|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Može li se iz odjeće ukloniti plijesan i kako?
21.7.2011 16:12:03   
buduća mamica
Pitanje je u naslovu? Zimska roba mi je uhvatila vlagu, pripremila sam da bacim no ipak bih voljela da ima neko rješenje bolje od toga. pranje ne pomaže...Roba je skoro nova. pamuk
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Može li se iz odjeće ukloniti plijesan i ...
21.7.2011 19:23:17   
Puli
probaj to riješiti pranjem u perilici i ubacivanjem alkoholnog octa umjesto omekšivača

alkoholni ocat  bi trebao ukloniti plijesan i miris

držim fige da uspiješ


i kupi one vreće na vakum,pa u njih spremi garderobu da ti je zaštićena od vlage




_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Može li se iz odjeće ukloniti plijesan i ...
21.7.2011 19:27:19   
mama mery
meni je jedna Lorenina jaknica bila unistena od plijesni ( imamo dosta vlage u stanu)prvo sam ju istrljala vsnishom i ubacila u perilicu na 40°c i super se oprala nist nije ostalouser posted image


_____________________________




(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Može li se iz odjeće ukloniti plijesan i ...
21.7.2011 21:04:53   
mirna
obicno pomaze kombinacija soli, octa i detergenta (u istom omjeru). Na robi jos nisam isprobavala... Mozes probati isprati u vodi sa tim sastojcima...

< Poruku je uredio mirna -- 21.7.2011 21:07:25 >

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Može li se iz odjeće ukloniti plijesan i ...
12.7.2015 21:38:50   
Ela28
Tesko sve sam probala miris uvijek ostane .Kod nas nema toliki problema sa vlagom ali kod zaove u stanu uzas i kad mi takvu robu donese ja to bacim a sto drugo jer zaista nista nije pomoglo user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, što biste učinili?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!