|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Idete na prosvjed
24.2.2011 18:48:29   
Njofra
Eto, zanima me nek mi nitko ne zamjeri. A ustvari me zanima ak je netko bio tam da napiše kak je bilo.


< Poruku je uredio Njofra -- 24.2.2011 18:51:26 >


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Idete na prosvjed
24.2.2011 18:51:16   
pincirotvajler
ne

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Idete na prosvjed
24.2.2011 19:11:10   
BruMa
Ne idem.Ja sam među onima koji samo kukaju kak je loše al na prosvijed ne bi išla....

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Idete na prosvjed
24.2.2011 19:15:45   
Zvonki
Ne idem. Nažalost. Ne osjećam se ugodno u masi. Iskreno želim da prosvjedi imaju nekakvog efekta ali sam gotovo 99% sigurna da će to biti uskoro zaboravljena stvar.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Idete na prosvjed
24.2.2011 19:18:31   
Indy
gdje ću ja trudna ići se tiskati u ruji. koliko sam primjetila postaje sve žešče, moralo se to dogoditi jer mislim da je ovom narodu i zadnja kap prelila čašu.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu BruMa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Idete na prosvjed
24.2.2011 19:57:19   
lidac0605
Kad vidim ovog balavca koji kakti "vodi prosvjed" iskreno-s_re mi se,on je kao upoznat sa teskim zivotom,a negdi je studentić kojeg starci financiraju pa nema pametnijeg posla u zivotu...
Iskreno,ne znam čemu bi prosvjedovala,meni je HDZ=SDP,još su mi se 2002 esdepeovci zasrali kad su ionako mizerni porodiljni srezali na 1600kn sa prijašnjih 2600 i ukinuli porodiljni do 3 god...kao puno su s tim dobili?!?!I oni imaju kakti socijalnu politiku?!
Ovi su mi bar to vratili i ne diraju...
Sve je to isti dr_k,puno laprdat a niš u korist malog čovjeka napravit..

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Idete na prosvjed
24.2.2011 20:04:26   
natalijax
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Kad vidim ovog balavca koji kakti "vodi prosvjed" iskreno-s_re mi se,on je kao upoznat sa teskim zivotom,a negdi je studentić kojeg starci financiraju pa nema pametnijeg posla u zivotu...
Iskreno,ne znam čemu bi prosvjedovala,meni je HDZ=SDP,još su mi se 2002 esdepeovci zasrali kad su ionako mizerni porodiljni srezali na 1600kn sa prijašnjih 2600 i ukinuli porodiljni do 3 god...kao puno su s tim dobili?!?!I oni imaju kakti socijalnu politiku?!
Ovi su mi bar to vratili i ne diraju...
Sve je to isti dr_k,puno laprdat a niš u korist malog čovjeka napravit..
user posted image moram se nasmijat na tvoj post,moj muž je rekao jučer glavni prosvjednik još mu ni brkovi nisu počeli rast

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Idete na prosvjed
24.2.2011 20:11:32   
malizia
IZVORNA PORUKA: lidac0605

Kad vidim ovog balavca koji kakti "vodi prosvjed" iskreno-s_re mi se,on je kao upoznat sa teskim zivotom,a negdi je studentić kojeg starci financiraju pa nema pametnijeg posla u zivotu...
Iskreno,ne znam čemu bi prosvjedovala,meni je HDZ=SDP,još su mi se 2002 esdepeovci zasrali kad su ionako mizerni porodiljni srezali na 1600kn sa prijašnjih 2600 i ukinuli porodiljni do 3 god...kao puno su s tim dobili?!?!I oni imaju kakti socijalnu politiku?!
Ovi su mi bar to vratili i ne diraju...
Sve je to isti dr_k,puno laprdat a niš u korist malog čovjeka napravit..


a mene su esdepeovci shebali kada su smislili vrlo pametan zakon koji se zvao s fakulteta na posao, ja imala nešto malo staža pa nisam mogla dobiti pripravnički, sdp od mene glas neće dobiti.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Idete na prosvjed
24.2.2011 20:13:11   
Nika 24052006
Ne idem,kod zapadao snijeg i zima mi jeuser posted image ,šala mala...Ne idem jer inače nisam baš posjetitelj prosvjeda,i čisto sumnjam da će se išta promijeniti.Podići će se malo prašine,i kroz koji dan sve će se zaboraviti...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Idete na prosvjed
24.2.2011 20:18:29   
cuba
Ne, imam pametnijeg posla npr ispijati kavuuser posted image
Sve je to isto s_ranje samo drugo pakovanje...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Idete na prosvjed
24.2.2011 21:53:17   
malica
Ako niste primjetili na plakatima su i Kosor i Milanović. I ne, ne idem na prosvjed jer nemam kamo s malom i to je jedini razlog. Kad je bio prosvjed stegnite vi svoj remen bando lopovska došla sam po pljusku samo ja  i nekolicina nadobudnih (neću spomenuti grad jer me sramota takvog odaziva). Meni uopće ne smeta što je organizator mlad, napokon da netko javno kaže što misli i drago mi je da je mlad što znači da bar mlađa populacija nije inertna kao ostale dobne skupine.

_____________________________

moja mala maza.... 5.10.2009

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Idete na prosvjed
25.2.2011 4:07:54   
malatajna
Osobno ne bih išla na prosvjede jer i nisam neki buntovnik... a i mislim da se treba nešto mijenjati legalnim putevima. Zašto se kvalitetni ljudi ne angažiraju u rad institucija pa svojim doprinosom mijenjaju stvar... Na silu ne ide ništa...

A kad smo kod vođe...i ja sam pomislila, a kam će ovaj??? Ali eto...čula sam da je mali tata od 18-e.

_____________________________

Dvije princezice... 28.10.2009. i 16.4.2011.

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Idete na prosvjed
25.2.2011 8:47:05   
Njofra
Evo da komentiram,
Nika ,i čisto sumnjam da će se išta promijeniti.
ako većina u Hrvatskoj ovak razmišlja i neće se ništa promjeniti to je točno.
Malica, Meni uopće ne smeta što je organizator mlad, napokon da netko javno kaže što misli i drago mi je da je mlad što znači da bar mlađa populacija nije inertna kao ostale dobne skupine.
da pa zašto nebi bio mlađi možda samo ima hrabrosti da otvoreno kaže šta misli na kraju krajeva i zalaže se za većinu nas u Hrvatskoj na ovaj način. Jasno mi je da je većina ljudi na forumu ovak  napisala a vjerujem da jedna velika velika većina u lijepoj našoj misli kao i oni prosvjednici tam na trgu samo kaj je nemaju oni računalo doma a sve se tak pokušava pokriti i umanjiti tak da što manje ljudi dođe i prosvjeduje. Sjetila sam se cura na rr koje više uopće ne tipkaju već dugo vremena i jedna od njih mi je ostala u sjećanju po izjavi da nam zato tak i je trulo kad nitko neće prstom maknut svi se bune i sjede doma. Živa istina. Tak je.
Malatajna, Zašto se kvalitetni ljudi ne angažiraju u rad institucija pa svojim doprinosom mijenjaju stvar... Na silu ne ide ništa...
Zato kaj te kvalitetne se može na prste prebrojat, vjerujem. A da na silu ništa ne ide, pa i ne znam baš da je to točno.
Samo ne znam a zanima me u koliko gradova se daje podrška prosvjedima.


< Poruku je uredio Njofra -- 25.2.2011 8:50:20 >


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu malatajna)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Idete na prosvjed
25.2.2011 8:47:37   
Bebys
voljela bih da sam doba ali se bojim mase...to bas nevolim..a znam da nece biti ugodno i fino i nesvidja mi se taj mali sdp-ovac...
voljela bih da to idu svi onda bi bilo uspijeha...

znaci
seljaci, zene, muzevim,starci, djeca. radnici, MA SVI SKUPA tada bi bilo nesta

ovako nema sanse...mislim tako

(Odgovor članu malatajna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Idete na prosvjed
25.2.2011 8:53:00   
Njofra
A ćuj ne znam baš da bi bilo dobro trudnice i djeca da izađu (jer vidi ti kaj su u stanju napraviti) ali mi svi koji ne volimo gužvu i slično tome da se skupimo koji smo doma i tipkamo već bi bilo opet pomak. Ma imam vjere nekak da će biti ljudi.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Idete na prosvjed
25.2.2011 9:53:44   
lidac0605
Ljudi dragi,sad je meni sinulo kad sam pročitala da je taj mali kaj vodi prosvjed med.tehničar otkud je ta njuška meni poznata-i još više mi sad to sve djeluje nakaradno...
Jer taj mali je prije 2,3 godine bio kod nas na odjelu na obilasku,odrađivao pripravnički staž i dobro sam se sjetila da je samo imao puna usta priče,a kao radnik je bio NULA-mutav,nesamostalan,neorganiziran i kak ja velim,telast..nije znao stavit nepokretnoj babi kahlicu pod dupe,krevet zategnut i takve banalne stvari,a kakti radio već godinu dana...Ovo sve mi je sad toliko smiješno i nakaradno...jer oni kojima je zbilja teško nemaju vremena za laprdanje na Markovom trgu jer su previše zaokupljeni egzistencijom i borbom za nju iz dana u dan.A ovakvi VELIKI "radnici" glume velike patnike...smije mi se i bljuje u isto vrijeme...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Idete na prosvjed
25.2.2011 11:02:55   
Njofra
Ha viš kak je zanimljivo kad se stavi nekaj toliko ne bitno na prvo mjesto sam da bi se odmakli od teme.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Idete na prosvjed
25.2.2011 11:25:39   
ema55
U potpunosti se slažen s tobom i potpisujem.

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu lidac0605)
Neposredna veza do poruke: 18
   [Obrisani korisnik]
25.2.2011 11:30:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Njofra)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Idete na prosvjed
25.2.2011 11:51:26   
mamicaa
Ajoj ja nisam ni znala do jučer za prosvjed.... nekako nakon svih dužnosti oko životinja, koza, kokoši, čišćenja, pa dužnosti oko djece nemam vremena za društvene mreže, za tv, onda i kada imam pogledam nešto zanimljivo na dokumentarnoj razini.......
Hee na prosvjed ne mogu, nemam ja za to vremena....

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Idete na prosvjed
25.2.2011 11:52:14   
njanja
IZVORNA PORUKA: cvrčak
Svi možemo nešto promijeniti,čak i ako ne idemo na demonstracije,samo se slijedeći puta kada vam je učinjena nešpravda upitajte zašto nećete ništa poduzeti?


user posted image  Potpisujem...

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Idete na prosvjed
25.2.2011 13:47:57   
nemammaste
IZVORNA PORUKA: njanja

IZVORNA PORUKA: cvrčak
Svi možemo nešto promijeniti,čak i ako ne idemo na demonstracije,samo se slijedeći puta kada vam je učinjena nešpravda upitajte zašto nećete ništa poduzeti?


user posted image  Potpisujem...


I ja! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image


(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Idete na prosvjed
25.2.2011 13:51:24   
nemammaste
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Jadni mi ako je jedini sposoban u državi "telasti,golobradi,nesposobnjaković". Kakvi li smo mi tek  ostali koji ne radimo ništa?
Nemam pojma kakva je osoba taj tip,ali činjenica je da se on jedini usudio nešto pokrenuti.
Ne slažem se da je svaka vlast ista,pa ne trebamo ništa raditi. Prosvjedi i promjene su dobre.
Ljudima je dosta svega,ali najveći problem je što nemamo opoziciju koja bi ujedinila nezadovoljne grupe. Mislim da je Jaca svjesna da ovi malobrojni nisu opasnost za nju i njene na vlasti.
Treba ih smijeniti,pa onda smijeniti i druge. Valjda ćemo s vremenom dobiti vlast koja će raditi po zakonu i razmisliti tri puta prije nego ukrade jer će znati da će završiti u zatvoru.
Inertni smo do besvijesti. To vjerojatno znači da je većini još uvijek dobro. Ili da čekamo da netko drugi riješi naš problem.
Nisam za čupanje znakova,lupanje automobila,bacanje molotovljevih koktela,ali za mirne demonstracije da.



Potpisujem sve! I skidam kapu svima koji ipak pokušavaju nešto promijeniti.Da nema Petre,sigurno bih bila u prvom redu user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Idete na prosvjed
25.2.2011 14:02:37   
Ninaa
Nisam išla a i ne vidim neku svrhu toga jel dok se ne promjeni sviljest ljudi i političara ne bude nam bolje. Svi oni gledaju da njima bude bolje a fućka im se za nas male. A za ekipu koja je krenula prosvjedovat neznam ni kaj bi rekla. Sve su to mladi ljudi koji većinom nemaju pojma o životu, studiraju, starci ih financiraju i izlaze i uče, a nekak mi se čini da svejedno neka od drugih stranaka stoji iza toga.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Idete na prosvjed
25.2.2011 14:09:55   
nemammaste
Pa nije mi se baš činilo da su samo mladi i studenti prosvjedovali...Netko je gore napisao da je ovaj organizator postao tata s 18 godina,sumnjam da je onda baš nezreli razmaženi student kojeg roditelji financiraju.Uostalom,ja sam radila dok sam studirala i bila sam itekako zrela,ne kužim ovakve komentare tipa studenti nemaju pojma o životu....user posted image

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!