ti svu snagu svijeta


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 9:38:11   
ama
svaki put me pogode ove price user posted image nadam se da ce vam Bog olaksat vasu bolu svima koje ste to dozivjeleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 9:38:27   
maja
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 9:48:32   
anonno17
ostala sam bez teksta, ali tebi želim da se uspraviš digneš glavu i kreneš u potragu za novom bebom i tu ti želim puno sreće i ljubavi.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Noa -17.08.2005.
Patrik - 18.12.2009.

(Odgovor članu melaro)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 10:05:30   
BruMa
Pretužno.....user posted image
Teško je zaboraviti i preboljeti,ali s vremenom će boliti manje....(ali ta bol ne prestaje potpuno)
Ja sam to prošla dva puta u 21 tjednu.user posted image
Drži se,doći će i tebi jednog dana tvoje sunceuser posted image

< Poruku je uredio Brunina mama -- 22.9.2010 10:08:02 >


_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 10:05:18   
.dada.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu anonno17)
Neposredna veza do poruke: 20
   [Obrisani korisnik]
22.9.2010 10:08:03   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu .dada.)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 10:41:43   
AntonijaV
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 10:47:11   
lilia
Žao mi je draga, drži se i promijeni ginekologa.
I ne osvrći se šta bi bilo da je bilo nego gledaj naprijed.
Osmjehnut će ti se sreća kad tad. Ja ti to želim od srca.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu AntonijaV)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 10:58:20   
ciba
znam da ti je teško,al moras znati da te tvoj user posted image Luka cuva,prosla sam kroz to,ali nesto malo ranije,no bez obzira i dan danas se sjetim svega iako imam svoju L koja mi je sada sve na svijetu,tako ces i ti jednog dana imat svoje najmilije i uz sve to znat ces da je Luka na nebu s anđelima i da je sretan zbog tebe...

_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: moga andjela vise nema
22.9.2010 11:03:15   
Marta j
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu ciba)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!