|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hranjenje bebe u inkubatoru
31.3.2009 10:04:30   
anne
Kako se danas hrane bebe koje završe u inkubatoru?
Mbrat je bio mjesec dana u inkubatoru i mama se u bolnici izdajala svaka 3h pa su mu to davali.

< Poruku je uredio Zvonki -- 4.10.2010 15:12:28 >


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hranjenje bebe u inkubatoru
31.3.2009 11:15:36   
sanjarica
kad tek stignu u inkubator,prvo im daju po par kapi mlijeka,adaptirana formula,da vide kako reaguju.moj malac nije deset_ dana ni kapi primao,dobije jadnicak upalu ovojnice crijeva,a samo je kilogram imao.onda su mi rekli ako se nastavi tako da se ne nadamo  da ce prezivjeti.medjutim,hvala bogu kad je poceo po par kapi da prima nakon sto su mu sanirali upalu,onda se prelazi na hranjenje preko sonde koja prolazi kroz nos,a ubrizgavaju preko sprice mlijeko u tu sondu.poslije sam ja nosila svoje mlijeko i nikad necu zaboraviti kako sam svaki dan pitala po koliko je grama dobio..uh ...hvala onom ko je izumio inkubator.

< Poruku je uredio Zvonki -- 4.10.2010 15:13:07 >

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisani korisnik]
31.3.2009 17:26:04   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu sanjarica)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hranjenje bebe u inkubatoru
3.10.2010 17:42:18   
Zana 5
i moj malac je prvo dobivao jedno dva dana samo infuziju da vide jesu li bubrezi razvijeni (čekaju prvu mokraću i kakicu) zatim su mu na sondu davali adaptirano nakon 3 dana sam ja konačno uspijela nešto izdojiti i nosila sam mlijeko svaka 3 sata, nakon sonde su ga hranili na špricu i nakon toga su krenule muke sa učenjem dojenja, al ajde... uspijeli smo i to nekako i kad sam mislila da će to ići iiii bila jupi super sretna počeli su bolovi u desnoj dojci, to me ponovo bacilo na muke izdajanja aaali kad je malac skužio flažu cica je postala bljak, aaa mama nesretna do neba, nakon šta sam shvatila da mi dani prolaze u izdajanju a mlijeko nisam mogla održati u toj količini koja bi mu bila dovoljna rekla sam k vragu i sve, kad nećeš eevo ti flaša i bok !!user posted image

< Poruku je uredio Zvonki -- 4.10.2010 15:12:43 >

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Hranjenje bebe u inkubatoru
9.10.2010 22:22:07   
natalijax
moj je dobivao na boćicu moje mljeko odma par sati nakon što je završio u inkubatoru

(Odgovor članu Zana 5)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Hranjenje bebe u inkubatoru
23.12.2013 16:43:58   
morskavila
mi smo bili 7 dana u inkubatoru, prvo prenan a kad sam ja dobila mlijeko to je papala :-)

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Hranjenje bebe u inkubatoru
23.12.2013 22:50:48   
suncekosunceko
moja je bila u ink. ja sam se izdajala i nosila mlijeko a u međuvremenu su joj oni davali i bebimil

_____________________________

01.03.2011. D.
23.07.2012 L.

(Odgovor članu morskavila)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Hranjenje bebe u inkubatoru
23.12.2013 22:52:16   
suncekosunceko
ali to je bilo 2010, moja šogorica koja je nedavno rodila mali je bio u ink. 1 mj i ona je bila skroz s njim i stavljala ga je na cicu , a mene su poslali doma 3 dan pa sam dolazila od doma i nisu mi dali da ga stavljam na cicu, eto u 3 god. puno promjena

_____________________________

01.03.2011. D.
23.07.2012 L.

(Odgovor članu suncekosunceko)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Hranjenje bebe u inkubatoru
23.12.2013 22:57:39   
telanu
Vjerovatno je razlicito od bolnice do bolnice

(Odgovor članu suncekosunceko)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!