|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Intravertikularno krvarenje, periventrikularn...
3.8.2013 16:25:02   
angel001
Pozdrav svima!

Mojeg user posted image sam rodila u 27+5tj sa 1150g i 37cm. bili smo 4 duuuga mjeseca u bolnici. Ne moram Vam niti opisivati koliko straha, suza i muka sam pretrpjela u tom razdoblju našeg života. Prošli smo sve i svašta, od retinopatije, kolestaze, dugotrajne strojne ventilacije, infekcija, transfuzija, operacija, sepsi pa do krvarenja... user posted image
Molila bih vas pomoć u svezi dijagnoze intravertikularnog krvarenja, periventrikularna leukomalacija. Što očekivati od nje? Kakva su iskustva?

Nikakve konkretne odgovore nisam dobila u bolnici. Ono što sam vidjela na internetu istražujući pod tom dijagnozom je cerebralna paraliza koje sam se uplašila. user posted image
Na Phenobarbitonu smo 1x dnevno po 15mg zbog konvulzija koje nisu česte. Vježbamo po Bobath tehnici.
Unaprijed se zahvaljujem na odgovorima!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Intravertikularno krvarenje, periventriku...
3.8.2013 17:38:43   
andydea
angel jako mi je zao...ne mogu ti pomoci oko diagnoze..ali molim te radi svog andjela budi jaka i pozitivna...kako je beba sada ?? jel doji? dobiva normalno na tezini ?...Vjerujem da je grozno bilo sve to prolaziti ..ali ti mali palcici su veliki borci i pobjede sve..pusa velika i javljaj nam se .nadam se da ce se netko javiti tko zna vise o dijagnozi..

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu angel001)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Intravertikularno krvarenje, periventriku...
3.8.2013 18:01:26   
angel001
user posted image ima sada 4.5mj (kor.1,5) i na adaptiranom je mlijeku. Izgubila sam svoje. user posted image
Bili smo na sistematskom pregledu i ima 4kg. Pedijatrica je zadovoljna. Nekads zna tokom dana imati naizmjenično trzaje udova. Kad ga uhvatim za rukicu/nogicu smiri se. Inače, dosta spava i živahan je. Smije se i nešto priča u svojem stilu. Osim Phenobarbithona dobija Biogaiu, Vitamin D, Aktiferin i Ursofalk.

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Intravertikularno krvarenje, periventriku...
4.8.2013 20:29:38   
pincirotvajler
kad bi se naša uspavana sad javila,nadam se da će vidjet temu
oni su svašta prošli user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu angel001)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Intravertikularno krvarenje, periventriku...
5.8.2013 8:10:53   
mišica 666
ne znam od kud ste ali ja bi otišla po još jedno mišljenje. u okolici splita je izvrsna dr. Rešić a u Zagrebu dr Sabol ima svoju polikliniku i jako je dobar.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Intravertikularno krvarenje, periventriku...
16.7.2017 15:35:30   
Marija2804
Molim mamu angel da mi se javi. Moje. Novorodencd ima istu dijagnozu.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Intravertikularno krvarenje, periventriku...
16.7.2017 15:36:37   
Marija2804
Molim mamu angel da mi se javi moje novorođenče ima istu dijagnozu

(Odgovor članu angel001)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!